Ви підете пити горілку на День міста у Парк культури 26.08.2012 р.?

Як ставитесь до виїзної торгівлі пивом та спиртними напоями у нововолинському парку культури та відпочинку на свята?

Коментарі

О, так!

Особисто я, дуже негативно до таких заходів ставлюсь.Фото просто супер. Ну,яка поважаюча себе і свою родину людина буде ТАК "окультурюватись" у Парку культури.Їсти закуски з під ніг,підозрюю,що "пійло" такої ж якості,адже очевидним залишається факт,що жодних санітарних норм не дотримано.Головний санітарний лікар напередодні такого святкування, напевно глухий,сліпий, німий і паралізований,якщо не бачить,що відбувається терористичний акт проти мирних жителів,а зброя - харчові продукти та горілчані напої.  

Таке враження,що хтось дуже поспішає у такі "святкові" дні  просто гарно підзаробити,бо "кинули" харчі,як свиням.

Вчора був на прийомі у в\о начальника Нововолинського УМВС О.Глови із приводу імовірної пиятики на День міста. Розмова відбувалася у присутності підполковника міліції М.Бобика. Розповів те, про що вони добре знають - нереагування на порушення громадського порядку на свята у Парку культури, бездіяльність постових міліціонерів при особистих зверненнях про порушення громадського порядку там таки, невиїзд оперативної групи, із цього приводу, при виклику по тел. 102.  Прокуратура теж в курсі.  Це є грубим порушенням конституційних прав громадян та "Закону України про міліцію". Зміст розмови передавати не буду. Враження гнітючі.  Для захисту прав територіальної громади від свавілля місцевої влади, доведеться звертатися, у цей день, до обласного "Беркуту" або до київського "Сокола".  Шкода, що міський осередок владної "ПР" перед виборами, робить вигляд, що нічого не відбувається.

Зображення користувача Нововолинець.

Дружина розповіла. Сиділа на літній естраді сьогодні вдень. Біля них лежало 2 пустих пляшки з-під пива, залишив хтось. Підійшли до них 2 міліціонери і почали доказувати, що розпивати спиртні напої тут неможна! Правда було їх аж двоє на цілий парк і враховуючи купу пустих пляшок навколо толку від них мало, але всеодно радує, що хоч щось робиться у цьому напрямку і міліція всеж-таки хоч трохи але звертає на це увагу. Чи не ваш візит, пане Анатолію, цьому посприяв? :)

Не потрібно по парках ходити, достатньо кожного вечора підходити до магазину Атлант в центрі міста і подивитися як прямо під ним массово розпивається пиво і не тільки, в тому числі і неповнолітніми. Міську владу це не хвилює, мабуть щось мають з цього.

Зображення користувача Нововолинець.

Горілку взагалі не п’ю вже років 7. Стараюся взагалі не вживати будь-якого алкоголю, коли відмовитися ну ніяк не можна то можу випити грам 50 вина. 

Останнім часом почав відчувати різку відразу до людей у стані сп’яніння, людьми мені їх назвати тяжко.. скоріше вони своїми рухами, жестами, інтонацією та бажаннями нагадують щось твариноподібне. Тому ні на подібні заходи ні на будь-які інші попоїща стараюся не ходити. Парком можна прогулятися і у будь-який інший день, коли там набагато менше п’яного бидла (вибачте, але інакше назвати їх не можу), яке тобі може без причини заїхати по фізіономії, бо у тебе цигарки не знайшлося чи ти на нього не так глянув.. 

Дуже шкода, що такі попойки відкрито відбуваються у місті без будь-якого контролю.. А на це все ж дивляться наші діти! І у їхній свідомості це засідає як норма поведінки! Що з них виросте завтра? 

Ще один факт - після подібних гулянь дуже цікаво подивитися на статистику відвідуваості нашої швидкої.. скільки там опиняється людей з ножовими пораненнями, розбитими головами та різної складності тілесними ушкодженнями.

На 100% згідний. У Європейських країнах заборонено вживати алкоголь поза "питейными" закладами. Святкувати можна й без алкоголю, буде безпечніше і веселіше..

 

е середнiй варiант

продавати спиртне пiсля 18, скажем,пiсля закiнчення концерту та iн.,

продавати тiльки слабоалкогольнi напоi. Навiщо 20 точок продажу, якщо можна вiдiбрати  3-4 самi пристойнi органiзацii. Це в деякiй мiрi i визнання професiйностi, якостi закладу торгiвлi. Не побоюсь слова - честь.

Запрошую всіх бажаючих на День міста, 26.08.2012 року, у Нововолинський парк культури та відпочинку для контролю за діями міської влади по імовірному споюванню членів територіальної громади під час здійснення виїзної торгівлі у громадському місці. У порушення низки законів та Указів Президента України. Збір біля "Координацій ної ради "Руху" о 15-00.                                                     Анатолій Бідзюра

Панове "аdmin"  i  "root"! Ми сьогодні послали на Вашу електронну скриньку листа від патріотичних громадських організацій та політичних партій,  на адресу керівників міста і правоохоронців, запрошуючи їх разом із нами, проконтролювати вживання міцних алкогольних напоїв і пива у громадському місці - Парку культури і відпочинку, у неділю, у День міста, 26 серпня 2012 року о 15-00 год. Просимо опублікувати. Із повагою.