Вандалізм чи замовлення?

Ось такий білборд кандидата у народні депутати до Верховної ради України Євгена Недищука, було встановлено на споруді «НВ Комунтеплоенерго», що по вул. св. Володимира, 3 декілька днів тому.

А ось, що від нього залишилось сьогодні, 01 жовтня 2012 р. (див. фото)

Згідно даних зі моїх джерел, реклама була проплачена і ніяких сумнівів, щодо законності знаходження її на фасаді цього будинку, не викликала. І повинна була там знаходитись до 26 жовтня. Із огляду на велику площу вона, без сумніву, обійшлась замовнику у немалу копійку. Плюс друкарське замовлення, плюс послуги фахівців і техніки.

На навмисне пошкодження вказує той факт, що вирване було тільки зображення обличчя Є.Недищука та його прізвище. Решта білборду – ціла. І це не вітер.

Такого у нашому місті, ще не було. Як і не було, такої бруднющої передвиборчої кампанії. Хто так тупо хоче стати багатим, за наш із вами рахунок?! Хто так твердо знає, що пройшовши у депутати ВР він буде нахабно обкрадати народ, котрий його обрав? І промимривши присягу йому на вірність перед телекамерами зі опущеними очима, та користаючись депутатською недоторканістю, і далі продовжуватиме порушувати Конституцію та Закони Держави Україна? Дозвольте, але ви ставши депутатами у Верховній раді, і ми – ваші виборці, знаходимось у абсолютно нерівних умовах. Будь-хто із нас, простих і злиденних, навіть словом - не дією, зачепивши вашу «честь, гідність та ділову репутацію», яких у вас зроду не водилося, загуркочемо за наклеп на довгі роки, у буцегарню. Ви ж, навіть скоївши тяжкий кримінальний злочин, скористаєтесь мандатом депутата і будете й далі перебувати у статусі всенародно обраної «священної корови», цебто у славі, розкошах і на волі. На це, ми своєї згоди не давали. Та і не могли. Бо хто із нас міг делегувати вам злодійські повноваження, сам у статусі злодія не перебуваючи?

Якщо до початку виборів депутатська недоторканість не буде повністю знята з наших, так би мовити наймитів, я знайду спосіб, щоб мій бюлетень ніхто не зміг використати.

Аж надто цікаво: а що про це все думає сам кандидат у депутати ВР, Євген Микитович Недищук? Пане Євгене, вам повернуть заплачені вами гроші у комунальну касу міста за передвиборчу агітацію, яка так і не відбулась? Відгукніться.

 

upd. Анатоль. 02.10.2012, 17:02

Сьогодніший вандалізм. У найчистішому прояві, посеред білого дня. Відчувають загрозу.

Анатолій Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», м.Нововолинськ, Волинь

Коментарі

Коментарі

19
Зображення користувача root.

Ого! Однозначно замовлення. Вандали чи вітер би пошкодили бігборд хаотично, а тут пошкоджені місця саме з обличчям та прізвищем. 

Давайте тепер погадаємо хто ж це міг скоїти? 

Однозначно хтось із конкурентів, інші кандидатів. Тоді хто? Наврядчи це Богдан Приступа чи хтось, у кого шанси виграти мінімальні або хтось, хто майже не вклав у свою компанію грошей. 

Скоріше за все, чим більше грошей кандидат вклав у свою компанію, тим менше він хоче програти і тим більша ймовірність, що він піде на все, щоб зупинити своїх конкурентів і не втратити вкладених грошей. Хто найбльше грошей вклав у свою компанію? Цифр, звичайно я не маю, але судячи по кількості реклами, передвибочих спонсорських допомогах, власній газеті та величезному штабу можу припустити, що найбільше грошей вклав Частяков. Відповідно виходячи з даної логіки саме він був найбільше у цьому зацікавлений. Проти нього є і ще один факт - саме його реклами найбільше розклеєно у недозволених місцях (тут є фото його плакатів навіть на деревах у звичайному дворі), а якщо людина здатна на один злочин (хай невеликий) то, скоріше за все,  здатна і на інший, більший.

Звісно, це тільки мої припущення, основані на моїй логіці бачення ситуації.

У кого ще які припущення хто із кандидатів це міг би бути? 

Не треба думати-гадати і писати всіляку єресь. Борд був пошкоджений за вказівкою міської влади - інформація 100 %. Буцімто за те, що така реклама порушує рішення міськради. Бачите, меру можна висіти де завгодно і будь-яким тиражем, а тим, хто не заплатив, - ні.

Зображення користувача root.

Мені здається , що за вказівкою міськради, якщо реклама порушує якесь рішення, її могли цивілізовано зняти або замінити (що і зроблено на фото Приступи вище у коментарях), а не десь вночі, щоб ніхто часом не побачив, здирати саме обличчя та прізвище кандидата. 

Виникло питання: "Лікар, а звідки у вас ТАКІ малюнкі?!!". Таке враження, що сфотографували "перед актом вандалізму", зробили "акт", і сфотографували результати...

Зображення користувача root.

Фото робив не лікар, а Бізюра. Судячи з дати файлів та EXIF даних файлів перше фото робилося 27.09, а друге 01.10. Звісно, всі ці дані при бажанні можна підробити, але я знайомий з автором статті паном Бідзюрою, він за ось уже кілька місяців не може навчитися заходити на цей сайт під своїм логіном.. пише постійно від гостя. Так що дуже малоймовірно. 

А лікарю взагалі який сенс зривати власну проплачену рекламу?

На рахунок "лікаря" - є такий анекдот. Якщо не знаєте його, то можу в приват відписати, бо не зовсім пристойний. Я не в курсі, хто такий Бізюра, і кандидата я теж не знаю. Я тільки хотів показати, як це виглядає зі сторони. В мене чомусь виникло питання: "А для чого фотографувати наклеєний рекламний щит, а через кілька днів - спаплюжений?" Зі спаплюженим все зрозуміло - в очі кидається. А нормальний? Мені б в голову не прийшло фотографувати щити з рекламою кандидатів на вибори, якщо в них немає ніяких відхилень з точки зору здорового глузду. Хоча... люди є різні, і захоплення в них теж бувають дивні.

Я фотогруфую все, що мені видається цікавим. Часом, дуже стає у пригоді. Маю близько 30 000 фото Нововолинська та різних міських ситуацій - сесій міськрад, мітингів, нарад, круглих столів, актів вандалізму, пиятик, бійок, співробітників органів, що охороняють чиновників, "тайняків", інформаторів тощо. І відео у т.ч. Не вірите? Ви не перший "психіатр" у моєму житті...

Чому ж не вірю? Вірю! Люди різні бувають. Я тільки пояснив, як ця замітка виглядала зі сторони незацікаленої особи. Не такої, яка тупо "хаває ржаку по тєлєку", а ще не зовсім деградувавшої, але й не такої, яка би твердо вирішила провести своє власне розслідування даного факту.

Між іншим, у нас у Луцьку теж зовнішню рекламу пана Козюри закидують чимось коричневим (на спектральний аналіз я це не здавав, на медичний - теж) - виглядає досить відштовхуєче. Тому те, що у вас просто обідрані зображення - набагато м'якший варіант. ;-)

Ой,дядьку Іван,а Ви ще той хохмач,це ж для такої "хвамілії" Козюра,саме, видно, та субстанція для визначення сили "любові" деяких наших "сограждан" до грошей,щоб, так сказати, раз і назавжди "замарати екскрементами" кандидата.

Доведіть. Тільки, обережно.

А бачили,як гарно прилаштована реклама Частякова на балконах звичайних квартир? Знаєте,шановне товариство,у мене такі передвиборчі викрутаси Частякова викликають асоціації з ..."летят самолеты-слава Частякову! плывут корабли-слава Частякову!идут пионеры-слава Частякову!"...Кібальчіш...туди його на ліво.

Найрейтинговіший самозванець.

Згідно закону розміщення політичної реклами на адміністративних спорудах заборонено. За адресою Св.Володжимира 3 , зареєстороване Нововолинськтеплокомуненерго, Державне казнаачейсво , та ін.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Шкода грошей та зусиль пана Євгенія. Та рекламне місце порожнім не буває. Ось сьогодні о 16:00 його й заклеїли. Проста як дріт методика: зіпсувати, щоб наклеїти нове. А що наклеїли - рекламу міської друкарні. А кому вона належить? А кого підтримує той, кому вона належить? От все і зрозуміло...

П.С. Якщо не помиляюся, то сам білборд належить Судії Друку.

П.С.2 На території міста дозволи на всі білборди видані міськрадою мають прописане виключення "Окрім колітичної агітації", тому дивно, жо пана Євгенія там взагалі розмістили. Більшість рекламних агенцій брутально порушують умови дозволу.

Читаю коментарі, і страшно робиться - невже ми українці? Хто з коментаторів чітко сформулює, чого він хоче? Схаменіться!

Ви напевно щось плутаєте,адже на форумі люди висловлюють думки,говорять про проблеми. Це не офіс адвоката,тут позовну заяву не треба складати,формулюючи чітко,чого він хоче... Хоча дуже легко здогадатись,ми не хочемо бути покірним бидлом,ми хочемо мати роботу з достойною зарплатнею,адекватною цінам на продукти і речі. Та не хочемо,щоб у владних кабінетах  сиділи корумповані, прохабарені,байдужі чиновники із очима направленими на наш гаманець,з якого ми повинні витягати тяжко зароблені гроші за звичайну довідку. Ви хоч в Україні живете? Що Ви хотіли сказати словами-"невже ми українці??????" Чи це натяк,що ми повинні взагалі стулити роти і не говорити про те,у що перетворилась держава Україна?

Я народився в СРСР. Мене вчили, що Петлюра - це ворог народу. А з 1991 року мені почали товкмачити, що Петлюра- герой. Державу створюють особи, які хочуть бути царями (приклад Словаччина, Чорногорія, Сербія і т.п.), історію пишуть історики. Я - українець! І цим пишаюсь. Але ті, що при владі, або рвуться до влади, теж вважають себе українцями.Говорити про проблеми легше, а ніж їх вирішувати. 

По-перше, Петлюра українець такий , як і Ви. Мало чого вас там вчили за "совєта"!  Всіх нас вчили тому, що їм було вигідно. А що, у Вас своєї голови немає на плечах?  Думайте нею, а не іншим місцем.

Я теж народилась у СРСР,мене теж так,як всіх у школах-зомбували,що "наша страна наилучшая,жизнь у нас наисчастливейшая". Та коли "блоків вже не ставили" і не зомбували,я й сама не тім"ям об пеньок вдарилась,"зробила похибку на вітер",зрозумівши,що й до чого в тому "щасливому СРСР". Бувши маленькою дуже пишалась,що я українка,та зараз мені соромно,що я українка. Ми живемо гірше бидла,терплячи відверте знущання влади,тихенько мовчимо "у тряпочку",готові продати і продатися за декілька сотень гривень. Ті,що при владі українцями себе ніколи не вважали,бо навіть розмовляти українською не вміють.  Вони вважають себе всемогутніми.А ті проблеми,якими "обросла" наша держава і люди разом з нею,червономорді і ледачі чиновникі вирішувати не хочуть,бо їм хаос вигідніший. Одна людина вирішити не зможе,навіть,якщо життя віддасть.Та говорити про проблеми просто необхідно,щоб наші діти і онуки,я маю на увазі свідомих нащадків,не виросли брехливими оборотнями і вурдалаками,яких і так вистачає.

Сторінки