Як вам інтернет від Київстар?

Чи варто переходити?

Коментарі

Сам думаю перейти і не знаю варто чи не варто.. Там зараз якась акція типу гроші на мобільний кидають, але понятно що то акція щоб завлікти людей. Переведуть і акція закінчиться.

А на рахунок швидкості також цікаво. 

Детально про інтернет описано тут

Доброго дня, я предаставник від компанії Києвстар. Мене звати Юра, переходити на цей інетернет не просто варто а навіть дуже необходіно! Інтернет працює без перебоїв та без перевантаження мережі! Підключення безкоштовне повністю, тобто ви не спралучєте ні за яке "Підключення до мережі", або "За кабель" всі кошти сплачує компанія Києвстар, та щей економите на мобільному зв'язку, тому що кошти сплачені за інтернет повертаються на мобільний рахунок!  Залишити заявку на підключення можна відправивши СМС на номер 096-992-16-64 або написати в мені Вконтакті Юрка Пилюк.

  • Заявка має бути вигляду  
  1. Адреса: 6 мікрорайон, будинок 1, кв 15.
  2. Ф.І.О: Антонова Марьяна Іванівна
  3. Контакти: 0969921664, домашній 1-11-11.

Чи надовго акція "Гроші на мобільний"?

Розвод для лохів щоб переманити якомога більше людей. Як тільки більшість преманять так відрзу лавочку і прикриють. А смисл їм інет роздавати безкоштовно і працювати собі в мінус?

Доречі, у Київстара вже є немалий досвід роботи по такій схемі - згадати хочаб бізнес тарифи.. спочатку зробили супер вигідний тариф, переманили купу народу, а потім у один прекрасний день - бац.. зменшили к-сть хвилин і ввели похвилинну тарифікацію.. 

Користуюсь майже місяць. Якість вроді внормі, збоїв нема. Віруси шось пруть , але може це і не від київстара залежить(по порно сайтам - но но, я нелажу) І прикол в тому шо бонуси немона використати при замовленні пакету хвилин при тар.плані 25 мільйонів:( Приходиться їх виговарювати І якшо є гроші на рахунку то спочатку вони тратяться. Такшо перш ніж підкл. звоніть 460 а потім 2

доречі бонуси дійсні 20 днів потім - пшшшик

Підключився, швидкість , пінги набагато кращі за "ОГО".

Вечорами стали зростати пінги.

Це якийсь жах!!!!!!!! я вже 2 тижні дзвоню день вдень і мені обіцяють прийти.ДУЖЕ НЕ СЕРЙОЗНІ ЛЮДИ!!!!!!!!!!!!! а потім і трубку не беруть

Як на мене, то Київстар найкращий провайдер інтернету. Знаю це, бо користуюсь ним вже більше півроку. Перед цим випробувала всіх можливих провайдерів. Київстар the best!

Зображення користувача root.

Згоден, користуюся біля року, за весь цей час не мав ЖОДНОЇ проблеми з інтернетом. Все працює стабільно. 

До цього користувався інтерентом від Елтеху, Мпростору, УкрТелекому, проблем було дуже багато. 

Чекаю обіцяний роутер більше року.Додзвонитися не реально. З цілої купи телефонів не відповідає жоден.ВВечері інтернет пропадає.Хто за це відповідає взагалі в нашому місті???????

Доброго дня Інтернет працює без перебоїв та без перевантаження мережі! 

Повністю з тобою згоден!!) перешкод немає!!

Інтернет в мене на телефоні, нібито непогано ловить, та де мало чи далеко приймач, тоді можна й не відкривати його, все одно не загрузиться. А так дуже виручає!