Панорами та віртуальні тури

Дуже важливо стежити за новими технологіями, щоб завжди бути на крок попереду конкурентів. Компанії, які першими використовують нові технології, є лідери.

Пропонуємо послуги створення та розміщення 3D панорам та віртуальних турів.

 Що таке панорама?

Це 360ти градусне зображення навколишнього простору, створене спеціально для перегляду на моніторі. 3D панорама дає можливість в інтерактивному режимі розглянути будь-яку ділянку навколишнього простору і створює таким чином ефект повної присутності.

 Що таке віртуальний тур?

Це дві або більше панорами, об’єднані між собою засобами навігації, які дозволяють переміщуватися між ними.

 Що це дає?

Можливість оцінювати предмет покупки дистанційно (без відвідування магазину, готелю, будинку, ділянки землі і т.д.). Можливість вашому потенційному покупцеві детальніше розглянути і швидше прийняти рішення про покупку, бронювання, замовлення товару чи послуги. 
Панорама чи віртуальний тур збільшує ймовірність покупки саме у вас, на відміну від конкурентів, оскільки захищає клієнта від непередбаченого результату — він відразу бачить те, що купує. 
Це потужний інструмент, завдяки якому можна вирішити широкий спектр завдань, з якими стикається будь-який сучасний бізнес: збільшення продаж, зниження витрат часу на спілкування і презентацію об'єкту продажу, залучення іноземних інвесторів, зниження відсотка відмов від покупки і так далі. 

 Це вже працює: 

- у бізнесі: готельний; ресторанний; операції з нерухомістю; будівництво; медицина; наука.

- у торгівлі: нерухомість (будинки, квартири, ділянки); автомобілі; обладнання; різні види товарів.

- в організаціях та закладах: стоматологічні кабінети; фітнес-клуби, магазини; салони; навчальні заклади; виставкові комплекси; студії і т.д.

 Це тільки ті сфери, де застосування віртуальних панорам вже скоро стане стандартом. Усі види діяльності, в яких віртуальна панорама може стати незамінним помічником або принести додатковий прибуток, навіть важко перелічити.

 Де можна розмістити та застосовувати панораму або віртуальний тур?

- на своєму сайті

- на Нововлинському інформаційному порталі у розділі з панорамами чи на сторінці вашої організації.

- записати на диск для перегляду чи презентації.

 

Замовити створення панорами чи віртуального туру

Коментарі