Депутат Руслан Влодарчик

ця тема - спеціально для обговорення публічної особи
будь ласка, не засмічуйте новини! 

Коментарі

Зображення користувача honor.

#25782 Надіслав andrei 07 Лис 2014 17:44
как вы думаете для чего влодарчик(специально пишу с маленькой буквы) создает это движение?перед выборами мэра увидите все как он будет пиариться какой он хороший.Я раньше за него только негативную информацию слышал а люди не меняются. 

Зображення користувача honor.

Адміни ! Що за фігня ! Чому мій камент витерли про приналежність вищезгаданого діяча до собачого сайту? Що я порушив? Чи він на тому сайті не піарився?

Зображення користувача honor.

******, як на Андрія Бондаренка то натравив всіх перевіряючих. Перевірили кожен забитий цвях. А як до самого приїхав Антимонопольний, то до Башкаленка під крило втік. І зараз п-ти щось про армію буде? На кол!

Проблема відсутності ремонту дахів не у тому, що тариф низький. А у тому, що штат роздутий. зарплатні картки працівників у Руслана в гаманці. Додатковий заробіток. Машини та обладнання, що купуються за гроші жителів, являються не власністю АОСББ, а власністю підприємця Влодарчика, який арендує АОСББ ці ж машини, обладнання, оргтехніка та інструменти. Звичайно, за гроші АОСББ. Схема досить цікава. ЖЕК відпочиває. Навіть молоток арендується. тож у разі переобрання Влодарчика або вихід з асоціації ви залишаєтесь без нічого. І починати потрібно з нуля. З купівлі молотка та пласкогубців. Навіть у маленьких ОСББ через пару років роботи газонокосилка, електродрель, болгарка, інструмент для ремонту, переноски та інший речі вже є. ВИ Ж ГОЛІ ТА БОСІ!!!

Ви задайте собі запитання "А ви хто?" То я вам відповім. Дійні корови. Мені плювати, яку партію представляє депутат Влодарчик. Зате я точно знаю, що він користується рейдерськими методами з людьми, які хочуть вийти з АОСББ та перестати бути рабами, курочками, несучими для депутата яйця. Підказую - згідно статуту в будь-якому ОСББ повинен бути сформований ремонтний та резервний фонди. Для ремонтних робіт та ЧП (не приведи господи). У вас немає ні того. ні іншого. У влодарчика мова одна - тариф низький. Але ж в малих ОСББ сформовані ремонтні фонди. У дуже багатьох випадках й на депозитах лежать кошти.

Удачі, корівоньки). Камишнікова, не забудьте додати "Із всією повагою".

https://www.youtube.com/watch?v=0OG5V36IYw4 

подивився заказуху на Влодарчика, а на собакосайті Влодарчик заказав статтю на свою пользу... дурдом

Це фото-звіт для нашого жителя-шахтаря-пенсіонера, який палець об палець не стукнув для покращення даного двору!

www.slideshare.net/slideshow/embed_code/41461507

Які кошти отримує АОСББ за місяць?

За яку суму Владарчик пропонував продати АОСББ Сербенському О.? Це з людьми чи без?

Вартість 300 тисяч. Цына ципля на базары дешевша, ныж людини на 15-му...  Статут правда не передбачаэ продажы ОСББ, але то таке...

Ау!!! Крізіс-менєджєєєр!!! Ше трохи - продавати нічого будеее!!! Порозбігаються геть-усіііі!!! А ви піарте-піарте. Бережіть). Гроші не пахнуть... Головне - правильні речі говорити лохам.

дах та електрощитові за бюджетні гроші, ремонт гуртожитку теж за бюджетні гроші, майданчик - за гроші Клічка, на двері та асфальт люди скинулися. браво!!!

Хоч хтось ,щось старається зробити. Правда дивними методами на Луцькій 26, збирають гроші на ремонти))) Хотілося б спілкуватися з адекватними людьми, а не вислуховувати недоречні погрози(((

P.S  то на Луцькій26 вже розпочали встановлювати пластикові вікна?

Ще якби ти розшифрував, що написав то було б взагалі чудово. Бо якось все запутано.

Ти поясни спокійно. Хто погрожує? Вікна, наскільки розумію, до Нового року повинні поставити. Був конкурс проектів. Правда умова стояла дикувата - забрати зразу 100 тис. (не в кожного такі кошти є - кінець року, роботи проведені влітку та восени, грошей немає). Зате співфінансування класне - 20 на 80. Це не 50 на 50, як ми беремо по міській програмі.

Жили собі свині в багні без доріг і освітлення...і кльово їм було. Прийшов Влодарчик, змінив щось....і ось....тепер пишуть, що на кол! А про армію взагалі ганебний коментар, самі палець об палець не стукнуть, зате лежачи на дивані з компом обісрати когось, легше всього

стукнули не переживайте

а він собі з осбб гарно косить грошики з жінкою і в оренду майно громади здає а грошики тоже в карман!

Ой як любить наш народ чужі гроші рахувати...аж спати не може...яка різниця, Влодарчик, Іванов чи Петров, аби результат був. На 5-му мікрорайоні 11 буд. Не хотів бути в складі Жеку, пішов в осбб, тепер не хоче бути у складі осбб,хоче назад в Жек. Так що казочка про <золоту рибку> всім відома. Народ, розберіться в собі, чого ж ви нарешті хочите?

Зображення користувача honor.

Влодарчик - піарний ***, з 2006 року анітрохи не змінився

влодарчик опять отличился не выдал справку хотя и обязан был

Хто знає, поясніть, чи бува О.І. Чайка не всиновила пана Влодарчика, що він так її піарить, так благодарності сипле? 

 

влодарчик опять рекламу своих тепловых счетчиков делает на собачем сайте,люди не вздумайте иметь с ним дело только выкинете зря деньги не будет вам никакой экономии,из собственого опыта

андрей коли ти втопися в своїй гнилизні...ти факти наведи...який будинок, показники, суми різниця де люди переплачують,.в мене дані майже по всіх будинках на протязі останніх трьох років...бо виходить що ти гнилий троль...ФАКТИ РІЧ УПЕРТА!!!

p.s буде підтвердження будемо спілкуватись....

АДМІНИ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ПОСТІЙНИЙ ГОН ДАНОГО КОРИСТУВАЧА...ПОРА БИ ЙОГО ЗАБАНИТИ ЗА БРЕХНЮ ТА НАКЛЕПИ