Цензура на порталі

Деякі користувачі порталу скаржаться на те, що на сайті є цензура. Майже у всіх подібних випадках причина у тому, що користувачі не читають чи не виконують правил сайту.  Найчастіше це - коментарі, які абсолютно не відносяться до теми, під якою вони пишуться; матеріали, додані не у тому розділі (наприклад об’єкти нерухомості додають у оголошення, а не у відповідний розділ); коментарі, метою яких є анонімне обливання когось брудом (якщо ви так хочете це зробити - то спочатку назвіться, а потім говоріть все що ви про когось думаєте, беріть приклад з Бідзюри); коментарі які містять грубі образи та нецензурну лексику і таке інше. 

Але я не виключаю ситуації, що коментар чи матеріал може бути видалений помилково, можливо адмін автоматично щось видалив не до кінця зрозумівши суть чи не розібравшись у ситуації ітд. 

Саме для цього створена дана тема - пишемо тут про всі випадки цензури на порталі, які на вашу думку мають місце. Будемо з кожним окремим випадком розбиратися окремо. Все буде прозоро. 

Коментарі

Навіщо ця тема?! У будь-якому разі ви видаляєте не тільки цензуру,а й коментарі що ніяким чином не порушують ваші правила. І взагалі, чому я не можу назвати якогось "анти героя" поросям???...

Зображення користувача root.

Ну так наведіть приклад що конкретно у вас видалили і будемо розбиратися. Бо сказати що завгодно можна. 

Тепер щоб не засмічувати інші теми розмовами типу "де мій коментар", дані розмови будуть переноситися у цю тему і тут будуть обговорюватися.

Обізвати ви можете будь-кого і будь-як (крім звісно нецензурної лексики, грубих образ та безпідставних звинувачень). Але назвіться перед цим (цю інформацію можна не розголошувати іншим користувачам), щоб ми знали хто ви і говоріть. Бо у нас зазвичай відбувається як  - заходить хтось на сайт, спеціально під гостем і починає обливати когось (наприклад якогось свого конкурента ) брудом бо знає що він гість і йому можна говорити все що він хоче, навіть брехню.. 

Хочеш обговорити якусь проблему - можеш це робити під анонімом, хочеш облити когось брудом - представся. Це правила сайту. Не подобаються правила - ніхто нікого тут силою не тримає. 

Висловлю свою думку-якраз зараз після певних непорозумінь щодо агресивності у висловлюваннях певних дописувачів,у грубому та зверхньому їх ставленні до інакомислячих,адміністрація навела порядок щодо дотримання Правил подачі матеріалів різними користувачами.Знаю точно,що люди,котрі в першу чергу поважають себе,не назвавшись обзивати інших не будуть.Мені теж бувало прикро за деякі свої видалені коментарі,і більшість з них нікого не ображали,але людям усім властиво помилятись.Наприклад,як би я особисто не ставилась до Бідзюри А.М.,який у висловлюванні своєї активної громадянської позиції має таки хист в різкій формі звертатись до інших,та все ж таки він виступає від власного імені,а не анонімно-він відповідає за свої слова,робіть так же і це буде справедливо!

Зображення користувача Error 404.

[quote=root]

Обізвати ви можете будь-кого і будь-як (крім звісно нецензурної лексики, грубих образ та безпідставних звинувачень). Але назвіться перед цим (цю інформацію можна не розголошувати іншим користувачам), щоб ми знали хто ви і говоріть. Бо у нас зазвичай відбувається як  - заходить хтось на сайт, спеціально під гостем і починає обливати когось (наприклад якогось свого конкурента ) брудом бо знає що він гість і йому можна говорити все що він хоче, навіть брехню..

[/quote]

Я вам ще коли про цю проблему писав але ви думаєте не про якість а про те яка кількість у вас коментарів на сайті.

 

Зображення користувача admin.

Заборонити не вихід, більшість коментарів правила не порушують. Відвідувачі і так мовчать, якщо вдатись до цього можуть і взагалі не говорити :) Хоча з другого боку ідея цікава, тільки зареєстрованим можна коментувати, і можна зробити чистішим, але в такому випадку коли кожного зареєстрованого користувача будуть знати.

Зображення користувача admin.

Чому не можете, можете. І ніхто коментар цей не видалить якщо він правил не порушує. Ви їх читали? 

Ви думаєте один тут такий... Як тільки діло доходить до того щоб зняти з себе маску анонімності, зазвичай геройство кінчається і кожен як у рот води понабирав. Для вас навіть можемо зробити відступ від правил. Можете і не представлятись, запишіть ваш коментар на відео щоб було видно хто і що говорить і вишліть нам ми його опублікуємо. Якщо не знаєте як — дзвоніть приїдемо допоможемо.

p.s. були навіть випадки коли дописувачі представлялись іншими людьми, зверніться до Анатоля він вас проконсультує...

Про яку анонімність може бути мова?..та про якого Анатолія ви говорите?

Зображення користувача admin.

Добавлю ще, що останнім часом один з адмінів коменти які порушуть правила навіть не видаляє, а робить їх не опублікованими. Причину здогадуюсь..

Щодо цензури на НВІПі. Вона таки з'явилася, хоча й у наймінімальнішій кількості, із приходом на сайт однієї особи. Дані про її завдання і мету появи у вас, уточнюються. Ви знову будете мені "шити" фобії, щодо вашого друга, як і у випадку з міським головою та його скорумпованою. як вбачається, командою? А чи не забагато? Чи не перебір, бо я вмію захищатись. Чорне є чорним, а біле - білим. І ніяких мільйонів відтінків сірого кольору! Він один - сіренький і набридливий, ніби муха, як осіння мжичка у кінці жовтня, і крапка. Тобто, нейтральний - "моя хата скраю". Але не тільки, а й зрадницький і продажний, підлий та ворожий, готовий вкусити по-гадючому із-за рогу й втекти у нору, під землю. Через нього ми й живемо отак, як скотиняки, як таргани у громадському нужнику, живлячись лайном. Він - найстрашніший! Бо ми знаємо чого очікувати від чорного чи білого. А сірий - непередбачуваний. Оминайте його, де тільки можете. Я не розумію, чому люди відчувши хитринку та побачивши нахабну пику злодія, підкоряються і грають у гру, яку їм підло нав'язали? Назвіть це так, як воно зветься насправді - брехнею! І ніяких пробем після цього. Хіба, що на початках. Та, власне, це моя особиста думка. Проте, вона білого кольору. :)))

Зображення користувача admin.

Знову порожні слова без жодного прикладу. Якщо з'явилася цензура — приклад в студію, сміливіше! 

p.s.

"Та, власне, це моя особиста думка. Проте, вона білого кольору. :)))"

Такого білого як фотографії зроблені 14 вересня 2013 року о 5:30 - 5:50 ранку на Fujifilm в районі «Козячого парку»?

хлопці! є ще один сайт, противага вашому. я там залишив пару коментатів, але видно вони чимось їм не сподобались, коментарі зникли, а потім мене взагалі заблокували, вчіться у них! можете глянути скільки там видалених коментарів, без ніяких пояснень, а ви тут розпинаєтесь!)))

Зображення користувача admin.

Переніс із новини про нагороди.

Після відправки коментаря, спливло віконце, що даний коментар з*явиться після перевірки адміністратора. Дуже цікаво, бо мій коментар не містить образ, нецензурної лексики,не вживала я і будь-які відомі прізвища, то в чому справа? Адже писали, що цензури на порталі не існує.

У мене питання: скільки триває перевірка адміністратора?

Дуже цікавим є і те, що тільки у темі:"Спільна думка трьох депутатів."

Дуже цікаво, що "гостей", які "правильно" все пишуть пропускають без цензури. Я відправила свій коментар о 13:15. До цих пір нема.

 

Зображення користувача admin.

Опублікував коментар, перевірка може тривати до 3-х днів.

Ваші коментарі в принципі мали опубліковуватись одразу, чому фільтри спрацювали розбираємось...

Ніка стаття замовлена владою,скоріше всього під контролем Рожелюка, а відробляє або Віка Магди..юк, або Сашуня, ось тому такий контроль

Зображення користувача admin.

Чому не проходив розібрався — ваш коментар або його частина скоріше за все вставлена за допомогою буфера комп. миши (Ctrl-v). Тобто набрано в текст. редакторі і вставлено в поле додавання коментарів. Або наша сайтова форма додавання матеріалів заглючіла...

Коментар містить html-код який змінює розмір шрифту його стиль, колір та фон. З html-тегами сайт його бачить так:

<p><span style="color: #3d3d3d; font-family: Arial, FreeSans, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px; background-color: #ffffff;">Спільна думка, не що інше, як проект провладної партії, яка хоче утриматись при владі,тому бізнесмени -депутати зі СД просто створюють велику ілюзію бурної діяльності по захисту прав дітей, спротив проти дерибану бюджетних коштів, а насправді це тільки "білий шум", а дії СД ніякі, бо ж голосують за забаганки голови так, як скаже&nbsp; голова.</span></p>

Нічого такого немає що правила забороняють, але і опублікуватись одразу із-за тега <span> він не може, тільки після перевірки. Докладніше думаю дасть відповідь root.

Зображення користувача Error 404.

Хлопці, якщо ви видаляєте коментарі які прямо стосуються теми в якій були написані але комусь не подобаються, то грош вам ціна і не говоріть, що у вас на сайті не має цензури.

Зображення користувача honor.

Це тобі грош ціна, якщо зараз не доведеш те, що написав. Коментарі, як і рукописи, не горять.

Зображення користувача Error 404.

Як же я тобі буду доводити, якщо ти мої коментарі видаляєш?

Зображення користувача honor.

Я нічого не видаляю, я приховую. Своє рішення довів і виділив для тебе жовтеньким. Тому або не пиши дурні, або йди гуляй.
До речі, коментарі в цій темі не приховуються - це форум, воля думок. Під новиною таке - зась. Вердикт: тобі ціна - грош.

Зображення користувача Error 404.

А я рахую, що тобі. Людина написала і я їй обгрунтовано відповів.

Зображення користувача honor.

Те, що ти собі придумав, мене мало турбує. Є правила - дотримуйся, ні - гуляй.

Зображення користувача Error 404.

Ти б хоть культури трохи повчивя. Я не до тебе в гості додому прийшов.

Зображення користувача honor.

З тобою, як показує досвід, нормально не можна. І ненормально теж. Тому бан на 3 дні.

А як же воля думок на форумі, це ж не я написав а твої слова? За свої слова потрібно відповідати)))

Зображення користувача honor.

А на форумі хтось твої коменти видаляє?
Чи ти хочеш просто закакати цю тему, тому катаєш коменти треба чи не треба? Спробуй зрозумій, чого ти хочеш.

[quote=Error 404]

Я вам ще коли про цю проблему писав але ви думаєте не про якість а про те яка кількість у вас коментарів на сайті.

[/quote] 

Так в темі я вже не писав а спілкувався з тобою тут і ти мені написав - бан на 3 дні.
І до речі, якби я не відповів на її повідомлення про брата, то ти б його не порахував флеймом і не видалив, признайся чесно))))

Зображення користувача honor.

ні, чесно кажу: її комент більше заслуговує на видалення, тому він був би видалений і так.
як і комент троля про племінника Влодарчика наприклад
а бан - це приз за діставання адміна без причини. Ти ж хотів якості - а я якраз виступаю за якість.
Коментів проти пані Ольги під новиною тьма. Цензурою тут і не пахне, сходи на ншіт.ком.уа - побачиш, що то таке.

Добре. Спокійної ночі, іду спати - можеш працювати не відволікаючись)))))

 Вибачаюсь, можливо не точно виразилась. Мала на увазі,якщо говоримо про пиво то про пиво, якщо про раки,то про раки.

Зображення користувача honor.

Ні, пані Ольго, Ви такими постами провокуєте конфлікт, тобто флейм. Щодо родича-судді й здатності до читання - це не аргументи, це - образа.

Два дні тому додав новину про скасування довідок-рахунків на автомобілі. Так і не з"явилася.

Зображення користувача root.

Опублікували http://nvip.com.ua/node/86239

Аууууууууууууууууууууууу