Віктор Сапожников на американському телебаченні. (Відео)

Коментарі

Коментарі

104

Я так і незрозумів про що плів Сапожніков. З коментаря прослідковується чиновницький маразм, вже напевне потрібно йти на пенсію.

Я побачила окрім маразмів, ще і велику неправду про Нововолинськ.

А що Сапожніков і в Америці вже купив собі канал? ТТІ замало?

То хто кого? Громада чи голова? Канал американський - російськомовний, видно на ньому не дуже поважають українців. Та і виходець із Нововолинська, ведучий, не вміє по нашому. Зате пастори признались про кількість виборців у своїх приходах. А так... водичка.

Із задоволенням передивився відео. Із внутрішньою радістю іще раз впевнився, що не помилявся і раніше. Мої висновки: Німб у нашого ангела закріплений на рогах.

То шо, повернуть наше майно пастори протестанти - басейн, реаб.центри, дитячу біблотеку... Воно не їхнє - гріх красти!

Ні,ці не повернуть,що у іхні ручки-загребучки потрапляє,те звідти не видереш навіть з м"ясцем.

А про "Оснастку, "БПФ Нотекс", шахти, харчовий комбінат, РМЗ, Автобази, продану землю і майно - ні мур-мур.

Це ми чули по ТТІ ЗОО раз.

Сектанти вміють розводити людей і промивати мізки адептам.

Хватит служить деньгам.Америка сама на грани взрыва.Если не возрадитесь от Бога,все это зря.

Хватить травити нас димом з Кроноспану.Діти наші хворіють.Медицина на нулю,скрізь благодійні внески, куда лізуть віруючі,? Америка ім що гроші перестала слати,? А самим заробити слабо,?

Зображення користувача flyyy.

А чим вам не подобаються протестанти? Для того, щоб судити про когось чи про щось потрібно бути компетентним, знати історію, вміти слухати...а не кричати із своєї трибуни на все горло...у цьому не має мудрості...

Для тих хто відстоює віру православну "вогнем і мечем" : Улюблені, будемо любити один одного, бо любов від Бога; і кожен, хто любить, народився від Бога і знає Бога. Хто не любить, той не пізнав Бога, бо Бог є любов. (1-е Iоанна 4:7-8)

 

Мені подобаються протестанти - кожен має право на вибір релігії. Мені не подобається, що Ваші пастори беруть від міського голови наше комунальне майно і землю за голоси на виборах у величезних кількостях, а інші конфесії не отримують і 10% від одержаного Вами. Це майно - спільне, і повинне розподілятись пропорційно кількості прихожан кожної конфесії. Це - гріх, це неетично і не порядно. І це ви повинні розуміти, якщо  по-справжньому вірите у Бога. Ми - православні, греко-католики і римо-католики - члени громад традиційних церков, не розуміємо політики Ваших пасторів вже давно. Поверніть наше добро і не чиніть беззаконня, воно не Ваше, побійтесь Бога, поки ще не запізно.

Зображення користувача flyyy.

Я не згідний з вашою фразою "Ваші пастори беруть від міського голови наше комунальне майно і землю за голоси на виборах у величезних кількостях". Тому що протестантів в Нововолинську не є так багато, що це могло б конкретно вплинути на результати виборів. У відео пастори самі говорять про кількість членів своїх общин, якщо узагальнити до максимального це близько 2 тис. чоловік, при цьому слід врахувати молодь, що не досягнула виборчого віку, людей які за кордоном на заробітках, людей які не беруть активної участі в житті церков, а також таку тенденцію в менталітеті протестантів - багато хто не йде на вибори через те що не довіряють людям, а Богу...Це на фоні 60 тис. населення міста ніщо...А що стосується обєктів комунальної власності, якими користуються сьогодні протестанти, то вони почали використовути їх в кінці 90-х, коли ці обєкти нікому не були потрібні і ніхто за них не брався окрім протестанських церков...а тепер коли нерухомість в ціні..."дехто" робить багато шуму...З іншої сторони: сиротинці, ребіалітаційні центри для нарко- і алкозалежних хіба це погано для людей міста?, тим більше ці обєкти в більшості знаходяться на утриманні протестанських церков... 

flyyy,Ви не зрозуміли,вони говорять про тих,які виїхали в Америку.А тих що залишились багато,бо ж їх вже не хочуть в Америці, звикли нічого не робити,а живуть на виплати по безробіттю.

Зображення користувача Нововолинець.

Нерухомість завжди в ціні. Це не макулатура і не повітря.. А те, що у 90-х проблем хватало та державні дотації на будівництво були призупині зовсім не означає, що можна було продавати цю нерухомість за безцінь! Це власність народу, а не конкрентного службовця, який підписав папірець про продаж (а можливо навіть (скоріше за все) отримав за це немалий відкат)

Зображення користувача flyyy.

Вибачте, але скільки нерухомості куплено підприємцями? і вони заробили на цьому великий капітал, то про це питання не піднімається і ніхто не говорить про власність народу, але по цей день мають діло до церкви, яка не є бізнесовою структурою. По-друге, про що ви говорите: хіба для нашого міста сьогодні держава дає дотації на будівництво??? Вкажіть хоча б один обєкт, який будується на державних дотаціях...і люди мають надію отримати житло за "державну" ціну???

Та що Ви говорите,не бізнесовою? А десятину хто зі своїх адептів збирає? Друге діло,що це незоконне збагачення за рахунок зазомбованих. Дійсно це клондайк! Грошики збираєте,а податки не платите. Супер,прижилися! За що ж ви тоді купуєте ті всі споруди,може зі своєї кишеньки гроші викладаєте? А дайте-но відповідь на чиє ім"я зареєстровані всі куплені вами споруди,напевно на якогось чи декількох дуже "вірних братів"?

Зображення користувача flyyy.

Хіба Біблія не вчить нас, що давати десятину чи інші пожертвування (добровільно) це погано? Хіба це погано, коли всі прихожани православної (наприклад) церкви будуть давати десятину чи навіть більше на потреби храму і тих людей, які його відвідують? Чому у цьому питанні всі нападають завжди на протестантів? :(

Не перекручуй, "flvvv", все у тебе так. Ніхто десятину не відкидає, тут справа у іншому. У тоталітаризмі, що процвітає у вас. У пасторах-вождях, які керують вами і вашими голосами на виборах. Ви підневільні, не боїтесь Бога, сліпо вірите своїм проводирям - ось що хотіла сказати "nika".

 

При чому тут це? "Відкати" голові ви даєте у інший спосіб. А підприємці КУПИЛИ майно, а не взяли його за безцінь! За свої зароблені важкою працею, кошти. Порівняйте кількість купленого ними майна і дрібних споруд із гігантськими об'ємами отриманими вами. А яких нервів і сліз їм це коштувало. Можу навести конкретні приклади. Це ви тихенько, за нашими спинами, забирали його у нас, у свою власність. А скільки ми ще не знаємо! Таємне стане явним.

Капітал, кажете? Ви живете посеред нас і користуєтесь всіма благами створеними нами. Окрім того, ще і землю та нерухомість отримуєте за пів-дарма від Сапожнікова. Він питав громаду на референдумі чи віддавати це вам? Розпорядився тим, чого не сіяв і не жав.

Ви лукавите, пане християнине ВЄ! Для того, щоби не віддавати  майна, яке належить православним і греко-католикам, конфесії яких є домінуючими у Нововолинську. Не вірите - підіть на цвинтар і подивіться під якими символами спочивають покійні. Хочете чи не хочете бути згідні із моїми словами - та все-одно за мною правда, і це знає переважна більшість нововолинців. Як лукавите і про вашу засекречену кільлькість ХВЄ. Вас у місті близько 8 000. Ми готові зустрітися із Дудіком та Грицаком та обговорити питанння  повернення комунального майна громаді, у будь-який час, публічно і прозоро у присутності ЗМІ та працівників правоохоронних органів. І не прикривайтесь реабілітаційними центрами та сиротинцями, споруди яких, ви отримали майже задарма. Ви ще забули за громадський басейн-церкву. Депутати не мали права, із подачі однієї одіозної особи, що побувала разом із вами за океаном, голосувати про передачу вам людського майна, а міський прокурор не опртестував цього рішення.  Я обіцяю, якщо ласкаво погодиться на це "адмін", опублікувати фото наших комунальних об'єктів переданих вам. Скажу м'яко, прямим текстом: ваша настійливість у питаннях відчудження громадського майна міста, є нічим іншим, як розпалюванням міжрелігійної ворожнечі посеред територіальної громади міста. І вже давно. Сказане вище не відноситься до членів церкви Свідків Єгови, які не голосують і нічого за це не виканючують.

Зображення користувача flyyy.

В Нововолинську (наприклад, 5 м-н) чи смт. Жовтневому на сьогоднішній день є недобудовані чи закинуті обєкти, які знаходяться в такому стані як ті, що перейшли до протестантів в 90-х. Всі, що домінують у місті і мають програми розвитку і хочуть вкладати в громаду, людей мають можливість...а дивитись в минуле, коли квартири продавали-купували за 1000 доларів (і ніхто нікого за це не судить) не має змісту...

А що, вже придивилися і до 5 М-ну, і до сел.Жовтневе? Та не перейшли вони до протестантів, і не закинуті, і не у 90-ті, а значно пізніше. Хіба басейн, реабілітаційні центри, дитяча бібліотека та ін. були віддані вам у ті часи?  Та за таку безцінь, будь хто із нововолинських підприємців їх придбав би, хоч сьогодні. А ще  міські платники податків платять за спожиті вами комунальні послуги - сам голова у США сказав. Чого перекручуєте, Божі люди? Який сором.

Це справа членів територіальної громади від якої ви відмежовуєтесь, а ще ганьба "батьків міста", що не захотіли добудувати ті об'єкти, і що абсолютно не робить їм ні честі, ні слави. Як там у Польщі, панове депутати і міський голово, мабуть, скрізь "довгобуди" котрі залишились іще з комуністичних часів? Бідні поляки...  Ви, схоже, таки навчили їх жити по своєму, по-європейськи?

Зображення користувача root.

[quote=Українець]

...Я обіцяю, якщо ласкаво погодиться на це "адмін", опублікувати фото наших комунальних об'єктів переданих вам...

[/quote]

А чому адміністрація має бути проти? Для цього і створений даний сайт! Щоб ділитися інформацією. Якщо у вас вона є то сміло викладайте, не порушуйте правила подачі матеріалів на порталі і ніхто ваш матеріал не видалить. 

Ну, як хтось і відстоює свою віру "вогнем і мечем" то це ви. Одного разу, до мене прийшли протестанти і принесли кольоровий буклет, де на фоні споруд православних і католицьких храмів красувався напис: "Кінець традиційих Церков вже близький!" Дозвольте, але це підло. Ми не ходимо по квартирах протестантів і не робимо нічого подібного. Та і не порядно, не по-християнському, отак. Попереджаю: слідуючого разу я спущу Ваших проповідників зі сходів. І не буде мені гріха. Як Вам, за моє, вкрадене у мене і моїх дітей, майно і землю.

Це до Вас Свідки Єгови приходили,вони ні за кого не голосують,ніколи,вони довіряють тільки своїм "бруклінським старцям".Але якщо "старці" з Брукліна на сторінках "Вартової Башти"накажуть щось зробити, зроблять  навіть не задумуючись,повірте.Ви думаєте чому уряд не забороняє секти? Тому що зомбі дуже легко керувати! А Сапожніков у Америці зустрічався з пасторами п"ятидесятників і баптистів,це їхні адепти повиїджали в Америку,у пошуках кращого життя,і вже звідти їм так "тужно за ненькою Україною" і звідти вони так "палко і до бестями її люблять".

Моїй православній (католицькій) Церкві більше 2 000 років. А Вашій? Про що Ви протестуєте, розмиваючи ідентичність українського етносу,  проповідуючи глобалізацію і космополітизм, за найменшої нагоди виїжджаючи до США? Матеріальне Вам ближче, аніж духовне. І крадіжки громадського майна, хоч і чужими руками - тому незаперечне підтвердження. У Вашій церкві панує авторитаризм, туди зайти дуже легко, а вийти маже неможливо. А ще - доноси на братів і сестер.

Зображення користувача flyyy.

Українець, не ображайтесь, але ви не розумієте того, про що самі пишете. По-перше, православна та католицька це зовсім різні церкви, які займають позицію протистояння один одному. По-друге, глобалізацію (а також екуменізм) проповідує саме католицька церква. По-третє, вся європа була 1000 років в так званому періоді "темних віків", де горіли вогнища інквізиції вашої католицької церкви, де хрестоносці чинили геноцид населення Палестини з благословіння папи римського, де католицька церква була найбільшим феодалом в європі, де Біблію було заборонено читати...поки не відбулася протестанська реформація...І ви говорите що не було проти чого протестувати...А що стосується українського етносу, то кожен віруючий українець повинен знати, що він вірить в єврейського Бога і що Ісус сам був євреєм, і на основі цього перестати винити єврейський народ у своїх бідах і складати про них анекдоти і тоді Господь дійсно благословить українську націю.

Яка каша. Христос - Бог, він не може мати національності. Що стосується інквізиції, Папа Іоан-Павло ІІ вибачився перед світом. А чи давно протестанти називали мотоцикл "чортом"? Всі люди рівні, і євреї нічим не кращі від інших - пише Євангеліє. То чого ви, ХВЄ, маєте привілеї у отриманні комунального майна - "рівність", яку встановили ви самі. Може, ваші пастори не заакликали голосувати за нині чинного голову? Та пам'ятайте!  - вам не можна брехати. Покайтеся, і поверніть майно громаді! А католики і православні до 1056 року були однією Церквою. Хрестоносці правили Палестиною більше 200 років. Прийшли вони туди для повернення християнських святинь і припинення експансії ісламу. Так, залили кров'ю Ізраїль, і були покарані. Залили кров'ю християн Близький Схід і мусульмани... Ви були в Ізраїлі? То хай буде вам відомо, що стародавні синагоги зберегли саме хрестоноці. Відбудували храми і віднайшли Святі місця та відновили їх теж вони, більше 1100 років тому. Я не можу встрявити у релігійну дискусію із людиною залежною і невільною від чужих переконань, зазомбованою і зацикленою на єресі. Це забороняє мені стародавня православна віра моїх дідів. Бувайте.

Зображення користувача flyyy.

Не думаю, що так звані "святі місця", храми, чи будь-які інші культові споруди важливіші за життя навіть однієї людини, не говорячи вже про сотні тисяч вбитих хрестоносцями... :(

Справа не св.Місцях, а у вірі, яку надихають і примножують вони. Ви теж пам'ятаєте про Христа, читаєте Біблію і признаєте християнські свята. То чого ми не можемо побувати там, звідки вони беруть свої початки? Чого ви нав'язуєте нам свої переконання? Подумали б про чуже майно, присвоєне вами незаконно. Права була "nika" - як об стіну горохом, ти їм стрижене, а вони тобі - голене.

Зображення користувача flyyy.

Тож віра від слухання, а слухання від Слова Божого. (До римлян 10:17). 

Захоплення архітектурною красою будівлі чи туристична подорож на "святі місця" ніколи не може народити справжньої віри...

Про що говорити? Ви висловлюєтесь у диктаторському стилі, як і ваші пастори. І зовсі не знайомі із мистецтвом ведення дискусій. А ви були у Святій Землі? Побувайте, і це переверне до основ ваш мізерний матеріальний світ. Те, що, як вам здається, ви знаєте - це крихітний острівець посеред безмежного океану темряви вашого незнання. Протестантизм, на вашу думку, є найпередовішою релігією світу. Це не так. Назвіть хоча б одного вченого-богослова зі свтовим ім'ям, праці якого ви читали. Ви цього не зробите, впевнений - вони вам ні до чого. Про що, я і ви можемо говорити? Ми у різних вагових категоріях. Проте, незнання не звільняє від відповідальності.

Зображення користувача flyyy.

В той час, продовжуючи, Ісус сказав: «Славлю Тебе, Отче, Господи неба і землі, що Ти втаїв це від мудрих і розумних, а відкрив це дітям. Так, Отче, бо така була Твоя воля. (Матвiя 11:25-26)

Не прикривайтесь Господом, лицеміре.

Ми все розуміємо, навіть більше, аніж ви здогадуєтесь. Нас "традиціоналів" збити неможливо. Віра наша тверда, на відміну від ваших батьків, що були православними, греко-католиками чи римо-католиками і перехрестились другий раз. Яка ганьба! Який гріх! "Один Господь, одна Віра, одне хрещення!" Вам це невідомо? Від віків вас не було на наших слов'янських землях від Уралу до Балтики. Майно громади віддайте, воно не ваше, якщо не страждаєте синдромом паталогічної жадібності. І не шийте нам антисемітизму - Бога Єдиного та Іститнного ми пізнали від євреїв.

Мер задалеко зайшов. І ви пішли кривими злодійськими стежками. Бережіться Господа!  Голова не має права підміняти громаду, він її слуга, а ви виправдовуєте себе тим, що це він нагородив вас людським майном, і що це законно. А хто він такий, щоб дарувати вам комунальне майно, ви подумали? і чи має право підміняти громаду згідно закону людського і Божого? Бог дав вам розум, щоб думати, а ви викручуєтесь у брехні - і незаконними є  вказівки і розпорядження голови. Пекло так близько від вас, що не кажи.

Обережніше. Ми не складаємо анекдотів про євреїв і не звинувачуємо ні у чому великий єврейський народ. А ти звинувачуєш всіх українців в антисемітизмі, який нам не притаманний. Тобі так хочеться? Відповідати будеш.

Зображення користувача flyyy.

Багато українців націоналістичного духу, мають образ ворога: росіян та євреїв. Моя власна практика спілкування з різними людьми свідчить про те, що є багато таких, які ненавидять євреїв, навіть ніколи не зустрічавшись ні з одним з них. Один із моїх співробітників поздоровив мене на новий рік такою смс: "Хай вовком завиють москалі, хай жиди заверещать, як свині! Свято нині на моїй землі, Новий Рік на Україні." І це ви хочете сказати нормально???

Вважаю, що це дуже погано. Твоя власна практика - твої проблеми. І вже вдруге, ти розповсюджуєш, вільно чи не вільно, міжнаціональну ворожнечу отакими словами. Дехто, на відміну від мене, тебе може не зрозуміти.

Зображення користувача flyyy.

Вважаю, що українцям потрібно покаятись на рівні влади від імені українського народу за антисемітизм, який був здійснений в минулому (наприклад, під час гайдамаччини-коліївщини). Щоб на українському народі не висіло прокляття за вбивства на цьому грунті.

Покаємося за своїх дідів, обов'язково. А ви за своїх - вони діяли разом, бо не були розділені, як тепер. А хто ти такий, що наклав на нас прокляття? х5тжІ яке відношення, ця риторика, має до нашого, а тепер, ніби, вже вашого комунального майна? Бога не боїшся?

Зображення користувача flyyy.

Бог - серцевидець, Він знає тих, які Його бояться, і тих, які не бояться. А прокляття і благословіння від Господа.

Ви ототожнюєте себе з Богом, ХВЄ? Ну, і ну!

Зображення користувача Сотник ВУС.

  А за червоний терор , голодомор та багато ще можна навести прикладів Єврейських діянь хто буде каятись.?

А їм воно, Миколо, по-цимбалах. Ось у США б, або ще добра "халявного" прихопити у тебе і у мене. Ти ж бачиш - люди не піддаються на умовляння. Стоять на своєму: наше воно і все, бо цар і бог, за якого голосували, їм його віддав.