Дерибан землі, – мер Нововолинська про земельні питання, які розглядали на сесії

14-го липня на сесію Нововолинської міської ради було винесено рекордних 168 земельних питань. Близько 30% було прийнято на користь громадян. Інші – потрібно доопрацювати та вивчити, - повідомляє «БУГ».

"Земельники міськради, спільно з мешканцями територій будуть виїжджати на місце і дивитися, яка ситуація із земельними ділянками, хто обробляє, чия земля і яким чином отримали документи”, – розповів голова громади Борис Карпус.

Голова земельної комісії Володимир Шаповал говорить, що люди масово приносять документи на приватизацію земельних ділянок, натомість не хочуть брати в оренду та сплачувати кошти. І гадає, що це пов’язано із відкриттям ринку землі.

Були документи, які подавали люди не місцеві на приватизацію до 2 га. Рішення про передачу ділянки має бути виважене, якщо люди дійсно їх обробляють. Засідання земельної комісії перед сесією тривало 7 годин. З депутатами, які відвідують засідання, розглядали всі питання детально, виносилися ділянки на монітор, перевіряли розташування. До процесу залучали старост”, – прокоментував голова земельної комісії.

Коментарі