Диверсійних груп у місті не виявлено, проте за колабораціонізм підозрюють декілька людей, — Карпус

З 27-го по 29-те липня на території Нововолинська працівники поліції провели комплексне відпрацювання міста, усього було залучено близько 200 спеціалістів та перевірено 20 000 осіб, які перебували на території громади, - повідомляє «БУГ».

Як повідомив на пресконференції міський голова Борис Карпус, у вказаний термін правоохоронці склали списки людей, які потрапити в «поле зору» СБУ та були опрацьовані протягом першого дня.

Результати комплексного відпрацювання очікуються згодом в офіційних пресрелізах служб, які опрацьовували територію Нововолинська.

Борис Карпус зазначив, що протягом відпрацювань, у місті не було виявлено диверсійних груп, проте за колабораціонізм підозрюють декілька людей. Наразі з ними працюють відповідні служби.

Нагадаємо, керівник Нововолинського відділення поліції Олег Бончак повідомляв про проведення відпрацювань, аби мешканці громади зберігали спокій та мати при собі документи.

Загалом ситуацію в Нововолинську силовики оцінюють позитивно, міська рада надалі співпрацює з працівниками поліції, ДФТГ та варти порядку.

Коментарі