ДТП на перехресті Маяковського і Галана: пожежна врізалась у легковик

Сьогодні близько 19:00 на об'їзній дорозі трапилась ДТП. Службовий автомобіль пожежно-рятувальної частини «Mercedes-Benz» з Іваничі на перехресті вулиць Маяковського і Галана врізався у легковик «Mercedes-Benz Е-class».

За інформацією, яку вдалось зібрати на місці аварії журналістам НВІПу, іваничивські рятувальники їхали на виклик в село Поромів, де горів магазин. З їх слів, їхали із включеними проблисковими маячками, сигнал тривоги (сирену) вмикали тільки на перехрестях і при обгоні. У місті Нововолинську, на перехресті вулиць Маяковського і Галана, проїзджали на червоний сигнал світлофора і врізались у легковий автомобіль, який перетинав перехрестя на зелене світло.

В ДТП постраждав водій легкового авто. Його карета «швидкої» забрала у Нововолинську ЦМЛ, де надають медичну допомогу. Крім водія у легковику був ще пасажир. Він залишився на місці аварії і розповів нам, що в даній ситуації вони не побачили автомобіль рятувальників тому, що дане перехрестя не достатньо добре проглядається і тому не встигли надати перевагу в русі.

На місці ДТП працюють працівники Державтоінспекції та експерти.

Андрій Цаан, Василь Власюк,
Володимир Романовський

Коментарі

Коментарі

17

сирену  було чути за 400 метрів, а потім пролунав писк тормощів, тоді я вийшов і побачив аварію..

Якби показали статистику ДТП у місті, скоєних на "польських номерах"  то вас би це неприємно здивувало.  А гаїшникам профілактика по таким автівкам, до одного місця, вони краще у центрі на вихидні, під знак, протоколів накатають. :(

Дійсно, якщо десь якась аварія, то в ній обов'язково буде авто на польских номерах.

а замітили, що 95% злочинів в нововолинському скоюється українцями?!
все це статистика, якщо 50% машин в Нововолинську на поляках, то і ДТП з їх участю буде відповідно... 

а що з магазином? згорів? =)

а чий магазин горів?

Ще раз доводить, що світлофор на цьому перехресті не так вже й був потрібний. Водій, який виїжджає на головну дорогу повинен добре подивитись в обидві сторони, але ж деж у нього "ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО СВІТЛОВОРА"... І ось маємо те, що маємо...Але якщо вже й поставили світлофор то доведіть справу до кінця - зробіть НОРМАЛЬНЕ освітлення біля нього, щоб запобігти таким ситуаціям... 

100 %

А чому нема ДТП яке було близько 15 годити в районі молокозаводу??

Словниковий запас в журналістів даного порталу трішки підкульгує, це не службовий автомобіль, а СПЕЦІАЛЬНИЙ!!!
У відео показано, як журналіст перед  зверненням до пожежників обмовив фразу " О пожежна частина... ", не частина, шановний журналісте, а підрозділ!!!!!!!

журналісти не мають знати всі деталі, хто і що, вони не пожежники

Зображення користувача admin.

Дякую за зауваження, на майбутнє буду знати.

Уважаемые,  каждый из Вас имеет свою точку зрения и, это очень даже хорошо. Вот только кто из Вас является очевидцем данного проишествия? !,,правильно, нет таких!  Вам только дай кого-нибудь "облить" , независимо от того, кто прав а кто виноват. 

Я с уважением отношусь к каждому из Вас, но хочу подтвердить версию, что пожарная машина ехала БЕЗ!  включенных маячков. И, скажите пожалуйста, почему водитель, выезжая на зеленый свет должен нести ответственность за безответственное поведение водителя пожарной машины?  Зеленый свет все-же. На том месте нужно ждать пока он загорится (водители знают)  и горит он не долго. Как в такое время суток можно было не увидеть отблеск маячков? !-ответ простой, их НЕ БЫЛО!  

Уважаемые журналисты, Вы должны помнить об аварии возле бывших "чанах" ,где сотрудники "беркута"  при исполнении врезались в легковую машину и ,история повторяется (якобы с включенными маячками) ! Это безправие и ,как быть водителю мерседеса? ...как ему бороться за право быть услышанным, как ему доказать свою правоту, ???...как простому парнишке бороться с системой, с системой, которая поглощает нас всех и не считается с правотой других? !-для них (системы) -ВСЕ НЕПРАВЫ!  Никто, никто кроме общественности не сможет навести порядок, журналисты- единственные кого боится система!  Уверен, завтра- послезавтра скажут что водитель мерседеса выездал на красный свет и был пьян! -фальсификацию никто не отменял! ...виноватый должен нести ответственность и ТОЛЬКО ЖУРНАЛИСТЫ И ОБЩЕСТВО СМОЖЕТ СЛОМАТЬ давно закореневшую возможность "пани братства ",фальсификации и т.д.

С уважением, водитель.  Берегите себя и будьте бдительны, не дай Бог завтра Вас протаранят и скажут что это Вы наехали! 

 

для этого должен быть видеорегистратор,хорошая вещь не раз выручал

Ті пожежники ще нікому не вгодили. То без води їздять, то без маячків, або п"яні. Пожежний підрозділ це не щось на кшталт американського блокбастера де одні супергерої, а такі самі люди як і Ви, зі своїми сім"ями та проблемами і смішною зарплатою. Ніхто не бачить як вони виносять трупи з квартир що місяць пролежали, чи уоплеників, або по частинах людей збирають в мішки. Вам би тільки по клавіатурі тарабанити та лайном кидатись.

 Їхали з маячками та сиреною це однозначно!!!  А водій на мерсі просто дуже був впевнений у зеленому світлі. Ось і вся правда. Для наглядності зайдіть в ЮТЮБ і подивіться як пожежних пропускають у європі та америці. В Америці пожежна машина може навіть протаранити поліцейську якщо вона заважає її маршруту слідування.

мерси поцілувались)

Діло не втому - польські не польські номери. Хоча дещо у цьому є. Багаго авто на PL не у найкращому тех стані. Але перехрестя це дуже набезпечне. Я сам колись  не посадив чуть на капот людей. Навіть недавно їхав на ровері там - не видно нічого ні зебри ні людей які йдуть ні саме перехрестя. Тільки світлофор добре видно. Невже на проблемних ділянках неможна марафет навести. Пару ламп яскравих, катафоти в асфальт, дзеркала у сліпі зони тоді буде видно маяки і машини. Адже ми не село а гарне місто і не бідне.

А два перехрестя раніше де АЗС та свідки - там взагалі ужас, бугри ями, світла нема  - і скільки дтп було і всеодно нічого не помінялось.

 

Сторінки