Жінка влаштувала притулок для тварин у... багатоповерхівці (ВІДЕО)

Жителі дев'ятиповерхівки (гуртожитку) на Галана майже 10 (!) років страждають через... собак. Так, жителька будинку Наталія Маржан утримує близько тридцяти тварин - котів і собак. І все це - на тринадцяти квадратах кімнати й на загальній кухні!

"Як тільки холоднішає, під двері починають підкидати собак, котів. Всіх мушу прихистити; годую, маю цілу аптечку з ліками, вожу до ветеринара - мушу, - так розповідає про свій імпровізований притулок Наталія Маржан. - А діти постійно б'ють собак, кидаються чимось - і тварини стають агресивними."

Наталія отримала пропозицію обміняти свою кімнату в гуртожитку на будиночок на хуторі, але для цього потрібно оплатити борги за комунальні послуги, а це - майже 20 тисяч гривень! Брат жінки згодився допомогти з боргами, але дещо пізніше.

Зараз на маленькій кухоньці гуртожитку вживаються собаки з котами - уже товаришують. Не гинуть від холоду/голоду, але добряче допекли всім сусідам. Частина тварин - хворі, а в будинку багато маленьких дітей. Сусіди Наталії багато років писали скарги, але віз і нині там; у четвер знову зібралися: хочуть виселяти тварин.

"Постійний сморід, наступаєш на екскременти, собаки часто нападають, діти бояться, плачуть... Ми вже 3 рази їх вивозили, але вони знов розроджуються, й на зиму в нас 30-40 псів", - каже сусід Андрій Криштоф.

На цьому старому аматорському записі - кімнатка Наталії Маржан:

"Тут не притулок, розумієте? Людина опікується собаками, і їй треба виділити місце для цього, але ж не в житловому будинку, де купа маленьких дітей. На поверсі - просто жах, а сантехніки казали, що мертвих тварин змивали в каналізацію! Влада не реагує, і ми вже не знаємо, куди звертатися. Навіть мер Сапожніков був, щоправда, на поверх підніматися не захотів. Міська рада киває на міліцію, міліція штрафує, але це не вирішення проблеми", - каже Андрій Микитюк.

"Ми прибрали біля будинку, вивезли купи сміття, все пофарбували, підприємці допомогли з майданчиком. Зранку виходимо - у пісочниці не діти наші граються, а собаки! Невже не можна виділити землю для притулку чи хоча б дачу? Ми б уже самі все облаштували, харчі б носили", - говорить Яна Крупник.

Жителі будинку поїхали з проблемою до міського голови Віктора Сапожнікова, але той був у відрядженні. Заступник мера Едуард Савік розповів, що в будинку безліч разів побували різноманітні комісії, собак вивозили, проте Наталія Маржан знову й знову накопичує в квартирі нових тварин. "Жінка має просто усвідомити, що тварини заважають жити сусідам", - каже посадовець.

Виселити жінку з будинку також не можуть: у кімнаті зареєстрована її маленька внучка. Жителі будинку налаштовані рішуче: кажуть, ходитимуть владними кабінетами, поки не знайдуть вихід. Що ж, передвиборчий час сприяє...

Коментарі

Коментарі

36

камишнікова, агов! забери собак у свій собачатник! допоможи людям гкртожитку на Галана жити без собачого сморіду та дихати чистим повітрям

Зображення користувача Ріна.

камишнікова, агов! забери собак у свій собачатник! допоможи людям гкртожитку на Галана жити без собачого сморіду та дихати чистим повітрям

-слухай *гість*-а тобі слабо іх до себе забрати ??От нелюблю тих ДВОНОГИХ хто із-за куща гавкає..

Собі на собачатник забери! Мені плювати що ти любиш чи не любиш," пані "лєра-натаха!

Зображення користувача Ріна.

[quote=Гість]

Собі на собачатник забери! Мені плювати що ти любиш чи не любиш," пані "лєра-натаха!

[/quote]Придивись добре як я зареєстрована..але я здається тебе вже розпізнала,то розумію чому ти недобачив хто я.Ти мабуть закохався в ту Камишнікову що в кожному користовачеві іі бачиш.

у таких як собачниця не закохуються. Закохуються у гарних! та охайних!

Настала нагальна потреба у притулку для тварин, який фінансувався б із міського бюджету. Як у Луцьку, Ковелі, Володимирі...  "Непомічання" роками цієї проблеми місцевими властями, а також їхнє жлобство, ні до чого доброго не приведе. Вже всі це побачили. Радянські методи відстрілу і отруєнь себе зжили. Ось тому і з'являються у комунальних квартирах всілякі "притулки" та "гуртожитки" для братів наших менших.

анатольку, то ти так у комсомолі навчився дурню молоти?

І тут ти вирішуєш собачу проблему, Толян, вчора з Гузем розбирався, а позавчора з міліцією, перед тим з шахтарями. Ти ****** чи прикидаєшся? Напевно перший варіант. Якого **** ти всіх сре...ш, всім даєш поради, а нічого сам не робиш? Візьми і займись собачатником. У Ковелі,Луцьку, Володимирі є люди, які зацікавлені цим питанням, і більше нікуди не лізуть, от у них все й виходить. А ти як тоє опудало: на будь-якому городі можеш вирости, шоб ворон лякати, але нічого не робити, та ворони потім звикають до нього і перестають боятися, і починають гадити на нього. Невже ти не зрозумів, шо з тебе всі сміються і вважають клоуном та посміховиськом, як і собачницю, і  ніхто не реагує на твої скарги і заяви. Візьми це до уваги. Але краще готуйся до виборів, бо ж на мери претендентів багато, можеш не потрапити до виборів. Може хоть півлюдини проголосує за тебе.

Питання неконтрольованого збільшення кількості диких та агресивних собак набуло у Нововолинську рівня великої міської проблеми. Великі зграї диких собак облювували навіть центральну площу міста де собаками нищаться квітники та клумби біля пам"тника Т.Г. Шевченку. На площі часто густо можна бачить великі купи собачого л@йна.Вночі на усе місто розноситься гучне гавкання. Чого чекає влада?Біди від агресивних собачих зграй.

Допоки Сапожніков у відрядженні, зберіть тих псів та присуньте їх в його приймяльню. Приїде приємно здивується і негайно буде притулок.

Треба взяти переловти безпритульних собацюр та присунути їх у собачатник притулок за низькиницьким монастирем. Під ніком лера коменти про Сапожнікова сочиняє його колишня радниця-невдаха по життю

Зображення користувача Ріна.

Камишнікова тут ні при чому,вона і так що може робить для тих своіх псів,а от мер міста Сапожніков повинен взятися за цю проблему-розумно було би щоб зробили яийсь притулочок для тих псів,та й стерилізацію провести не лише цих а й тих всіх які по місту бродять.Так було зроблено у Львові,Хмельницькому та ін.містах.Після стерилізаціі пси перестають бути агресивними.А от  на рахунок відстрілу чи отрави рахую це жорстоко не лише по відношенню до тварин-знаю кілька випадків коли травили псів на очах в дітей..Діти пережили стрес і психологічну травму.

камишнікова тут якраз саме при тому. Це її пряма заслуга що містом гасають різнокаліберні зграї гавкаючих шавок які забруднють місто смердючим собачим л@йном

На мою думку, перш ніж приймати закони про тварин, за них завчасно потрібно подумати - куди їх дівати!!!!  тобто - притулку немає - а людина в будинку їх тримає - де робить пряму небезпеку життю нам і нашим дітям, на даний момент, потрібно, щоб Верховна рада прийняла закон, в якому буде вказано, що люди не мають право в багатоповерхівках тримати більше двох собак, і то - з дозволу їх жителів, а якщо - ні, то внести за це кримінальну відповідальність!!! ви просто не розумієте - який  це жах з собаками жити в одному будинку!!! ми не живемо в світі собак - а людей, то ж давайте негайно приймати міри - бо це вже дістало, як  для збереження собак - ми робимо все,та приймаєм закони, а наших ДІТЕЙ ТА НАС - НІЧОГО! задумайтесь будь ласка!

А ні у кого не викликає подиву те, що коїться у цієї жінки у квартирі? У яких умовах вона живе?  І при цьому їй не соромно показати на все місто той безлад та антисанітарію. Дверцята у шафці виломані. На столах сидять коти, можливо й нужду на тих самих столах справляють... Жінка не соромиться, не ніяковіє, навпаки ще й озвучила прохання, мовляв, дайте мені якусь хату, щоб я там...там що? Влаштувала таке саме неподобство?

Можна тільки поспівчувати її сусідам, бо жінка зовсім їх не поважає, змушуючи жити у брудному під'їзді та дихати смородом.

За умов безладу у  владних інституціях, не дивно, що такий кричущий випадок стався у звичайному житловому будинку. 

 

 

Дивує(!) реакція Савіка! Як це він, заступник Сапожнікова не знає, що з цим робити? Насамперед, викликати санепідемстанцію, скласти акт. згідно чинного законодавства передбачені штрафні санкції, якщо у квартирі проживають тварини, які не мають щеплень. якщо приміщення у жахливому стані, що загрожує мешканцям будинку. Тим, більше, якщо тих тварин десятки. 

Що значать слова Савіка: "Ми вже вивозили тих собак?" Що значить вивозили? Ви, що на базар їх вивозили? Ви, шановний, повинні були подбати, щоб ті тварини там більше не з'явились. І якщо жінка не може зрозуміти( адекватна людина це розуміє), що згідно норм закону, такого не має бути у багатоповеховому будинку, то жінка потребує допомоги фахівців.

 

Зображення користувача honor.

сьогодні вийшов сюжет на телеканалі НТН:

http://ntn.ua/uk/products/programs/svidok/news/2015/08/25/17327

до речі, в нас "навіженої собачниці" не було, це редактор

Кошмар, товариши! Кастрируйте своих домашних питомцев, чтоб бездомышей не плодилось. *** вы! никто не сказал, что этим несчастным животным помощь нужна. Выкинуть, выбросить, вывезти... 

Накормите, возьмите на передержку, пристройте в семью. Подумайте хоть раз не о собственной заднице!

Це написала Камишнікова, сто процентів. Камишнікова прийди до нас і поживи, ми тобі знайдем кімнату. Дивись щоб не загавкала.

Це на її совісті великі купи смердючого собачого *** у центрі міста та числені зграї агресивних собак. Якщо вона так любить тих смердючих шавок, чого не забере до себе на собачатник? 

не хоче забирати. Савік нам казав, що вони подружки, але нам Камишнікова казала, що з нашою Наташою не хоче мати діла і ніби це її приватний притулок

А документи на приватний притулок вона має? Цей притулок десь офіційно зареєстровано згідно законодавства? Земля під притулком приваитзована? Якщо так то чи сплачується нею земельний податок? Чого колодязь поруч із притулком заповнено трупами собак? є дуже багато питань по тому так званому притулку! 

Любий мій, я не камишнікова. Мені довелося вже з вашого чудового міста з дуже доброзичливим народом вивозити собаку. Це від вас, козлів смердючих, тварин рятувати треба! Хто ж таки підкидає тваринок, цікаво хто? І не треба мені розповідати про лайно. Самі ж серете. І діточки ваші теж серуть, блюють, розписують стіни, розкидають сміття і таке інше. Вчить іх добру та співчутливості. І життя покращає. Бо опинитеся в старості на смітнику, відстріляні. Своіми же дітьми. Бо вони бачили в дитинстві, що таке можна робити.

А що люди у нашій державі щасливіші? 

Чому ви вирішили всіх зобов'язати займатись проблемами тварин? Де набрати тих грошей, щоб ще за купу собак турбуватись? 

Пані Наталя Маржан заборгувала страшну суму по комунальним платежам, у квартирі собаки і коти  кубляться, антисанітарія, меблі та начиння кухонне у гидкому та занедбаному стані.  Ви хочете, щоб усі займаючись проблемами тварин так жили? Ви при своєму розумі?

Якщо пані Наталя Маржан має великий борг по комунальним платежам, то її треба виселити з гуртожитку разом із її собацюрами.

Колись, навіть ще в 99-2000 роках, їх просто відстрілювали...

 

Можна тут скільки завгодно говорити, про гуманність, про мі-мі-мі, та за такої ситуації в країні вихід на даний час лише один - відстріл собак. Тільки робити це, як колись, уночі, щоб не бачилидіти.

І обидві пані Наталі  мають в кінці кінців зрозуміти, що якщо для людей у нашій державі нічого не змінюється, то вряди годи буде для тварин.  Ніхто вам не дасть ні квартир для собак, ні грошей, ні орденів. Не потрібно покликувати до гуманності, коли тварини нападають на людей.

Скоро будемо боятись самі з квартири вийти, бо загризуть.На 15-му м-ні уже декілька місяців у зоні будинків 32-34 не просто собачки, а зграї великих собак, діти бояться ходити. Вночі ці собаки ділять між собою територію та сУчок і постійно між собою гризуться, від їхніх війн вмикаються автосигналізації на авто. Та це просто пекло. З городу люди йдуть, то розповідають, що декілька великих собак чатували на кіз, що паслися. 

Цим має зайнятись місцева влада, саме пан Савік, якщо люди до нього звертались. 

Отож, пане Єдуард Савік, змилуйтесь над мешканцями міста, зокрема і на 15-му м-ні. Знайдіть будь-ласка, можливість повідстрілювати зграї собак, популяція котрих зросла на декілька порядків. Бо до біди не далеко, а потім почнуться чухання потилиць, що, мовляв, так сталось. Не вивозьте собак, а понищіть їх нарешті. Приведіть місто в порядок.

Давайте не будемо вживати термін "відстріл". Більш правильно назвати по-європейськи це гуманною евтаназією. У комунальних служб є усі необхідні сучасні технічні засоби для гуманного приспання агресивних до людей собак. Проблему захисту громадян від покусів безприульних собак треба вирішувати як у Європі!

Та я не проти, нехай буде евтаназія, зміст не змінюється.

Якщо у комунальних служб є усі технічні засоби, то в чому тоді справа? 

в Европе, в частности в Германии, почти в каждом городе есть приют для животных. А на улицах нет бездомных собак. Отстрел делу не поможет. Если сейчас у ваших соседей куча собак и котов, то помогите просто найти им каждому семью. Это несложно. Было бы желание. Отвезите пару-тройку сук на стерилизацию, хотя бы одного кобеля на кастрацию. Благодаря вашему равнодушию плодятся никому ненужные зверушки. А потом вы говорите о гуманных способах эвтаназии. Так вот этот способ самый гуманный - исключить возможность плодиться. Щас каждый начнет рассказывать, что у него куча проблем и т.д. Проблемы у всех. 

Не варто порівнювати Німеччину з нашим рідним "Конго". Хоча б тому, що зарплати у Німеччині обчислюються в тисячі єврів, а у нас....

Не у проблемах і часі справа, Ви хоча б трохи розкиньте мізками над своєю пропозицією знайти собакам сім'ю.

Хто візьме собі у сім'ю здоровезну собаку, яка потребує не аби яких матеріальних затрат? Ви хоча б поцікавтесь скільки коштує 200 грамів корму для собаки. А їй не 200 грамів потрібно, і не один день годувати.А собаки хворіють, гроші й на лікування потрібні. 

Тобто, зайнятись собаками та котами...і жити так, як жінка з відео? Супер пропозиція. Там, де мають гратись діти(геть дітей), нехай кладуть свої екскременти собаки. Гроші, які не знаєш як розділити на все необхідне, витрати на собак, а й дійсно, все-одно їх мало, то ріж останній огірок.

У мене не має проблем і я не маю бажання соватися з собаками по ветклініках, бо для вирішення цих проблем є ціла контора, працівники котрої власне ідуть на роботу, щоб займатись і безпритульними собаками. Кожен має робити свою роботу. Бо коли пекар чи слюсар почнуть займатись тваринами, то у місті буде такий хаос, як у "господині" з відео. Це наглядний приклад, коли людина береться за справу, у якій нічого не тямить.

 Луцька міська рада прицняла рішення про заборону перебуваннсобак на вулицях обласного центру та окреслила перелік вулиць де можна собак вигулювати у намордниках. Коли врешті нововолинська влада прийме рішення про звільнення міста від агресивних безпритульних шавок

Зображення користувача honor.

Опубліковано Гість 28 Сер 2015 00:19

Дали Нововолинській Владі жителі дев"яти поверхівки до 2 вересня, щоб вирішили питання, яке турбує них 10 років, тобто - виселення всіх собак та котів, повна дезінфекція будинку, та контроль над власницею цих тварин... що буде далі невідомо, але всі жителі налаштовані рішуче, і зупинятись ні в якому разі не збираються, доки проблема не буде вирішена до кінця - на їх користь.

коли Камишникова запросить на свій собачатник телебачення ТТІ або Волинське?

А чому діти не беруть участь у допомозі жителям??? Аня Таскіна та Андрій - врятуйте жителів, це тільки вам підсилу!!!!!!

у камишніковой на її собачому притулку є багато місця-там можна чудово розмістити усіх тих собак з гуртожитку для проведення дезінфекції житла

Сторінки