За крадіжки й побиття мешканець Нововолинська проведе 5 років за ґратами

У Нововолинську суд розглянув у відкритому засіданні в режимі відеоконференції з ДУ “Луцький слідчий ізолятор” кримінальне провадження у справі уродженця с. Дігтів, котрий разом із групою осіб хуліганив на території другої школи. А у відповідь на зауваження охоронця території – завдав тілесних ушкоджень.

Окрім того, суд встановив, що чоловік ще й обікрав перехожого в Нововолинську, а в Благодатному мало не забив до смерті іншого потерпілого, - передає Нововолинськ.com.ua

Увечері 21 березня 2016 року у м. Нововолинську чоловік, діючи з групою осіб, на території ЗОШ № 2 м. Нововолинська грубо порушували громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, кидали невстановленими предметами по приміщенню ЗОШ № 2 та в подальшому, виявляючи особливу зухвалість, умисно, безпричинно нанесли охоронцеві удари руками та ногами по голові і тулубу.

Крім того, із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя та здоров'я, діючи умисно, керуючись метою відкритого викрадення чужого майна, відкрито, зірвавши із плеча, заволодів належною сумкою чоловіка, що саме проходив через територію школи. Вартість сумки оцінили у 5775 гривень, у ній знаходилися документи, дрібні особисті речі, гаманець та незначні кошти, тож загалом зловмисник спричинив майнову шкоду на суму 7866,55 грн.

До того ж, встановлено, що 08 березня 2018 року, близько о 22 години, неподалік будинку № 9 по вул. Миру смт. Благодатного міста Нововолинська обвинувачений, діючи умисно, на ґрунті неприязного конфлікту, наніс іншому потерпілому декілька ударів дерев`яною палицею типу «бита» по ногах та корпусу тіла, в подальшому відвівши потерпілого за кут приміщення будинку культури, що у смт. Благодатному м. Нововолинська, продовжуючи свій злочинний намір, направлений на заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, наніс два-три удари по голові, від яких той впав на землю, спричинивши при цьому тілесні ушкодження у вигляді п'яти ран на голові, підшкірних гематом, перелому лобної кістки, забитті обох лобних та лівої скроневої ділянок головного мозку, та інші множинні ушкодження, які за ступенем тяжкості відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень.

До слова, сторони узгодили призначення покарання: – за ч. 2 ст. 296 КК України у виді двох років позбавлення волі; – за ч. 2 ст. 186 КК України у виді чотирьох років позбвалення волі; – за ч. 1 ст. 121 КК України у виді п`яти років позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, суд призначив обвинуваченому покарання у виді позбавлення волі строком п`ять років. Початок відбуття покарання за даним вироком, починаючи з 10 травня 2018 року, засудженому за законом Савченко, з розрахунку, що один день попереднього ув`язнення відповідає двом дням позбавлення волі.

Коментарі