"Мажорний" водій у центрі міста тричі порушив ПДР (ФОТО)

Фото надіслали нам на пошту. Дата зйомки - 12 травня, 14:00.

Водій авто порушив Правила дорожнього руху тричі:

1) перетин подвійної суцільної лінії дорожньої розмітки;

2) стоянка в зоні дії знака "Зупинку заборонено";

3) стоянка менш ніж за 10 метрів до пішохідного переходу.

АПД. Як нам стало відомо з власних джерел, авто належить депутату міськради Андрієві Самкову.

Просимо працівників Державтоінспекції посприяти, аби "мажорний" порушник був притягнутий до відповідальності.

Цікаві фото надсилайте нам на info@nvip.com.ua. Опублікуємо все!

Коментарі

Коментарі

63

Цікаво яким методом ви хочете притягнути до відповідальності водія даного авто? Протокол складається на людину, а не на авто! За кермом в момент порушення міг би бути Вася, Петя чи Коля, а на кого авто оформлене, то він точно не понесе відповідальності.

Смішно, коли журналісти, якшо їх можна так назвати, постять вже які небудь новини, аби сайт подавав ознаки життя.

Чекайте ще вагон недолугих захисників, бо це скромне авто Андрія Самкова!!!!

Я взаглі незнаю хто такий Самков і нікого я незахищаю. Просто стало смішно від того, як по фото машини мають  притягнути водія порушника ))) Самим звучить воно не брєдово?

Недолугі твої вигороджування! Може ти хочеш сказати , що власник машини, такої недешевої , може віддати кататися будь-кому? Не роби із себе дурня.

Які вигороджувавння ?) Нехай би даже там стояло твоє авто, мені всеодно. Я хочу до твоєї пустої голови донести, що в нас в Україні, не складається протокол на машину, а тільки на водія. Яка різниця чи дешева в нього машина чи ні, факт є фактом, опираючись на закон ПДР. Жаль мені таких обмежених людей таких як ти...

Все вірно...складається протокол лише на людину.Якщо в дію ввійшов Закон про відео,яке фіксуватиме порушення ПДР,то власнику авто буде надсилатись лист-"щастя",або виклик до суду...так що не такі вже і неправі ті,хто закликає міліцію звернути увагу на цей випадок.

Зображення користувача admin.

Дякую що повідомили, без вас цього не знають. А авто депутата їздить і порушує без водія)))

Будь ласка. Як би знали б не писали б єрість

Зображення користувача admin.

Перепрошую, а де написано, що штрафують авто?

Перепрошую, то обясни яким методом притягнуть до відповідальності? Відео камера яка вцеплена на стовбі не є переліком технічних засобів яка шифрує інформацію. Почитай закон про міліцію, а потім включай свій сарказм. ДАІ в такій ситуації на 200% непритягне до відповідальності водія. І даже як би це був не депутат, а будь хто.

особисто для тебе, обдарованого телепня:

"Державтоінспекція звертає увагу на те, щоб притягнути водія до адміністративної відповідальності по фото, яке викладене в мережі Інтернет, працівникам Державтоінспекції необхідні наступні дані: дата, час та місце порушення, чіткий номерний знак автомобіля. Контактний телефон свідка (особи, яка сфотографувала порушення), щоб у подальшому інспектори ДАІ могли звернутися до нього для отримання пояснень."
прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області. 

окей, обдарований. Внутрішні накази не мають таку силу як "закон про міліцію" або Конституція України . Почитай закони, теля, перед тим як хамити. Але так як твій високий рівень інтелекту тобі не дозволяє відкрити закони то подивися на ютубі канал Віталія Косенка або Дорожній контроль. Ти походу ще з тих водіїв які при зупинці ментами, клацаєщ зубами і вибігаєш їм на зустріч з документами в зубах, бо ж для таких наївних як є така причина зупини "перевірка документів'?

при чому тут, дурню конституція і кримінальний кодекс? це адмінправопорушення, для якого достатньо факту і свідка, і в Україні дуже багато прикладів притягенення до відповідальності через фото

можеш пожалітися на прес-офіцера який дав цей коментар
а може ти просто мудак, який паркується де забажає і потім з піною з рота доказує даішникам, що він не порушник? а може гірше, може ти Самков? 

Причому тут конституція?Ти походу взагалі неадекват. я незнаю до чого ти приплів кримінальний кодекс, до закону України про міліцію. Але дальше з немудрим дятлом небачу смислу вести діалог, це так само як з ватніками спорити. 

Зображення користувача admin.

Віталій Косенко ніколи не захищав мажорів, які порушують ПДР, і захищати не буде, якщо ти дивився його відео - маєш це знати! Потім, Косенко ніколи перший не хамить, як ти тут... і спокійно доказує свою позицію / правоту разом із Саньком. І цікаво чого так переймаєшся яким методом притягнуть до відповідальності, адвокат Самкома, чи його піарщик? Можна поцікавтись як тебе звати? 

Нехай твоя голова замість цього крузака побачить "копійку". Нехай це буде твоя машина, то всеодно ДАІ не притягне тебе до відповідальності. Глянь Косенка відео в Одесі коли вони пересіли на задній ряд ісказали шо водій вийшов і це був не тролінг а доказ що закони в нас написані одним місцем. Непереймаюсь я нічим, я взагалі незнав чия це машина так як незнаю що це за Самков. Написав по факту про дану ситуацію. А ти замість нормальної відповіді плюєшся "піарщик" і т.д.

нехай твоя голова побачить карету замість цього крузак, якщо вже в тебе тиква замість голови! пояснили тобі - були прецеденти, і прес-служба пояснила! Завжди найдуться хитро виїбані які схочуть відвертітись, але то вже інше!

Запаркувався як мудак - заплати штраф, інакше в цій країні ніколи нічого не зміниться, треба з себе починати.

Зображення користувача admin.

Моя голова взагалі цього випадку не бачила, навіть не знав що це його авто, думав в нього «мерс». А знав би - то дочекався його))) Проте 12 квітня 2015 р. навчили одного львівського водія як не можна повертати на світлофорі пр. Дружби підрізаючи авто інших учасників руху порушуючи правила і створюючи аварійну ситуацію, і був той водій майже на «копійці» (ВАЗ-2106). Так, що свої плювкі остав собі будь-ласка! Хоча до кого я звартаюсь? Можна поцікавитись?, чи ти з тих, що будуть говорити (якщо б на місці «прадо» був «жигуль») - "нехай твоя голова побачить крузака?" 

І Закони в нас написані нормально. А в тому випадку Косенко показує те, що наші інспектори немають необхідного обладнання для того, щоб збирати докази, - а не те, що авто не штрафують. Тобі ж написали як його можуть притягнути і що вже не одноразово так притягували, в чому проблема? Косенка дивись уважніше - тоді будеш знати хоть чим він займається...

ой, "дочекався його"!!! і що далі??? а, мабуть, цей Самков з переляку почав би тікати, правда? 

А давайте без образ та  складання протоколів. Спокійно розкладаємо все по поличках.

Перше - водій порушив правила , офтрафують його за це чи ні , це інша справа.

Друге - власник авто показав своєю поведінкою повну зневагу до людей створюючи їм певні незручності . 

Третьє- мажор впевнений у своїй безкарності, ну уявіть , центр міста ! Від відділку ДАІ їхати хвилини три. А що ви мені зробите? Я тут місцевий царьок.Ігнорую првила причому показово , у всієї громади , в центрі міста . 

ТА ХТО ВІН ТАКИЙ? 

Не було б пану чи пані так смішно,коли б в моменти порушень ПДР водієм вказаного авто "під роздачу" попало Ваше авто...Правила для того і пишуться,щоб була дотримана безпека для усіх учасників дорожнього руху-і для водіїв,і для пішоходів.А у нас спрацьовує правило:прав той,в кого більше прав...І хто почувається більш правим?Хто розраховує на "блат" і свої гроші-скільки відбувається транспортних пригод саме через порушення ПДР?...багато...І це-вже абсолютно не смішно!

особисто для тебе, обдарованого телепня:

"Державтоінспекція звертає увагу на те, щоб притягнути водія до адміністративної відповідальності по фото, яке викладене в мережі Інтернет, працівникам Державтоінспекції необхідні наступні дані: дата, час та місце порушення, чіткий номерний знак автомобіля. Контактний телефон свідка (особи, яка сфотографувала порушення), щоб у подальшому інспектори ДАІ могли звернутися до нього для отримання пояснень."
прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області. 

Самков Андрій Володимирович

Нововолинська міська організація „Партії Регіонів”- голова організації. хто знає більше - пишіть.

Анатоль_ знає!!!!

Абсолютно ні. Вже були такі випадки по Україні. Можливо навіть з авто міліції чи ДАЇ, зараз вже точно не скажу.

Зображення користувача admin.

Простим зверненням до власника авто, хай розкаже хто у той час керував ним, а Державтоінспекція може подивитись відео із міської камери яка там розташована))

Я проживаю по проспекту Дружби, і не можу зрозуміти, НЕВЖЕ В НАС ВІДМІНИЛИ проїзд по головній вулиці в неділю, та в святкові дні!!! Де наші доблесні ДПС. На 9 травня їздили усі хто хотів, а в неділю тим паче, навіть вже не ховаються. Де влада???

Зображення користувача root.

"Ознаки життя" сайту подавати не треба, його і так відвідують близько 100 тисяч разів на місяць. І за останні 5 років відвідуваність тільки збільшується. 

міліцію теж штрафанути!!!!!(попереду стоїть)

Зображення користувача admin.

Якщо були включені проблискові маячки - то не порушували.

Я рахую правила для всіх!!! Зробимо його героєм парковки! Тим більше він депутат.

Та плював він на людей і на правила. Він із партії регіонів вийшов , а партія регіонів із нього - не вийшла.Замашкі якуковскі-  банькюковськіх безпрєделщіків залишились -  бабло руліт!!! 

на ленд крузері йіздить і ви ше хочете шоб правила не нарушав. він шо ло* по вашому. я сам на кадіку ізджу і чясто нарушаю. а тут ленд крузер. ВИ ЧЬООО...

TOYOTA LAND CRUISER 200

№ кузову: JTMHV05J504137496

і шо дальше. хочь я тобі сві номур кузова дам.

Чювак на крутом джипе нарушив ПДР. СЕНСАЦИЯ чьо як я на кадіку нарушаю мене в інтернет ніхто не кідає я тоже хочю прославитисью

тебе лучше грамматику подучить, умник)

умник в мене клава глючить пишу як можу хто розумний той пойме.

перепрошую, а чого б не створити на сайті рубрику "я паркуюсь як мудак"?

Зображення користувача admin.

Навіщо, є новини / форум. Нам в основному на пошту надсилають матеріали. Хто навчився користуватись розділами - додають самостійно))

По темі. Була новина 2013 року, як Кобра у нас гостювала..., припаркувались як мудакі і «слідкували за безпекою дорожнього руху» ))

Дай по-нововолинськи

Та що ви тут влаштували ромашку, оштрафують - не оштрафують. Макимальне покарання за таке порушення 340 гривень , множимо на три порушення..... Для нього це дрібниці. На мою думку просто порібно максимально донеcти до людей хто паркується як .....

дякую, хлопці
думаю він тепер більше там не запаркується і десятому закаже
і всім водіям гарна профілактика 

Уявляю як би цю історію написала камишнікова. Неподалік міської ради, ппід вікнами у міського голови , знахабнілий депутат - мажор творив безчинства порушуючи мир та спокій громадян. ))) Куди дивиться місцева влада? Скільки це ще буде тривати ? Регіонали перейшли межу!!

Але не напише. Цікаво чому?

Слухай, чого причепився до Камишнікової, як гімно до трусів? Ще б ти писав, як вона. Годі вже фонтанувати блювотинням. Все-одно більше не заплатять.

Анатоль_, зроби добру справу та куми їй якогось прального порошку чи хоч би мила господарського. Ти ж її побратим. У Ватсоні зараз акція, можна дешевше купити. Люди у маршрутках будуть тобі вдячні

Правильно кажете! Більше вам із каминіковою не заплатять, якщо не будете те гімно від трусів своїх босів відчищати. Зараз один із них обкакався. Так що вперед ! Бо собачкі голодні , та й ви я бачу теж зголодніли. 

Розумникі зібралися які не мають авто та й жаба давить!!! А в базарний день по вулиці ковпака скікі людей паркується під знаком стоянка заборонена то Ви непросите щоб їх штрафували

Зображення користувача admin.

Люди неодноразово писали, ви не уважно слідкуєте за новинами.

Я уважно слідкую за Вашими новинами і бачив цю статтю і шо рішилося це питання??? НІ! Ви тут тікі шо і вмієте тут людей грязью обливати. Одна з десяти статтей при щось нормальне, а все остальне собачий лепет...

Зображення користувача admin.

Коля, користувач прислав нам матеріал і фото на пошту. Редактору що потрібно було його не публікувати, бо на базарі питання парковки влада не може вирішити?, про що (до речі) також люди писали в інтернеті.

Дивний Ви чоловік, уважно слідкуєте, все бачите... і не зрозуміло в чому звинувачуєте.

Сторінки