Міністра Демчишина потрібно кинути у шурф першої шахти, - нардеп Ляшко у Нововолинську

"І зверху польским чи російським вугіллям його прикидати", - розповів сьогодні на урочистих заходах з нагоди Дня міста і Дня шахтаря народний депутат України Олег Ляшко про міністра палива та енергетики Володимира Демчишина.

Народний обранець розповів, що потрібно модернізувати свої українські шахти, а не закривати. Купувати своє вугілля, а не в агресора.

Коментарі

Коментарі

15

А ще хай Ляшко вийме колоду з свого ока, та:

-попросить Ярему повернути Іваничівсько-Павлівський заповідник, переобладнаний для мисливства;

-попросить депутата Климовича повернути приміщення "Львівської Жінки", підвали, бомбосховища та подвійно приватизовану земельну ділянку. А так вроді все.

Як це схоже на давні популістські гасла Люшка! Відпочивав цього літа на Капрі із дружиною... І ви знаєте, люди на це ведуться. Ну, ми то добре знаємо чого вартий один Ярема. А таких ярем - прислужників владногої олігархії у Новолинську багато.

І хто це придумав - Ярема, який наїв морду на дитячих макаронах, "гвоздь" програми свята шахтарів

Хай краще кине в шахту свого поплічника Ярему, який споює молодь міста в своєму курнику Аміго. Який продає морозиво біля стели героїв України. Но цинізм цього всього це Ярема на сцені в день шахтаря. Чувак яким боком ти до шахтарів? Ганьба піарщику Яремі, який красиво прогнувся перед Ляшком. Ганьба Сапожнікову, Гунчику, Гузю за те, що шахтарі святкували без грошей це історичний момент в нашому місті. Все нововолинці день шахтаря відходить в минуле. Мер з Мартиняком збудують в місті ще один курник і ми будемо святкувати День Курки Чеботурки. Боляче, що місто втрачає шахтарську славу. Ганьба Владі! Скотиняки!!!

Анатоль_, то ти, чи собачниця?

І Ляшка треба туди кинути. Та й всіх майданутих. Наскакали дірні та дурепи, а тепер один на одного валять вину.

Ляшка народ обрав. На минулих президенських виборах в нього було л=друге місце після пепи! Ляшко то кумір Революції Гідності на майдані!

Сто процентів згідний! Перед тим як скакати - треба було думати, кого ставити. А як народ дурний - то за них порішають такі клоуни як Ляшко. Шо Жириновський в раші, то той дурень в Україні. Сьогодні хлопці загинули в центрі столиці за таких як Ляшко. Їх треба усіх зібрати і разом з сім'ями вивести на донецькі шахти і закопати, шоб не плодилися. А хто буде заступатись за них - разом з ними. Бо вже задовбали ті Ляшки, кулявлоби, свободівці,ригі, порошенківсці, самопомічі та інша сволота і доолбой....би в балкалавах, які за пару гривень кидають гранати. Майдан розплодив ту нечисть. Бо коли народ маю мету - він іде до неї. А в нас її нема. Скинула яника, поставили петю. І шо далі? 

Оце дожилися. Вже в нашому славному шахтарському місті на сцену запустили гомосексуаліста ляшка. Невже православна громада і це проковтне. За що, так господня кара нам нововолинцям. Сексуальні збоченці вже повчають православних. І це ж знайшовся якийсь виродок, що позвав те чудо до нашого славного міста. У нас є пияки, наркомани, злодюги, а топіро і гоміки заправляти будуть.

Ляшка Майдан підняв, Революція Гідності!

дурню ти неотесаний, це був державний переворот під керівництвом сша та бандерівських посіпак.

[quote=Гість]Оце дожилися. Вже в нашому славному шахтарському місті на сцену запустили гомосексуаліста ляшка. Невже православна громада і це проковтне. За що, так господня кара нам нововолинцям. Сексуальні збоченці вже повчають православних. І це ж знайшовся якийсь виродок, що позвав те чудо до нашого славного міста. У нас є пияки, наркомани, злодюги, а топіро і гоміки заправляти будуть.[/quote]

Те, що Ляшко не традиційної сексуальної орієнтації, то його особиста справа. І що він там робить за дверим своєї спальні, не наше з вами діло. Він же не на сцені демонстрував своє особисте життя. Чого Ви підскакуєте?

Друге питання, що депутат Ляшко є популістом та горлопаном, брехуном та клоуном. І ось це наша з вами справа, бо це ми вибрали такого депутата, хто за пляшку горілки, хто за кільку, гречку, а хтось просто здуру, бо подобаються такі ідіоти, як сам.

А тепер починаємо критикувати.

Приглядатись до обранців потрібно не місяць до виборів, коли він "концерти" з розкидання грошей та продуктів влаштовує, або прокатає два місяці безкоштовно на автобусі, а цілий рік спостерігати за всіма, хто хоче стати депутатом, що робить для міста, що вже зробив, які реальні ДІЇ, шановні, НЕ СЛОВА.

Слова вони весь час у раді ротом говорять та далі справа не просувається.

Такі , як Ляшко наводять смуту в Україні.

Читайте свою життєву книжку, а в чужу не заглядайте. Кожен має за спиною грішки, кожен. А те що пан Анатоль і пані Наталка обливають брудом людей, то це вже інша справа. Прогинаються і вистиляються там де більше дають. Хай кожен почне з себе .... Задумайтесь і зупиніться

Який там ще з того анатоля  пан, а з тої наталки пані?

Сторінки