Націоналізм повинен починатися із верховенства права

Проходячи містом, зауважив, що більшість стовпів вуличного освітлення і зупинки громадського транспорту на проспекті Перемоги та вулицях Винниченка і Святого Володимира обклеєні плакатами, що закликають прийти на зустріч із політиком Олегом Тягнибоком, котрий напевно з'явиться у нашому місті аби презентувати єдиного опозиційного кандидата, котрий припав за квотою Свободи на наш дев'ятнадцятий округ.
 Нагадую Свободівцям, що націоналізм - це не лише вишиванка, вимахування кулаками і окрики "Героям слава", а перш за все - верховенство права і правопорядність громадян. Якщо пан Олег і його команда не знає, доношу до його відома - згідно із рішенням №230 від 19 липня 2012 року передвиборна агітація у місті дозволена виключно на вісімнадцяти тумбах для оголошень, розташованих на території Нововолинська і аж ніяк не там, де це зробили агітатори Свободи. Хаотичне наклеювання виборчих плакатів псує зовнішній вигляд міста, вимагає додаткових витрат на очищення, а зазвичай такі рекламні матеріали залишаються висіти іще довгі місяці й навіть роки після виборів. Закликаю активістів Свободи, після зустрічі пана Олега із виборцями, прибрати за собою агітацію розміщену із порушенням закону, аби бодай я міг вважати їх справжніми патріотами. Зауважу, що до цього випадку усі кандидати-мажоритарники та партії дотримувалися рішення міськради і не засмічували міста. Обіцяю звертатися зі скаргами до ЦВК та міськради, якщо такі підходи будуть практикуватися будь ким із учасників виборчого процесу. Перефразовуючи моє життєве і передвиборне гасло "Культура наклеювання агітації має значення".

Коментарі

Коментарі

24
Зображення користувача root.

Повністю підтримю. Тут ще має місце розповсюдження оголошень в недозволених місцях. А це карається штрафом вроді 1500 грн. Тіки щось к-сть оголошень з кожним днем росте у арефметичній прогресії..

Доречі, який відділ контролює спам на вулицях? Муніципальна поліція? Чому вона нічого не робить у цьому напрямку? У місті скоро жодного стовпа не залишиться без оголошень.. 

В обласному центрі встановлено 28 тумб і дощок для оголошень, де можна буде розмістити агітаційні матеріали. Більшість із них - на зупинках транспорту.А також ці дошки утримуватимуть в належному стані комунальники міста. Вони ж подбають про те, щоб очистити ці дошки і тумби від агітаційних матеріалів після 24 години 26 жовтня. Чому наша міська рада не потурбувалася зробити те саме? Чи може вони незнали що відбудуться вибори до ВР. Також хочеться нагадати деяким кандидатам що забороняється розміщення, розклеювання агіт.матеріалу на парканах, памятниках, скульптурах, живих насадженнях (топто деревах), будівлях все крапка. Какож хотілосяб почути від пана Приступи чому він не повісив лінк з оголошеннями Честякова про його куліші і Вірьовки - це принаймі булоб справедливо, а так не цікаво?

Зображення користувача root.

У Нововолинську є біля 20-ти тумб для оголошень, також переважно біля зупинок автотранспорту, а також на Центральній та Пожежній плащах . 

На рахунок Честякова. Його агіт матерали висять взагалі скрізь.. і на стовпах і на під’їздах, навіть на старих сараях на самстрої (бачив кілька днів тому в районі хлібзаводу)

Ось лінк на оголошення Честякова. 

Видно, кандидату Частякову вже зараз глубоко паралельно на закони i постанови. 

Просто не смiтiть. Не прикривайтесь полiтикою. Не смiтiть i крапка.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Чому наша міська рада не потурбувалася зробити те саме?

 Ви певне чогось не дочитали - вона якраз це зробила - виділила тумби які стоять на зупинках транспорту і в інших місцях під агітацію, про це написано у матеріалі. Тумб 18.

Хотілося б почути від пана Приступи чому він не повісив лінк з оголошеннями Честякова про його куліші і Вірьовки

Обговорення щодо такої агітації тривало на НВІПі, але уся, яку я бачив, була розміщена на тумбах для цього призначених. Якщо десь по місту це відбувається у інший спосіб - викладайте фото будемо мати, що обговорювати!

 

[quote=BogdanPrystupa]

Чому наша міська рада не потурбувалася зробити те саме?

 Ви певне чогось не дочитали - вона якраз це зробила - виділила тумби які стоять на зупинках транспорту і в інших місцях під агітацію, про це написано у матеріалі. Тумб 18.

Зробила Що? Видала рішення на старі тумби. А тут іде мова за додаткові тумби і щити які було встановлено цього року в м.Луцьку.

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Ну значить ми бідні і на "додаткове" у нас немає грошей... Тому нехай усі клеять на тому, що виділили. Із вашого первинного тексту не випливало, що це "додаткові".

Дотримуватись законодавства можна в правовій державі а наша такою не є.

Рішення міської ради не є "Законом"

Коли міська влада тратить шалені кошти міського бюджету на  "висвітлення своєї діяльності" в ЗМІ а практично рекламує себе за бюджетні кошти то "шановний" кандидат цього не бачить а він побачив оголошення на стовпах. Але зауважу, що перед цим сказав своє ставлення до вигуків "Слава Україні".

Тепер для мене немає сумніву що до цілі кандудатства товариша Приступи і зрозуміло на кого і проти кого вінпрацює.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Пане Володимире ви шукаєте політики там де її немає - мені просто не сподобалося сміття, а ви домалювали до цього невідомо що. "Міська влада" не є суб'єктом виборчого процесу. Так - вона піарить себе у газеті НМ, яку має у власності на всіх сторінках й це цілком зрозуміло, яка б влада робила інакше.

Повторюсь іще раз: вигуки "Слава Україні" - це ще далеко не ознака патріотизму і націоналізму. І на моє глибоке переконання він повинен починатися із пошани до права, яке б воно не було. Іншого ж бо не маємо, тому поводьмося в рамках того, що є.

Тільки політики із "фарисейским" підходом до життя можуть ділити речі на політику і побут. Політика це усе. Це соціальні питання, це національне питання, це економіка і т.п.

Що до "міської  влади" так це дійсно не є обєкт виборів. "Міська влада" - це інструмент адмінресурса. І це також порушення законодавства і чумусь цього порушення "кандидат" не поиічає.

Що до вигуків "Слава Україні" так це швидше як "хрест". На звичайну людину хрест не впливає а на чорта вплива. Думаю, що вигук "Слава Україні" на патріотів теж діє тільки позитивно а  ворогів України цей вигук як мінімум дратує. І ніхто не каже що цим вигуком Україна закінчується.

Зображення користувача root.

Я вас правильно зрозумів - ви говорите про правову державу, захищаючи при цьому кандидана у депутати, який відкрито порушує це законодавство? 

Доречі, питання чистоти та порядку у містах покладені (згідно закону Про благоустрій населених пунктів) на міські ради. Так що їхні рішення по цих питаннях є цілком законними. 

Чисто буває не там де не смітять а там де прибирають.  Будь які святкування закінчуються горою сміття але це не означає що свята треба відмінити. Думаю що такий підхід має бути і до виборів. Вибори пройдуть і все прибиреться. Нічого складного в цьому немає.

Зображення користувача root.

Якраз таки і навпаки - чисто буває там, де кожен думає про цю чистоту. А якщо кожен почне викидувати сміття там де йому заманеться то ніяка комунальна служба з цим не впорається бо прийдеться для кожного жителя міста виділяти по 1 прибиральнику, який буде йди за ним по п’ятам та збирати його сміття.

У що перетвориться місто якщо кожен почне клеїти свою рекламу там, де йому заманеться? 

А на рахунок виборів.. я вже не одні пережив і прекрасно знаю, що після виборів реклама кандидатів ще місяцями висить на зупинках, парканах ітд. Поки сама не відвалиться від старості чи поки її не заклеять іншою рекламою. Це підтвердить любий житель міста.  І вина в цьому не комунальних служб, а особисто кожного кандидата! Бо на розклейку реклами гроші є, а щоб познімати так відразу всі згадують комунальні служби.. 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Пане Володимире, ви натякаєте на фарисейство і те, що я чогось не хочу бачити. А самі уміло жонглюєте написаним:

Я пишу "дотримуйтесь закону", а Ви мені - "все поприбирається і чисто не там де не смітять а там де прибирають".

Лонзунг про чистоту i прибирання звучить зовсiм по-iншому )))

Зображення користувача Сотник ВУС.

Про дотримання законості говорять у правовій державі, а там де цей закон порушується самою владою мені здається недоречним говорити на цю тему.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Тоді яким правом ми називаємо себе кращими, іншими ніж це бидло, якщо поводимося так само як воно??!! Ще й узаконюємо свої дії порівнняннями із ними. Сором!

Зображення користувача Сотник ВУС.

 Виставлчючі свою кандидатуру ти цим самим працюєш на це бидло.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Я Вам про дотримання закону, а ви далі про вареники:D

Моя кандидатура - це в тому числі і Вам перевірка на щирість і відповідальність. Від 2004 року громадяни кричать - "молодь у владу", а висувають пенсіонерів, бізнесменів, стоматологів, цукрозаводчиків ітп, але НЕ молодих і фахових юристів, економістів чи держслужбовців. Чому так? Ще й затикають їм рота і навішують ярлики. Учора навіть лідер свободи в Нововолинську кричав зі сцени "нам треба молодих" (можете послухати у записі), але чомусь виставив пенсіонера. Що це за маразм? Може варто нарешті усвідомити, що хтось має свою іншу позицію і має повне право її представити? Чи може це Ви тепер видаєте індульгенції на те хто опозиціонер?

Зображення користувача Error 404.

[quote=BogdanPrystupa]

Моя кандидатура - це в тому числі і Вам перевірка на щирість і відповідальність.

[/quote]

А можна мені одне запитання? Багато писати відповідаючи на нього не потрібно, пару слів вистачить. Ви за партію влади чи за опозицію?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Простою відповіддю — за опозицію!

Я а ні за партію влади (ПР, КПУ, НП), а ні за партію опозиції (Батьківщина і партнери, Свобода) - я за Мерітократичну Партію України, яку разом із фаховими молодими друзями: юристами, економістами та громадськими діячами творив упродовж року, проговорюючи і дискутуючи у гроні 8000 чол над кожним пунктом установчих документів і котра була зареєстрована 1,5 роки тому. Я опозиційний до дій сьогоднішньої влади, я опозиційний до її некомпетентності і етичних якостей! Запрошую до мережі Мерітократ.

Зображення користувача Error 404.

[quote=BogdanPrystupa]

Простою відповіддю — за опозицію!
[/quote]

Ну тоді навіщо відтягуєте голоси виборців від кандидата обєднаної опозиції? Самі ж розумієте, що на цих перегонах вам нічого не світить, десь буде не більше 1%, почекайте місцевих виборів, може люди і проголосують. Хіба що, щоб потім постійно скрізь дописувати - кандидат в народні депутати 2012р, думаю це головна ваша мета.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Точно так я "відтягую" і від провладних кандидатів. Якщо вони (як -опо так і -про) мають підтримку, то ця підтримка нікуди не зникне і не важливо чи на окрузі буде 5 чи 20 кандидатів. Але якщо підтримки немає, а її треба створити, то всі починають волати про відтягування. Я маю свою позицію і маю повне право запропонувати її виборцям. Якщо це буде 1% чудово! Значить у нас 1% який готовий, щось змінювати, а не в чергове обирати пенсіонерів. Яку нову якість можуть запропонувати кандидати з 52-54 чи тим більше 38 року народження!? Ці люди втратили будь які компетенції ще у радянському союзі!

Сторінки