На шахті № 1 Нововолинська загинуло двоє гірників (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, 9 січня о 4:00, в четверту (нічну) зміну, на шахті № 1 Нововолинська у Волиньскій області внаслідок обвалу загинуло двоє гірників очисного забою. Олександр Марчук 1971 р. н. і Сергій Бондарчук 1967 р. н. отримали смертельні травми.

Ще п'ятеро шахтарів встигли вибратись із лави в безпечну зону і дістались на поверхню. 

Трагедія сталася тоді, коли гірники кріпили лаву на видобувній дільниці № 2. У цей час стався обвал покрівлі гірничого масиву. Двоє шахтарів, Олександр Євгенович Марчук (1971 р.н.) і Сергій Миколайович Бондарчук (1967 р.н), загинули одразу, - повідомляє голова НПГУ Михайло Волинець.

На місце події оперативно були викликані рятівники, у цей же час працівники очисного вибою почали розбирати завали. На шахті працювали три відділення гірничих рятувальників, які й витягли тіла обох загиблих на поверхню. Наразі відомо, що створена слідча комісія, яка вже оглянула місце трагедії. Вона також визначить розмір допомоги сім’ям загиблих та інші необхідні виплати.

"Також не можу не передати стурбованість нововолинських шахтарів: чи цією трагедією не скористаються «смотрящі» міністра Володимира Демчишина. Адже у цій ситуації можна швидко остаточно закрити шахту, і залишити людей без роботи та засобів для існування. Бо вже років 20 закриття шахт – найлегший спосіб розкрадання мільярдних бюджетних коштів", - каже Волинець.

Завтра у Нововолинську о 12.00 відбудеться панахида за загиблими, а о 13. 00 - поховання.

Незалежна профспілка гірників України та Конфедерація Вільних профспілок України, редакція Нововолинського інформаційного порталу висловлюють щирі співчуття рідним, близьким, друзям і колегам Олександра Євгеновича та Сергія Миколайовича. Вічна і світла їм пам'ять!

Коментарі

Коментарі

14
Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Вічна память вам хлопці! 

Спочивайте з Богом.

Як раз на різдвяні свята

вічна память! На шахті №1 напроти входу є памятник загиблим гірникам із прізвіщами усіх загиблих на цій шахті. Сьогодня цей трагічний список поповнився... Питання таке=чи була телеграма про заборону ведення гірничих робіт на 1 шахті на період свят?

 Каждый параграф ПБ написан кровью . Нарушение ПБ приводит к смерти .Случайных смертей в шахте не бывает , всегда есть виновный !!! Главное найти и наказать , даже если это погибший , что бы другим было не повадно . Соболезновать надо было раньше .

Ты или дурачек по жизни, или никогда не работал в шахте простым рабочим. Только я напомню тем кто в теме, сколько ты заплатил за должность инспектора? Такие должности не попадают в руки порядочным людям, они продаются вот таким как ты засранцам. Можно подумать, что директор, начальник участка, или горный мастер хотели смерти ребятам... Таким как ты нужно бить морду!!!
Вечная память погибшим! Самые искренние соболезнования семьям погибших, их друзьям и товарищам.

Жаль ребят!Кто виноват?Виноваты все-от рабочих до руководства.Все знают,кто и что нарушает.А когда рабочий идет в забой,где нарушаются П.Б.-это тоже нарушение.Пока эта цепочка не будет разорвана-Все так и будет.Мало знать П.Б-их надо выполнять.Каждый на своем месте.Просто бить морды,особенно языком.Лично ты сколько и побил,или ты не *теме*а просто ля-ля?Лучше напиши кому не надо бить.Не знаю сколько тебе лет,но поговори с теми,кто работал до 80-х годов- они тебе расскажут как соблюдалась тогда техника безопасности и кто за что отвечал.

Ти  мабуть з луни спустився? На сьогоднішній день на наших шахтах неможливо витримати вимоги техніки безпеки, тому що обладнання на якому ми працюємо настільки зношене що ні про яку техніку безпеки не може бути і мови, воно  давно вже мало бути списане, а на нове як завжди немає грошей.  Щирі співчуття рідним загиблих.

Інженер по техніці безпеки на шахті 1 постійно хвалився,що він Правила ТБ знає як своїх три пальці.

На сьогодні немає ні одного гірничого інспектора у Волинській області. Вакансії пустують. І не треба нікому платити за ці посади. Приходьте і влаштовуйтесь.... і побачите смакоту державної служби з державною зарплатнею простого державного клерка.
Вічна память загиблим хлопцям!

Все керівництво шахти1 корупціонери і злодюги ліс гнилий привозять.обладнання (тумби) ,поздавали наметалобрухт.

.

Сьогодні по Нововолинському тб показали сюжет про працю в шахті.Якщо так робиться на камеру-то уявляю як насправді.Ніхто за вас не подумає,якщо не подумаєте самі за себе.Тільки не треба про бардак говорити.Прибирати бардак треба зі своєї голови в першу чергу.Хлопців не повернеш-але не хочу,щоб були інші.

Незалежна профспілка на чолі з Волинцем і на горі вплутує політику. До чого тут смотрящі? Надоїло. Вічна пам'ять загиблим і земля пухом. Співчуття сім'ям. Дуже велике горе!

 

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Де саме відбудеться панахида?

 

Не лийте бруду!!! В сімях захиблих шатарів ГОРЕ!! Помяніть хлопців в церкві і поставте свічку за живих(((( 

Сторінки