Незаконний виїзд призовників за кордон заблокували у Нововолинську правоохоронці СБУ

Співробітники СБУ викрили волонтера Нововолинської міської ради на махінаціях з електронною системою “Шлях”, - повідомляє Фейсбук спільнота Нововолинськ.інфо

Зловмисник був членом волонтерського центру при міській раді та мав доступ до електронної системи. За певну оплату волонтер вносив дані осіб призивного віку до реєстру, що надавало їм змогу безперешкодно перетинати державний кордон України у воєнний час. Метою такого перетину кордону був імпорт автомобілів з країн ЄС до України. Правоохоронці затримали зловмисника під час отримання чергового грошового траншу за його протиправні послуги. Всього волонтер встиг отримати понад 30 тис. грн. неправомірної винагороди.

Оскільки зловмисник має посвідчення адвоката, то керівником Волинської обласної прокуратури йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Спецоперація із викриття зловмисника проводилась співробітниками Управління СБ України у Волинській області за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.

Коментарі