Не заплатиш «Волиньгазу» буде аварійний витік газу?

Вже декілька днів у Нововолинську та його околицях газовики відключають приватні будинки, які мають борги за газопостачання. Під прикриттям витоку газу аварійна служба перекриває та пломбує труби, які постачають паливо в домівки. Таку інформацію ми отримали від своїх читачів.

На період карантину й опалювального сезону газовики не мають права відключати газ за борги, але безжально роблять це вказавши технічну несправність, або витік газу.

Своє обурення у Фейсбук розмістив Нововолинський міський голова Борис Карпус:

"Отримую все більше повідомленнь зі скаргами на працівників газової служби. Вони масово відключають газопостачання в будинках наших мешканців. Причиною вказують технічну несправність або витік газу. Але насправді відключають через заборгованість. Хоча в період карантину такого права вони не мають! Вимагаю в керівництва АТ "Волиньгаз" співчутливого ставлення до користувачів у цей непростий час."Відключати газ жителям під час опалювального сезону та карантину - неприпустимо! Про це я заявив начальнику Нововолинської філії АТ "Волиньгаз" Олегу Галію.", - написав два дні тому мер.

Але вимоги голови Нововолинської громади газовикам «до лампочки».
Схоже у них свої вказівки: "не заплатиш «Волиньгазу» - буде аварійний витік газу..."

Коментарі