Нововолинська міська рада проситиме відставки уряду Яценюка (відео)

Сьогодні відбулась четверта, позачергова, сесія Нововолинської міської ради 7-го скликання. На початку засідання секретар міської ради Андрій Сторонський зачитав заяву від партійного осередку «Самопоміч» про створення ними депутатської фракції, головою якої обрали Павла Танчєва і аналогічне повідомлення про створення фракції ВО «Свобода», де головою обрали Вадима Киричука.

Одразу після того виступив депутат міської ради, голова незалежної профспілки шахти № 9, Василь Гура, який запропонував колегам звернутись до Президента і голови Верховної ради з вимогою відставки уряду на чолі з прем'єром Арсенієм Яценюком.

Далі розпочався порядок денний, на якому розглянули наступні питання:
- про внесення змін до рішення міської ради від 27 січня 2015 року про міський бюджет на 2015 рік;
- про окремі рішення виконкому та розпорядження міського голови, видані у міжсесійний період;
- про внесення змін до програми економічного та соціального розвитку міста Нововолинська на 2014-2015 роки.

Коментарі

Коментарі

43

міській раді зовсім нічим зайнятися? от як лише попросить відставки провінційне містечко - так зразу і відставлять. а не пробували спочатки висловити недовіру тому ж Гузю? 

Щодо Гузя: до профільного комітету ВР з регламенту та депутатської етики,мною подано заяву про співучасть Гузя І.В. у злочинах передбачено ч.3 ст27 КК України,а саме приховування фактів. У відповідності до законодавства,дана особа в фейсі Гузя І.В. повинна згідно присяги народного депутата,котру він підписував,бути на стороні виборців і всіма законними способами берегти суверенітет України----бо він є слуга,а не  мудозвон.

Якщо необхідно адміну сайту надішлю копію заяви для ознайом

лення.Адмін! Опублікуєш?

Зображення користувача admin.

Надсилайте

Погуглив.Дядя вам уже пора лєчіцца електрічеством:ч.3 ст.27 ККУ  каже про види співучастників злочину,в даному випадку-організатор.Яке приховування?А от мудозвонство,це да.Доречі,нарахунок мудозвонтства є практикуюче рішення Верховного Суду від 2008 р.,не помню номера,треба гуглити.

а шо такоє "мудозвонство"? Анатолю, га?

Згідно Вікіпедії,мудозвон -кастрірований віслюк,алсо терпіла-батхьорт з гіпертрофованими яями.В принципі,цілком підходить під пана дупутата.

Я не знаю, Миколо. На мою думку, це мелодійне дзенькання я***цями замість свого звіту про рік роботи, на якійсь керівній посаді, із трибуни у публічному місці. Але вислів цей, мені дуже подобається. Як і інші деякі. Наприклад, "стара лахудра", "пелікан"... Я чомусь думав, зі простоти душевної, що лахудри бувають тільки молоді. Клас!

Ви би, Анатолю, та глянули на свого куміра. Продає амфітамінчик у своїх закладах. Та не хоче, щоб у цей бізнис хтось носа свого сунув. А патріотизмом та отакими лохами прикриває. 

І що саме гидке у цій історії - то це те, що це правда, неодноразово підтверджена. 

Не зрозумів. Це Ви про кого?

а мені чомусь здається, що зрозуміли. от тільки погано зрозуміло, то ви з Мартинюком клієнтів шефу шукаєте чи кришуєте)

Усувати від влади, спочатку треба, скорумповане місцеве керівництво. А вже потім, іти і діяти далі - системно та чітко. На мою думку, звернення про недовіру А.Яценюку  було запропоноване депутатам навмисно, щоби відволікти увагу місцевої громади Нововолинська від проблем по закриттю шахт, негараздів у медицині, освіті, промисловості, імпотентності міської владної команди, у правоохоронних органах, а також наркоманії, організованої злочинності та безробіття... Живемо ж у "EUROPE", шановне та багате панство! То й повинні знайти "Стрілочника". :)))

Візьми і зроби, а не вказуй іньшим, що робити.

Анатолька працює на Сапога! Це вже всі зрозуміли!

Займися!!! Вислови недовіру Гузю, а не розказуй , що кому робити. Всі мастаки говорити і робити чужими руками.

А чого так мало знаків оклику?)

Поскільки депутати міськради - виборні елементи громади, то буду вказувати ЇМ на їх ідеотські дії. Вони туди чого пішли? Єрундою займатися чи преференції ділити? 

А ТИ (раз ми вже перейшли на ти) мені рота не закривай)

(Вам) рота ніхто не закриває, але в народі є приказка якщо щось не подобається, візьми і зроби сам. Судячи з того, що Ви пишете Вас взагалі на виборах не було. І якщо для Вас міський депутат виборний елемент то хто тоді Ви.( Єрундо-преференційний елемент) це Ваші слова.

а ви хам звичайний банальний) 

навіть не вважаю за потрібне вести дискусію. ще жодні вибори не пропустила. от тільки за Гузя не голосувала. тож і не мені відкликати

Рота,доречі,рекомендується час від часу закривати це і з точки зору естетики (наприклад,під час вашого позіхання електорат бачить всю красоту вашого жлобства для стоматолога),і з точки зору санітарії або особистої гігієни (наприклад під нестримного словесного поносу),тай взагалі треба бути з власним ротом обережним,хто його знає що в нього можуть запхати.

от бачите. помовчте трохи, раз нічого путнього не можете сказати. 

У вас яка стадія слабоумія?Ми в скайпі?Ми пішем,а не говорим.

а не дої-ся б вам до стовба?) кавових зерен не забудьте перед цим погризти. бо ваше кидання на захист Гузя вже в очі кидається. не перестарайтесь.

Та той Гузь- не дої...сь, воно, ***, під всіх ляже та прогнеться. Аби від корита рило ніхто ногою не відкинув. Слизьке, як рижий слимак без мушлі.

згідна.

Анатолю виходить можна, а іншим-зась! Как то так

Зернятка гризу регулярно,дуже благопріятно вліяє на дисплазію уретри.Настоятельно рекомендую,якщо, конечно,така корисна штука (уретра) імєєтся.А от нарахунок стовпа-фуууу,як негарно.А ще інтелегент,називається.Виучілі на свою голову.

дадада, Гузю недовіру, а поставити Яремку

Щодо Гузя І.В. мною надіслано до комітету ВР з регламенту і депутатської етики відповідна заява про співучасть Гузя І.В. в злочині передбаченим ч.3 ст.27 КК України,де відповідно про скоєння тяжкого злочину мусорами і прокурорами Нововолинська в купі з суддями, йому було надіслано повідомлення про злочин.де він його знехтував і приховав.Тепер слово за комітетом ВР.Якщо адмін не проти того,щоб опублікувати текст моєї заяви ,я надішлю адміну для публікації на цьому сайті.За достовірність викладеної інформації беру на себе повну відповідальність.

ого. дуже цікаво. приєднуюсь до прохання опублікувати матеріал. 

В Саможнікова старечий маразм чи манія величі? Він коментує голосування фракції "Свобода", висловлює невдоволення, коментує кожен виступ, виступає по сто раз, погрожує виставити поіменне голосування на сайт!! Тупий валянку, закон про поіменне голосування вступить в силу через 2 місяці після оприлюднення! Доречі ти порушуєш регламент міської ради: Під час пленарного засідання головуючий забезпечує дотримання регламенту, порядок у залі,  створює рівні можливості депутатам в обговоренні питань. Він не має  права  втручатися у виступи депутатів та коментувати їх

Не має права!!! втручатися у виступи депутатів і коментувати їх!! Я взагалі в шоці з депутатів, які терплять виходки старого клоуна Сапожнікова! Почитайте регламент і поставте його на місце!

Вимагаємо від депутатів Нововолинської міської ради не стояти осторонь шахтарських проблем і на найближчій сесії заслухати питання про стан справ на ДП “Волиньвугілля”.

це вже не начасі, слухай не слухай а Волиньвугіллю-кирдик!

Міська рада так і не визначилась щодо ІГІЛ в частині визнання її терористичною організацією.Міська рада так і досих пір чітко не визначилась (покрайній мірв не було офіційних заяв)-Іісус Христос-це міф чи реальність.Міська рада проігнорувала висновки парижського кліматичного саміту,а там є питання і щодо наших вугільних копалень.Ніхто з депутатів таки і не виступив з ініціативою матеріально допомогти турецькому пілоту,який збив російський бомбардувальник sets.Чим займаються депутати так і не зрозуміло.

  ну подивіться що робиться у нас Нововолинську обіцяли перед виборами за тепло нароховувати по 12 гр за метр а що понараховували? 18гр що немає морозів знову обдурили і непотрібно Яценюка місцева влада брехуни це ще раз доказує що їм вірити неможна а люди нехай ідуть до Гаврилюка до мера і нехай вони пояснять свої обіцянки а як будуть мовчати то наша місцева влада буде тільки потирати руки і сміятися з нас.

сапог храбрости набрался,сам бы лучше ушел пока люди не выкинули вместе со стулом

Його люди і на наступних виборах знов оберуть. Про те що його" люди викинуть" Анатоль язиком меле вже років зі двадцять, може навіть більше

Зображення користувача jurasik.

це взагалі ЖАХ!!! НА ДВОРІ  2015 рік, а в нововолинську , як і тридцять років назад комсомольсько-компартійна сесія займається чим завгодно , тільки не сучасними проблемами - сапожнікова і компанію ВИГНАТИ, ПОЧАТИ відновлювати розкрадену інфраструктуру міста, створювати робочі місця і т.д., а так як зараз Нововолинськ ще довго буде БОЛОТОМ і місцем для збагачення САПОЖНІКОВА, СТОРОНСЬКОГО, РОЖЕЛЮКА, ГАВРИЛЮКА, КАЛІСТРАТОВА!!

І то все!?Шо так мало фамулій?

Можна подумати, що у будь якому іншому містечку України ситуація краща ніж у Нововолинську? Якщо це не так то хай той премудрий Анатоль наведе факти.Ясна річ якщо Анатоль буває за межами Нововолинська

треба поставити бидзюру з його командою і тоді буде повний капець.

тоді буде цирк-шапіто!!!

Слухайте, чоловіче, жінко, дівчино... Ну, до чого тут я? Розгрібати корупційні гімна після "довгограючої" комуністично-КГБістської команди у Нововолинську і втішати зневірених і розчарованих у самих собі, я вже застарий. Є молоді, енергійні та розумні. Без старечих маразмів і комсомольських звичок. Ви, мене таким чином, прагнули вкусити і принизити? Це неможливо.

а я до чого? я ж тільки так, пашумєть 

Сторінки