Нововолинську лікарню забезпечили киснем

Про це Нововолинська центральна міська лікарня повідомила у Фейсбук:

Перших 5 тонн кріогенного кисню в КНП «НЦМЛ». 5-тонну ємність заповнили кріогенним киснем - це розширює можливості нашого медзакладу! Відтепер маємо альтернативу кисню в балонах і плюс ще одне джерело постачання кисню для пацієнтів! 5 тон кисню в ємкості еквівалентно 500 кисневих балонів. В період загострення пандемії доводилося чекати поставки балонів.

Тепер же, за необхідності, всі 169 кисневих точок, якими вже обладнані відділення КНП «НЦМЛ», зможуть безперебійно отримувати кисень з ємності протягом 10 днів. 

"Тобто із трьох джерел киснепостачання, ми маємо два: киснева ємність і балони з киснем. Уже виготовляється проєктно-кошторисна документація на модульну кисневу станцію, яка самостійно виготовлятиме кисень з повітря", - розповідає директор КНП «НЦМЛ» Олег Шипелик.

Нововолинській лікарні вдалося минулого року підготувати магістраль і вивести нові 102 кисневі точки на трьох поверхах терапевтичного корпусу. Тому все готово для підключення кисневої станції, тож очікуємо її встановлення в найближчі місяці. 

КНП «НЦМЛ» готове до викликів пандемії коронавірусу чи інших захворювань та надавати якісну медичну допомогу пацієнтам 24/7!

Коментарі