Нововолинськ.інфо побували на виробництві питної води DgeUA (ВІДЕООГЛЯД, АКЦІЇ)

Виробництво питної води здійснюється на сучасному якісному обладнанні «ORGANIC» і в результаті багатоступеневої обробки виготовляється питна вода вищої категорії — «DgeUA».

«DgeUA Джерела України» - це 5 видів питної бутильованої води, три з яких виготовляють безпосередньо в магазині:
«DgeUA» Мінералізована: Збалансована кількість мінеральних солей робить воду нейтральною та рекомендується для щоденного вживання. Вода проходить 4 етапи очищення, які включають в себе 7 ступенів фільтрації. Також знезараження і стерилізацію методом озонування.
«DgeUA» pH_баланс: Негазована питна вода має максимально наближений рН баланс до показника 7,5. Така вода благотворно впливає на процеси обміну в організмі і правильно засвоюється, приносячи виключно користь нашому здоров'ю.
«DgeUA» Структурована Тала: Вода із кристалів правильної форми. У природі таку воду можна зустріти в гірських річках або розтанувших льодовиках. Забезпечує організм поживними речовинами і киснем, виводить шлаки і продукти розпаду, очищає органи. Вода розганяє обмінні процеси, «вимиває» з людини втому і покращує роботу мозку.

Акційні пропозиції та розіграші:

- Новому клієнту при замовленні з доставкою перший бутель води лише за 1 гривню, (для участі потрібна застава за сертифікований бутель 200грн)
- Кожен 11 бутель води - безкоштовно (при покупці в магазині).

Новорічні АКЦІЇ:
Спробуй нову питну воду DgeUA та вигравай електронну помпу і запас води на місяць! Купуй на пробу воду «DgeUA Структурована ТАЛА» - вигравай фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6!

Фітнес браслет буде розіграно між підписниками спільноти у фейсбуці Джерела України, які під даним акційним дописом відзначать у коментарі @друга. Для участі в акціях потрібно зареєструватися у магазині «Джерела України».

❗️Розіграш призів відбудеться 19 січня о 18:00 в приміщені магазину. м. Нововолинськ, вул. Шахтарська, 28 Л.
Телефон для довідок 098-800-1661
Графік роботи магазину, більше інформації про воду, доставку, акції і продукцію дивіться на сайті компанії dge.org.ua

Коментарі