Обговорювали найпроблемніші дороги у Нововолинській громаді

Про це у Фейсбук повідомив міський голова Борис Карпус:

"Відбулася робоча нарада за участі керівництва Служби місцевих автомобільних доріг Волинської області. Участь також взяли депутат обласної ради Андрій Бокоч, голова Литовезької ТГ Олена Касянчук і старости нашої громади.

Говорили про найпроблемніші дороги у наших громадах. У пріоритеті - сполучити нових асфальтним покриттям Нововолинськ із Грядами. А також капітального ремонту потребують дороги в Благодатному. Зокрема, дорога Благодатне-Іваничі, що проходить через села Литовезької ТГ.

Спільно з головою Оленою Касянчук домовилися співфінансувати виготовлення проєктно-кошторисної документації. Її орієнтовна вартість - 800 тисяч гривень. Ще один важливий напрямок - Грибовиця. А саме дорога з Литовежа через Грибовицю до Соснини. Там мешкають сотні наших жителів. А нова дорога дасть можливість запустити автобусний маршрут. До того ж цей шлях веде до туристичної родзинки села - "Волинських Карпат".

Об'єднуємо зусилля з Литовезькою громадою і Службою місцевих автомобільних доріг. Сподіваємося, що поступово у наших ТГ почнуться капітальні ремонти дорожнього покриття.", - повідомив Карпус.

Коментарі