"Палацові перевороти": керувати "Волиньвугіллям" могли б "регіонали"

На цю тему не прийнято говорити вголос, але... сталося!

Шокуючу інформацію ми отримали із джерел у шахтарських профспілках, за кілька днів усе підтвердили наші джерела в облдержадміністрації, а мер міста Віктор Сапожніков у розмові вперто відмовлявся спростовувати ці факти й обставини. Що ж, інколи мовчання - красномовніше, ніж будь-які слова.

Нагадаємо: нещодавно Міністерство енергетики та вугільної промисловості розірвало контракт із гендиректором ДП "Волиньвугілля" Михайлом Гарбузюком, виконувати обов"язки "генерала" став перший заступник - Федір Богдан.

"Ні риба ні м"ясо", - кажуть про нього шахтарі. Федір Богдан запевнив, що "нічого не робитиме, поки не стане повноправним генералом", і, зрештою, "не знає, що робити з об"єднанням взагалі". Новоспечений начальник завжди наголошує, що без держпідтримки "Волиньвугілля" не виживе.

"Тепер стало ще гірше. Якщо за Гарбузюка крали вугілля і метал тихцем, то тепер - відкрито, не криючись", - нарікають шахтарі.

Тим часом росте заборгованість із виплати заробітної плати, і шахтарські лідери у понеділок завітають у гості до голови ОДА Гунчика, а вже у вівторок лаштуються їхати до столиці...

Палацові перевороти

Минулого тижня у Нововолинську мав висадитись "десант" нових керівників ДП "Волиньвугілля". У крісло гендиректора мав сісти (уже втретє!) Іван Костик, з ним мала прибути "нова команда" начальників і начальничків зі сходу України. Головних керівників повинен був представити заступник міністра. Зрозуміло, що Костик мав стати лише ширмою, адже в його віці кар"єра і політичні цілі - диковинка. Реальними місцевими керманичами у владних кабінетах називали Самкова і Дрючана. І все - під егідою профільного міністерства!

"Нова молода команда" мала на меті політичний реванш і побудову платформи для місцевих виборів. Ну і, зрозуміло, куди ж без контролю за державними коштами і чорними потоками металу та вугілля?

Та не так сталося, як гадалося. Шахтарські профспілки, керівництво міста, голова Волинської ОДА Гунчик висловили жорсткий спротив, і, зрештою, в міністерстві відмовилися від задуму, але ненадовго.

І міська, й обласна влада відмовилися від погодження закриття 9-ої шахти і переведення діючих шахт в управління "Львіввугілля".

Керівництво міста й області в розмовах скаржиться, що міністр Демчишин дуже часто обіцяє одне, а робить зовсім інше, і що вирішувати питання приїжджають його радники. Кожен з них запевняє, що має всю повноту влади: він "рішає".

Цього тижня на "Волиньвугілля" прислали нового технічного директора Макеєва із Селідово - із усіма паперами. Щоправда, шахтарські активісти його швидко спровадили.

Тим часом захиталося крісло під директорм ШУ "Нововолинське" (в народі - шахта № 1) Олександром Онопрієнком. Шахта перейшла у третю категорію, тепер вона - повноцінне держпідприємство, і нового керівника призначать за підсумками міністерського конкурсу. Перший етап конкурсу відбувся місяць тому, другий - за декілька днів до підготовки цієї публікації. Результати - вже цього вівторка. Але якщо Онопрієнко збирає підписи на свою підтримку серед лояльних працівників - усе не так гладко...

На фото: агітаційна листівка міської організації Партії регіонів 5-річної давнини.
Політична відповідальність? Нєт, нє слишал!

А мер, до речі, он яка няшечка. Ми не забули :) 5 років пройшло, а дороги нема...


Коментарі

Коментарі

29

Ой які знайомі обличчя! Дякую , що освіжили пам'ять. Тепер зрозуміло , чому  ватажок партії ригіонів Самков ще не скасував свідоцтво про реєстрацію партії! Чекає на щось? 

партія регіонів в новолинську не існує за 20 лютого 2014 року

 

Сапожников боiться програти вибори ось i поливаэ брудом усiх хто йому не пiдвладний,Костик в тому числi!

кому програти вибори? ахахах))

я особисто знаю про цю ситуацію, в цій статі все правда! хоча сапога не люблю

Тут майже все маячня,з цього всього правда лише те що дiйсно на мiсце технiчного директора мали поставити людину з Селiдово, яка i мала стати генеральним,до чого тут костик ,дрючан i самков??

підійди до незалежної НПГУ, тобі все розкажуть як було
звичайно що якщо ти не ригіанал 

Розкажуть про слухи,я думаю що ви нiчого не знаэте,що вам сказав мер те й написали!)

Сапожников потрібна підтримка генерального директора ДП Волиньвугілля через це на цій посаді повинна бути його людина

Бас взагалі здурів? В прокурорський формі зфотографувався! От що значить мати дах регіонівський. Наскільки мені відомо , то прокурорам не можна балотуватися в депутати. Чи їм закон не писаний? 

Треба розділяти політику від профісіоналізму!Профісіонали дійсно можуть зробити справу.При Костику І.М. в 2011 році видубото 577 тис тон вугілля за рік(найбільше за всю історію ДП "Волиньвугілля", вчасно сплачувалась заробітна плата і постійно була премія!Шахта бужанська працювала без державної підтримки(була рентабельною) і ніодна з шахт не розглядалася на закриття!Тому профісіоналів треба цінувати!!А як мер служив регіоналам про це історія замовчує!

А міністр обіцяв навих людей!!! Де ж Сапожніков допустить когось нового. Він краще Богдана просуне, це вже все вирішено. Буде керувати ним як маріонеткою, закриють шахти. Так, що любі шахтарі, все вже вирішено! Капець нам усім. Мафія безсмертна!!! Ще й Губернатора під себе підлаштували. Не знаю, як це їм вдалося, вроді ж намагався щось робити, а сьогодні агітує за Богдана. Ганьба йому!Та ні один шахтар його не підтримує!!! Це ж факт. Краще б прийшов той з Селідова, можливо і краще б не було, але хоч шанс! А тепер без єдиного шансу! Та нехай поставлять нову, енергійну людину, яка хоч трошки буде думати за людей, а не тільки за свої кишені! Робімо щось, поки не пізно!

Знову стаття на замовлення Сапожникова В.Б.

Шановні, кожен шахтар вам скаже що вугільна галузь Волині знаходиться не тощо в поганому, а в руйнівному стані! А наш Мер замість того щоб займатись проблемами міста займається політичними іграми, а обливанням брудом. Богдану потрібна держана підтримка тільки для задоволення особистих інтересів його і його землячки Будкевич З.Б., ще досі не закриті кримінальні справи про не законно призначенні премії.  Шахти Волині можуть бути рентабільними, і тому є приклади. Михайло Гарбузюк зокрема блудства не чого толкового не зробив. Крадуть всі кому не лінь, чому?  та тому що нема в хаті господаря. Причому тут Самков та Дрючан? До речі Дрючан Ігор Гаврилович тривалий час є бійцем батальйону  «Свтязь», і має державні нагороди та відзнаки за службу і най далі планує захищати нашу державу від ворогів. Костик маріонетка в руках Самкова - це нереально і не можливо. Так скаже кожна людина яка знає Івана Миколайовича.  Коситик І.М. як і римський імператор Діоклетіан займеться господарством, і ще треба вмовити піти його «в третє». Доречі автор статті клеїть йому лейбу регіонала, може любий поїхати в село Новосілки Турійского району і побачити як живе поважна людина, запевняю вас що жоден не побачить там палаців та крутих автомобілів. На відміну того же Сапожнікова , про якого говорить сам Лукашенко «Що краще бути мером Нововолинська ніж президентом Білорусії». До речі чому всі мовчать за реального власника приміщень заводу СТО? А про вихідця із Сніжного Онопрієнка А.В.  можно і не  казати, всі знають про його маленьке «міжгір’я» в районі десятої шахти і бачать машину на якій він їздить, і всі розумінь що це все на «одну зарплату»  директора шахти. Згадуються і  продажні шахтарські профспілки, бачили ми їх в дії підчас останніх подій, крім балачок нічого толкового не роблять для Вугільної галузі та шахтарів Волині. На агітаційній листівці міської організації Партії регіонів 5-річної давнини зображені люди які для нашого міста зробили більше ніж Сапожніков, чи не так?  Місцеві вибори ось вся причина появи такої статті.

Шановний Віктор Борисович займайтесь краще проблемами міста, а виробничі проблеми вугільної галузі Волині залиште шахтарям.  Міністр грамотна людина  і веде свою діяльність на збереження енергетичного потенціалу нашої держави!

 

Слава Україні!!! 

насправді стаття на замовлення Гунчика

міністр грамотна людина, але трохи не за ті шахти думає

ось за які шахти він думає читайе - http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/publish/article?art_id=244985671

Костик І.М. -це Волинянин, шахтар який може підняти вугільну галузь волині, якощо Мініср хотів його поставии то це вірне рішення!!!

Я знайю Івна Миколайовича  з часів як ми працювали разом в лаві, йому тоді було 18 років, був людиною людиною і залишився 

Костик невигідна кандидатура тільки для мера. Якщо Костик стане генеральним, багато для кого закриють кормушки! А предстоят вибори вот губернатор і прислухатися до невірних радників. Які далі хочуть відоломити кусок від пірога пожерніше.  

З Костика такий генеральний директор, як з гімна куля.Забитий селюк, неотесаний та брехун.

Він господар якого треба пошукати, поїдь і подивись, а потім пиши такі коментарі!!!

а ти продвинутий у всіх відношеннях.... головне грамотний...

Сумно, що Костик Іван Миколайович опинився в такій прикрій ситуації. З одного боку, розуміння його поведінки за останні три роки змушують говорити про “департизацію влади” – себто про власне усунення від активного членства в політичній партії, що  Іван Миколайоич і зробив.

Костик  звільнився з посади Гернерального директора ДП «Волиньвугілля» за власним бажанням ще на початку 2012 року, це мабуь в переше за всю історію генеральний звільнився сам . Коли в березні 2014  його сватали в обласну раду від партії регіонів він відмовився (http://www.volynpost.com/news/29577-u-volynskomu-vyborchkomi-ne-mozhut-z...), а  на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року був довіреною особою Скіпальского О.О.( http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/v1967359-14

То який він «регіонал»? Давайте тоді всім пригадаємо як всі були в комуністичній партії!

 

Шахтарям Волині потрібен такий керівник який би знав їхні проблеми і знав як їх вирішити!!! Він зможе вирішити наші проблеми, я к він вирішував їх коли був на посаді!!!

Проти Богдана ведеться кримінальне розслідування за незаконні премії для себе. Він виробив собі групу-йому по закону не можна в шахту їздити. З Богдана буде добрий керівничок Волиньвугілля. Дерибан буде завжди! Не зрозуміло, що тому Макаруку в Богдані не подобається?

Нехай Сапожнiков iде генеральним директором ДП i покаже результати по роботi а то крiм того щоб дерибанити бюджет на протязi 15 рокiв нiчого не робить

наташко а ти йди туди до Сапожнікова радницею!

Богдану і тим страпьорам те волиньвугілля потрібне тільки для ддерибану. Бо робота їх не цікавить, вони вже своє відробили. А шо вони роблять там? сидять як гриби і по святах підбухують.. Там треба того, хто б переживав за справу, а не просто сидів і дерибанив. Але кого б туда не дали, завжди будуеть невдоволені... Хреновий був Заболотній? Премії давав? А не отримували премії і шахтарі, і керівники? І хто керував преміями? Зіна і Велюра. Бо ж обох тягають. Його підпис отстанній стояв на папері. І шось дуже швидко вони притихли, бо стопудово забашляли слідчим, шоб на Заболотнього все звалити. При ньому у 2007 році був завезений КД-80, та й зарплати були завжди. Хреновий був. Клюка став. Зарплати також вчасно давали, вугілля хоч і з напрягом, але йшло, бо ж не він винен у тому. шо ЦЗФ не хотіла брати. То верещали під конторою макаруки й інші придурки, шоб його зняти, а гарбуза поставити, бо він місцевий і буде все робити для людей. Поставили.  Гарбуза. Гарбуз хреновий став. Богдана хочуть? То той пень їм накерує. Будуть вони останні штани знімати з себе шоб у шахту спуститись. Так їм всім треба, баранам. Кого не постав, всі погані, бо ніхрена не понімають у політиці, яка ведеться на вищих рівнях, а требують грошей. нічо вам не буде! Бо ви слухаєте тих баранів, які лізуть до власті на ваших костях, і робите те шо вони кажуть. От і робіть. Богдан з кладбіщєм надєжд вас накормить. 

 Богдана треба висувати не на Волиньвугілля, а на губернатора, замість Гунчика. Кримінальні справи в нього є! А на допомогу дати Богдану в Луцьк Зіну Буткевич. Вони б собі і премії навиписували халявні і групи собі б виробили 100000000% втрата прцездатності для регресу. Бо регрес у Богдана маленький і з групою йому не можна взагалі на шахті працювати, а губернатором з Зіною працювати можно. А Гунчика на Волиньвугілля!

Собачниця вже свої "інсайдерські сенсації" настрочила на собачому сайті разом з порадами до шахтьорів. "Гуру вугільної галузі" тоже не подобається, шо Фєдя стане генералом. А недавно лазила по волинвьвугіллі гімно вишукувала у кожного генерала і требувала у них то на собачник грошей, то посади, то грошей на "добрі справи". І радила шахтарям виганяти кожного діючого генерала, бо кожен з них є хапугою. А вони робили то. От тепер і мають. Сапожніков погнав з радників, то совалась за шахтьорами і гадила їх та радила. Бо якби мали свої мізки то не слухали б нікого, а самі вирішували. А то того макарука накрутять і воно горлопанить фігню всяку. І догорлопанився: поміг тільки порплиці крісло повернути. А сам сидіть на тій дупі шо й сидів. Молодець Вітька, зумів і гарбуза на місце поставити і посаду повернути. А тепер цікаво, чи буде він так захищати інтереси шахтарів, як робив це коли був без роботи? Чи буде волиньвугілля дупу закривати? і шось преси там не видно... бо сайт давно не пишеться.. Мо, коли Фєдя стане генералом, то знов семенівна полопотить туди і буде шантажувати всякими інсайдерськими інформаціями, шоб взяли її на роботу. має ж диплом МОСКАЛЬСЬКИЙ, то ж тільки роботу осталось найти 

Їх всіх треба розстріляти! А вони ще в місті кірувати хочуть.Покажіть хто з них чи їх дітай на фронті.

В Зінки Буткевич усі на фронті(фінансово-грошовому по набиванню власних кишень).

Iван - ти хвора людина!