Плани шахтарів: мітинг у Києві, впливові політики і громадська організація (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні зранку - засідання теркому профспілки. Питання: організація поїздки до Києва 28 січня на пікетування Кабінету Міністрів. ЦК профспілки надіслав рознарядку - і наші профкоми готують 4 автобуси для поїздки. Ще шість приїде із Львівської області - так кажуть тамтешні гірники.

На засідання теркому вдалося потрапити декільком членам ініціативної групи шахтарів; Анатолій Мухомеджанов, зокрема, у своїй репліці зазначив, що потрібно "воювати" на 2 фронти - щоб і в Києві біля Кабміну, і на місці - хоча б міжнародну трасу перекрити. Голова теркому Юрій Калістратов занервував: "Це ж яка відповідальність! Он минулого разу перекрили трасу - так Віктор Борисович казав, що там кури подохли..."

Зрештою терком прийняв рішення пакувати 4 автобуси.

Наприкінці засідання директор шахти № 1 Олександр Онопрієнко розповів про випадок на захисті програм шахт у Міністерстві: начебто один із шахтарів його образив своїми звинуваченнями. "Залізний" директор підготував заяву до Генпрокуратури й зрештою планує відсудити в шахтаря цілих 100 тисяч гривень. Депутат міськради Віктор Тарасенко порадив Онопрієнку трясти папірцями перед жінкою на кухні: мовляв, сьогодні в шахтарів - серйозніші питання, ніж образи, а шахтарі можуть при потребі й "винести" з директорського крісла. Як усе було - дивіться на відео:

Шахтарське питання будуть розглядати на "бюджетній" сесії міські депутати - якраз у день поїздки, 27 січня. А 28-го, подейкують, деякі спритні профкоми планують провести звітно-виборні конференції.

Перший заступник Міністра палива та енергетики Юрій Зюков анонсував селекторну нараду щодо "шахтарського питання":

На сьогодні декілька впливових політиків заявили про підтримку ініціативної групи шахтарів, яка зараз трансформується у громадську організацію "Спільнота майбутнього". Мета об'єднання - обстоювання інтересів насамперед шахтарів, а паралельно - медиків, лікарів, підприємців, які вже бажають долучитися. Реєстраційні документи подані реєстратору сьогодні; головою організації обрали Богдана Макарчука, члени Правління: Сергій Демченко, Василь Гура, Анатолій Мухомеджанов, Павло Лазаренко та Андрій Чуєнко.

Олександр Топорівський

Шахтарські лозунги

Директорський десант

... і директорський портфель :)

Коментарі

Коментарі

11

Чуєнко лодар, до купи два слова зв"язати не може, це вам любий на 9 шахті скаже, а його кудись ще сунуть. Може хочуть просто завали все, якщо в профспілці будуть такі барани

якщо приступа -директорська підстилка то чуй-смітинка на ній ви самі обираїте свій профком.женіть усіх засіденців з профкому.

Все правильно Онопрієнко сказав. У нас всіх одна мета, добудувати шахту №10 і добитись того щоб не закривали інші шахти. Але треба для цього діяти разом і директорам, і звичайним робітникам, і журналістам. Щоб не було "розборок" між собою. А за "базар" дійсно треба відповідати, інакше просто не буде порядку а буде вакханалія 

Словоблудство, задля збереження "червоних директорів і профбосів" на своїх посадах. Як ви зможете пов'язати "совкові" інтереси цих осіб із прагненням простих шахтарів до життя без корупції, "відкатів" та крадіжок? Нічого хорошого, у разі збереження нинішніми профспілковими та шахтними керівниками своїх посад, шахтарів не чекає. А якщо останні доб'ються поставленої мети і зметуть трутнів - шахти і робочі місця буде збережено.

  як білий день видно,що сценарій засідання теркому сапог корегував,  і актив нової організації він же затвердив. Будь-яким чином амагається зберегти злочинні схеми.  Макарчук, не плямуй себе  ,підставляючи голову у чоботарське ярмо,бо хто потрапяє в ті брудні сіті назад ходу немає.   

шахтарі нововолинська дякують депутату міської ради , меценату , волонтеру , громадському активісту , самооборонцю, члену правого сектора, воїну АТО Руслану Владарчику. Побільше б таких гарних людей!

сьогодні цей депутат,громадський активіст вів себе неадекватно,по-хамськи віднісся до людини,яка має інші погляди.

Зображення користувача honor.

Він отримає по заслузі. Процес пішов...

меценату , волонтеру , громадському активісту , члену правого сектора, воїну АТО???

люди, ви при своєму розумі? живий анекдот 

Автор ***, до чого ти туди портфель приплів?

А скільки профспілок може бути на одному підпрємстві?

Сторінки