Тетяна Монтян приїде на Волинь боротися з "державними рейдерами"

Справа ТзОВ "Будсервіс" стала на Волині резонансною: після торгів, які суд на сьогодні визнав незаконними, фірму з приміщення намагалися виселити вже тричі. Подробиці тут: http://nvip.com.ua/node/64561

27 січня об 11:00 у Волинському апеляційному суді буде продовження: підприємець Руслан Драч, ПАТ "Райффайзен Банк АВАЛЬ" і відділ держвиконавчої служби в Нововолинську подали апеляційну скаргу. "Потрійним" пострілом вони намагатимуться відмінити рішення Іваничівського районного суду, яким скасовано результат прилюдних торігв і прав власності Руслана Драча на приміщення ТзОВ "Будсервіс ЛТД" у центрі міста.

Відомий правозахисник Тетяна Монтян, юридична компанія якої наразі представляє інтереси ТзОВ "Будсервіс ЛТД", прокоментувала нам ситуацію й назвала дії виконавчої служби та підприємця класичним шахрайством:

"Справа ж Цаана – це класичне шахрайство на стадії виконання судового рішення, коли майно було віджате з усіма мислимими й немислимими порушеннями закону «Про виконавче провадження». А коли пішла так звана «обратка», ті, хто це зробив, заворушилися: їм шкода розставатися з майном, яке вони віджали. І тому вони судяться, подають різноманітні скарги…"

Але я все-таки сподіваюся, що виграли в першій інстанції – виграємо і в решті інстанцій, і нічого їм не вдасться, - каже Монтян. - Тому що зараз для того, щоб поламати ці рішення, їм доведеться дуже багато платити нашим анітрохи не корумпованим суддям. І я дуже сподіваюсь, що грошей в них на це не залишилось."

Тетяна Монтян приїде до Луцька обстоювати права ТзОВ "Будсервіс" особисто - як адвокат.

Коментарі

Коментарі

23

))) Скільки Цаан заплатив судді не розказала? А шо зробиш. Таке життя). Супроводу браво.

Я думаю що ЦААН заплатив Монтян, а вона вже воює з суддями...

А я, думаю, що Цаан нікому не заплатив, і не буде платити!!! Бо за  правду не потрібно нічого платити)))

Він позичив досить суттєву сумму. Але ж ти думаєш. Точно думаєш?

здоров, Мартуська. тобі за це доплачують?

Звичайно, а як інакше? Монтян надає йому адвокатські послуги за які необхідно платити як і за будь-які інші. Чи може Ви плутуєте роботу адвоката і волонтера?

Від перестановки слагаємих сумма ж не міняється). Да-да.  

А те, що Цаан відомій мені підприємиці винний 150тис.грн. і виконавча не може стягнути з ТОВ "Будремсервіс" - це значить нормально. Бідний і нещасний Цаан. Як поступаєш з людьми, так і вони з тобою поступатимуть. Цаан, віддай борги людям, кому ти винний, і тобі все також повернеться.

Монтян прийде - порядок наведе!

розумна баба

Звичайно є питання до роботи виконавчої служби дисциплінарного аспекту, можлива ймовірність і кримінального. Але кидок банку був зі сторони Цаана і це його неоправдує. Монтян та її юрконтора беруться за роботу таких аспектів тільки за гроші. До речі вона знає, що справа буде довга та в результаті Цаан програє. Але їй потрібні гроші на вибори, а тому вона таким способом наповнює свій майбутній фонд.Цаан будь мужиком, віддай нечесне нажите.І піди до церкви та покайся. Але є питання до твого судового виконавця Петьки Мазурка, за які шиши він [інформацію видалено] своїй доньці та зятю, які "без году неделю" "працюють" в міській прокуратурі.

Я так зрозумів, то пише людина, в якої на шиї вже довгий час сидить жаба та душить і не відпускає... чого ж ви тим людям так завидуєте??? не хороше дивитися на чуже добро, а навіть якби Мазурок і кутив, то вам що? чоловік за все життя не міг навідкладати? то ви може якись затятий боржник і він з вас гроші стягував чи так дорогу перейшов??? та і Цаана до церкви чого відправляти?? кожен сам знає про свої гріхи, та мені здається, ні я впевнений, вам їх точно потрідно замолювати

Шановний добродій Буков. Для того щоб писати дану інформацію потрібно перевірити її.Я за своє життя  не заробив на однокімнатну квартиру на державній роботі.Я згоден надати публічно про свою нерухромість,на відміну від Вас.Як що Вас є кріхтка совісті то зв"яжиться із мною.В зв"язку із захистом честі і гідності  я змушений звернутись до суду на власників сайту яку виклали неперевіривни її.

яку саме?

Зображення користувача honor.

Власники сайту нічого неправдивого про Вас не викладали - по-перше; по-друге, до адмінів Ви ні разу не звернулися.

Втім, якщо гадаєте, що Ваші права порушені - звертайтесь до суду.

Пане Мазурок ви прочитайте що пище Буков і ви зрозумієте що це є насправді і кому це на руку.

Я інформацію завжди викладаю перевірену. І не потрібно нікого страхати судом.  Правий тільки в одному, що за своє життя ти не заробив на державній роботі на квартиру. Але факти говорять зовсім протилежне. Я не буду перечисляти що ти маєш, бо адмін чогось удаляє. Нагадаю чому тебе в свій час  тримали в міліції, бо ти "[інформацію видалено! Адмін слідкує за правилами, порушено п.3]

Все правильно написав! Знаю теж того Мазурка  , і теж не з хорошої сторони.

Андрію, ти не правий! І російською у тебе краще виходить. Хоча, ти й не росіянин.

что там в луцке кто знает как проишла опеляция?

[quote=гость]

что там в луцке кто знает как проишла опеляция?

[/quote]

Добре, що хоть так написав а то міг би мабуть написати і "овуляция")))))

Ніфіга! Відбулася ЕПІЛЯЦІЯ!!! )))

на жаль незважаючи на те, що Монтян їхала з Києва, за годину до суду (!!!) подали клопотання про відкладення засідання у зв"язку з тим, що нібито представник Руслана Драча пішла у відпустку і перебуває за межами області, а сам Драч напередодні нібито на лікуванні на стаціонарі (що було перевірено і виявилося неправдою!)

от такі в нас рейдери, якщо що - зразу в кущі. будуть намагатися підкупити суд, домовитись