У п'ятницю, 19-го лютого проводитиме прийом громадян депутат міської ради Валерій Мних

У п’ятницю, 19-го лютого о 17:00 проводитиме прийом громадян помічник-консультант народного депутата І.В.Гузя, депутат Нововолинської міської ради, голова ГО "Самозахист орендарів" Мних Валерій Михайлович.

Бажаючих запрошуємо за адресою: вул.Нововолинська, 51, корп. 2 (громадська приймальня народного депутата І.В.Гузя, МРЦ "Нові Крила")

Прохання з собою мати підтверджуючі документи.
Довідки за телефонами (03344) 4-45-48, 098-608-0024

Коментарі

Коментарі

6
Зображення користувача Анатоль.

Пане Валерію. Тільки і саме, захист давно пригноблених місцевою владою орендарів Нововолинська, добре було б започаткувати на постійній основі. Окрім іншого... Ну, скажімо там, деякого підлягання під когось із стародавніх та порохнявих, комуністичних і "заслужених господарників". І їхніх вірних слуг.

вірні слуги комуністів то комсомольці

В чому полягає пригноблення? 

В нижчих цінах порівняно з приватними? 

Чи в тому що не дають на халяву приватизувати кабінети? 

 

Ой, шо те мурло там може. Воно лежить також перед Сапожніковим

Зауваження до попередніх депутатів щодо зовнішнього вигляду враховано.Нарешті! представник народу в пристойному костюмі.Але формат "а-ля Тігіпко" -2010 слабо вяжеться з Мнихом.По-перше,закидон піджака за плечі ефектно тільки в русі,Тігіпко постійно ходив,.По-друге,пан місцевий депутат,любить троха поїсти,при статичному позуванні в сорочці це замітно.Тігіпко був підтягнутий.Ну в принципі,може бути.

Ліва рука без діла вісить,мала б бути в кармані,як в Тігіпка.Це придає солідності,імідж сильного господарника,власника.Можна було б взяти в руку якогось портфеля набитого доларовими купюрами які трішки виглядують,тоже неплохо.

Сторінки