Хлібом чи видовищами живе місто?

На війні, якою є вибори, будь-які прийоми є можливими. Народ завжди прагне двох речей - хлібу та видовищ. Якщо ж із забезпеченням хлібом є проблеми, то заїжджі кандидати "годують" електорат видовищами. На цьому полі передовиком являється Геннадій Частяков. Сьогодні на усіх рекламних "тумбах" міста красуються аж три запрошення до "забави". Закликаю усіх мешканців скористатися із такого потоку щедрості та добродійства, та пам'ятайте - жодне видовище не замінить хліба, крім того у політиці не буває альтруїстів.

Коментарі

Коментарі

86

Хто це?

Навіщо ж одразу всіх "під одну гребінку",адже не всі прагнуть "хліба і видовищ".Мислячі розуміють,що такі "подарунки"-це просто підлабузництво до електорату,а це огидно.Богдан,дуже влучно сказано про те, що у політиці не буває альтруїстів.Я перепрошую,та Ви теж у політиці хочете не останнє місце займати,то ж і про себе очевидно,пишете?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Хотілося б вірити, що мислячі становлять критичну масу, але розмовляючи із людьми бачу, що "подарунки" багато вирішують.

Чи говорю я про себе, пишучи про відсутність альтруїстів - можливо. Усе залежить від мети та методів які використовує людина. Я 5 років займаюся громадською роботою, на яку із задоволенням витрачаю власні кошти. Завданням моєї діяльності є активізація інших до дій. Я не роздаю нічого бездумно. Люди, котрим постійно дають, починають вважати акт давання обов'язком і потім не уміють нічого здобувати самі. Можливо і я не альтруїст тому, що у замін отримую суспільну підтримку або хоча б упізнаваність, яка потім допомагає наприклад у виборах, як тепер. Точно можу сказати, що мої дії і устремління є щирими та направлені на якісні зміни у державі чи місті, якщо для цього необхідно інвестувати щось, я готовий це робити і роблю у незалежності від виборчих циклів чи політичної кон'юнктури.

На жаль, багато політиків використовує інший підхід - бездумно роздають величезні подарунки та влаштовують видовища, аби потім цілу каденцію красти те, що "інвестували", ані дня не пам'ятаючи про тих, хто їх обрав.

Зображення користувача Нововолинець.

Мислячі? Таких, ІМХО, відсотків 20, а 80 - решта, які також мають право голосу. Я аж ніяк не хочу сказати, що ці 80% це дурні люди,які не здатні мислити, скоріше це ті, яким не до політики, бо у них своїх проблем вистачає..  І у день виборів вони не будуть аналізувати біографії кандидатів, здобуті із незалежних джерел, чи співставляти факти, а просто віддадуть свій голос за того, чиє обличчя частіше бачили останнім часом, або хто їм за кілька днів до виборів пару кілограмів гречки принесе.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Згоден. Але вважаю, що тим "хто має право голосу" необхідно роз'яснювати, можливо "повчати", усвідомлювати співвідповідальність за стан справ. Бо саме ті 80%, які бездумно "демократично" віддають голос, відповідають за становище, у якому ми зараз, а 20% - увесь час б'ються, та не можуть пробитися із "своєю правдою". Робота "моралізатора та вчителя" невдячна та хтось її мусить колись почати робити. Заохочую почитати більше про Мерітократію у Грузії на противагу Демократії, яка в Україні має деградовану форму.

Щось завеликий % у Вас вийшов. Я теж раніше так думав. А тепер переконався, що переважна більшість - продуценти сміття. Якщо узагальнити - телеглядачі, споживачі їжі, товарів і послуг. Вибачте, але це правда.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Якби була можливість, то поставив би тут LIKE як у Фейсбуку:)

Зображення користувача Нововолинець.

Признаю свою помилку. Сьогодні випадково натрапив на статистику (обережно Лурк, можлива ненормативна лексика) Там є гарна цитата:

2 процента людей — думает, 3 процента — думает, что они думают, а 95 процентов людей лучше умрут, чем будут думать. Бернард Шоу

Точно так. За похибки у статистичних даних, не відаю. Щось, приблизно, так воно і є. А де ви бачили думаючих баранів? Що не хочуть знати, а звідки ж береться шашлик?

Зображення користувача Сергій.

В яблочко :)

Зображення користувача Нововолинець.

Кожен купує виборців як може - хтось концертами, хтось безкоштовним проїздом, а хтось за кілька днів до виборів буде пакети роздавати по квартирах з гречкою та макаронами.. Богдане, беріть на озброєння робочі методи! :))

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Культура має значення! Гасло моєї кампанії дає відповідь на це запитання. Не дозволяє мені рівень політичної культури та проста етика робити такі речі. Окрім того, у мене немає зікулісних спонсорів, а виборчу кампанію я проводжу на зарплатню університетського викладача тому гречки і білбордів не буде. Приєднуйтесь, кожна допомога неоціненна.

"Окрім того, у мене немає зікулісних спонсорів"

Так пишуть люди які б не відмовилися від цих закулісних спонсорів, просто на даний момент їх просто не має. А ті люди яким "Не дозволяє мені рівень політичної культури та проста етика робити такі речі" просто б написали, що так ніколи робити не будуть.

 

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

 "Так пишуть люди"...невже користувач/ка Ага фахово займається психоаналізом текстів? Із цікавістю послухаю до чого іще можна "докопатися" у такий спосіб "докопатися".

Ніколи так робити не буду!

Це не "докопування", так просто воно виглядає коли уважно читаєш.

Не кожен може сказати що гречки і "кильки" не буде. Зазвичай, кандидати обіцяють ріг достатку, як місцеві так і київські. А потім... а що буде потім, Богдане? Будеш брехати і красти, як всі? Перебіжиш до "Партії регіонів" за мільйон $ ? Дограбовутимеш нас, коли ми тебе оберемо? Ще є що забирати - квартири, земля під дачними ділянками і у селах на паї, сяка-така копійчина на похорон, у банках - через суди, наші малі діти... Напиши.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Красти і брехати не буду - не так вихований.

Не перебіжу - гроші для мене не є стимулом. Я та людина - для котрої існують цінності, які не купиш за гроші. Тому мені дуже смішно від потоків показної щедрості, котрі закінчаться після виборів і усі знову дружно нарікатимуть на погану владу, якої самі ж гідні, бо її обрали.

Точно можу зробити те, у чому відчуваю себе компетентним. Людина не може знати і вміти усього, але може фахово робити те, що вміє найкраще. Маю досвід написання законодавчих актів та широкий кругозір у цій сфері, аби могти порівнювати і впроваджувати в Україні те, що найкраще діє у світі. Без належного законодавчого забезпечення країни, а саме цим займається депутат (!), не можливі будь-які реформи. Адже без чітких законів красти будуть і далі, без високих санкцій - брехати і брати хабарі також. Жодний функціонуючий у державі орган не буде працювати правильно, а отже ніхто не дочекається ні асфальту, ні майданчиків, на ліків!

Я - держслужбовець за освітою, а отже не тільки можу грамотно написати закон, але й знаю як потрібно його впроваджувати, як повинен правильно функціонувати державний апарат аби закон був виконаний на всі 100%. Те, чого нам зараз бракує, це підвищення рівня якості обслуговування населення - адже чекання на прийом до можновладця у довжелезних чергах як до царя і очікування на його "ласку" не існує ніде у цивілізованому світі. Держслужбовець це працівник, який повинен чітко виконувати повірені державою функції. Невже вам подобається коли Вас "перенаправляють" із одного кабінету у інший, де у кожному хочуть гроші, але нічого не вирішують?

Наступна сфера моїх компетенцій це міжнародні проекти, їх якісне написання та отримання коштів із міжнародних та європейських фондів. Отримання не для того аби розпихати по кишенях, а для того аби дійсно реалізувати те, що записано у проекті. Якщо хтось не знає Нововолинськ є лідером у регіоні по написанню і "виграванню" міжнародних грандів, але місць на які були витрачені ці кошти я якось не бачу, може хто покаже? Але, тут також не варто надіятися на депутата. Можу навчити як це робиться, але зробити це Ви мусите самі! Жодний міжнародний чи європейський фонд не співпрацює із конкретними людьми, а із громадськими організаціями. Тому першочерговим у програмі декларую стимулювання самоорганізації населення, бо доки воно не самоорганізується і не почне створювати об'єднану думку і об'єднану вимогу, а буде "волати" розрізненими голосами, жодна поважна інституція нас не почує.

Дуже сумно і образливо, коли народ у чергове "ведеться" на повітряні кулі, концерти і "реальні справи", які починають робитися лише перед виборами і припиняться після їх закінчення. Невже серед мешканців округу не має бухгалтерів котрі вміють порахувати у скільки все це обходиться кандидатам і скільки потрібно потім буде "відпрацювати" аби повернути собі витрачене? Чи вірите ви, що на 13 тисяч депутатської зарплатні можна повернути витрачені 2-3 мільйони?

Сумно коли "поважні знавці політики" нападають тут на мене, але не зададуть просте запитання: а де ж інші 19 кандидатів висунуті у окрузі? Чому ми не говоримо про них? Чому не читаємо програм? Чому не змушуємо відповідати на запитання? А зацьковуємо і поливаємо брудом молодого, хто старається відкрито розмовляти із виборцями. Що ж це за ницість наша українська, що ж це за підлість панове демократи? Дозволю по іменах. Чому так тихо сидить патріот Недищук, та поважний вчитель Пукля? Чому вони не відповідають на Ваші запитання? Не говорять бо бояться і тихенько вираховують до кого б то примкнути аби і "демократом" залишитися і грошиків заробити і щоб за дупу потім не взяли, у випадку програшу, і не почали витягувати всі грішки. Чому Нововолинськ усією своєю громадою не вибере єдиного міського кандидата і справно за нього не проголосує? Переконаний - 30 тисяч голосів наших мешканців достатньо аби привести до влади свого депутата! Зате усі ми гаразд голосувати за парашутистів і бігти працювати у їх штаби аби вислужитися за 200 грн. Сором!

Пану Пуклі ніколи. Він пише вірші про заснулу на квітці бджілку, щебет весняного горобчика, зів'ялу фіалку на асфальті... Та все гірше, та все гірше. А ще, цензурувати місцевий поетичний альманах та служити патрону, що поставив його директором. 

Зображення користувача Сергій.

Все вірно Богдане. Я і моя сім"я голосуватимемо за Тебе. Але скажу тобі, як би це не прикро було чути, але Частяков виграє. Тому що "толпа", тобто народ в своїй більшості завжди тупа. Думка більшості неправильна. І це не лише в Україні. Це доведено історією всесвіту...

Більше того я не здивуюсь, коли виявиться що кошти на Скрябіна і на Вєрьовку не були профінансовані Частяковим, а тупо були виділені з міської казни, а пан Частяков можливо дав хабара можновладцеві за право під цим всім підписатися. Такий варіант є економічно обґрунтованішим...

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Сергію, можу тільки посміхнутися у кулак і порекомендувати почитати рішення органів влади і кошториси. Там ви знайдете багато і про "безкоштовні" автобуси і про концерти і про ремонти і про міжнародні гранти.

Можу заспокоїти. Названий Вами у одному із постів кандидат є просто гарним політ-прийомом. У нього немає цілей виграти! Є просте політологічне правило: "фіктивний лідер" - особа оголошує себе головним, виграшним кандидатом, який точно впевнений у своїй перемозі, за яким буцімто стоять зв'язки та гроші. Гроші дійсно стоять, але спрямовані вони на відтягування уваги від головного кандидата який має перемогти. Названий Вами кандидат служить для зосередження на собі усього негативу і переборювання, не дарма був вибраний саме персонаж із зненавидженого регіону, котрий "грається" вишиванками і "слава Україні", аби усі думали, що він переможе і почали проти нього боротися, при цьому не помічаючи, що лідером є хтось інший. Головне питання чи дійсно оголошений раніше "господарник" підтриманий губернатором і надалі є головною ставкою ПР.

 

Пане Богдане, пишу без іронії, від щирого серця, бо хочу щоб Ви перемогли. Вам потрібно більше працювати. Для цього не потрібно багато грошей. Можна перед виборцями організувати виступи наприклад в міському палаці культури. Все залежатиме лише від Вас та від Ваших ораторських здібностей. Якщо запалите людей які прийдуть послухати Ваш виступ, ті в свою чергу передадуть іншим, і тоді дійсно з'явиться шанс на перемогу! Вперед Богдане, я і моя сім'я - за Вас!

Так він і взяв робочий метод. Кілька днів тому зареєструвався на цьому сайті тому, що вибори на носі. А до цього його не цікавило те про що тут пишеться і які проблеми міста обговорюються.

В точку.

 

Ау, Богдане! Де був раніше? Міг би зі своеї Польші писати на нововолинский сайт... Чекаєм відповідь!

А в ответ тишина.....

100% піарщики ще ті, зараз з народом бо вибори на носі.

А чому ж ти Богданчик не розповідаєш усім, що зустрічався з Честяковим і хочеш з ним співпрацювати у майбутньому?

Розкажи людям...

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Якщо вам відомо про такі зустрічі і про те, що під час них говорилося, я залюбки послухаю. І читачів поінформуйте.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Я писав на НВІП у 2008 та 2009, потім цей проект був майже повністю "мертвий" на ньому нічого не відбувалося і я його не відвідував, але нещодавно дізнався, що на ньому з'явилися і нові автори і серед населення він почав користуватися популярністю.

Зображення користувача Нововолинець.

ПС

Доречі, цей Частяков друкує і розповсюджує по місту "газету" - "Волинський часопис". З гаслами "Актуальні новини Волині", "Тільки достовірна інформація" ітд.

З’явилася вона буквально кілька днів тому, ніяких даних про тираж, редактора ітд. там немає, інтернет мовчить, схоже вона взагалі ніде не зареєстрована. Просто хтось вирішив під виглядом газети з гучною назвою друкувати свою рекламу, тим самим вводячи в оману простих людей.

Є тут такі, хто розбирається у законах - це взагалі законно?? 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

1. "Волинський часопис" - це не газета, її немає у переліку періодичних видань України, це просто рекламний листок у формі "газети". http://www.library.univ.kiev.ua/ukr/subscription/ukr.php3

2. Тираж 60000 екземплярів, один екземпляр у середньому 3 грн. Редактора і відповідальних осіб немає тому, що це не газета, а до простого шматка паперу вимог із зазначенням таких осіб немає.

3. "Газета" розповсюджувалась із порушенням законодавства, так як Частяков був офіційно зареєстрований кандидатом 03.08.2012, а перший номер газети роздавався 28.07.2012. Крім того "газета" не була подана до реєстру ЦВК як офіційна агітація, а уже розповсюджувалася. Крім того до офіційної агітації є вимоги із вказанням тиражу та відповідальних осіб. На це мною була подана скарга до ЦВК, яка зараз перебуває у процесі розгляду.

Зображення користувача Нововолинець.

Приємно чути, що ще комусь не байдуже, коли людей дурять на рівному місці. 

Проблема у тому, що ніхто не стане шукати в інтернеті чи дійсно це зареєстрована газета, більшість просто сприйме написане у ній як істину, бо написана вона не у рекламній листівці а у газеті, та ще й у "Волинському часописі"!

Ось доречі фото, може хто не бачив

 

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Якщо комусь цікаво, можу поділитися своїми політологічними спостереженнями. Зверніть увагу на кольори - червоно-чорні барви націоналістів, значить на підсвідомому рівні кандидат бажає вирвати частину електорату у правих партій. Якщо поглянути на те, що кандидат від об'єднаної опозиції іде за квотою Свободи, усе стає зрозуміло. Автор реклами переконує у "достовірності та актуальності" інформації, аби ніхто не посмів засумніватися у цьому. Середньої якості політ-проект як на мене, але будуть такі які "поведуться".

Зображення користувача Сергій.

Як на мене, політ-проект не середньої, а якраз високої якості, тому що розрахований на більшість, на толпу. Шкода, що ця толпа завжди перемагає...

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Зате автори не охопили, або не вміло охопили кількох розділів із біографії: на приклад "не місцевий" і "на чому став мільйонером". Хоча б ці два розділи відштовхують дуже багато людей. Недолугі фільми на Ютубі під назвами "Донецьк за УПА" і "Донецьк за українську мову" викликають швидше сміх, бо кожна людина, яка уміє відчувати інших або має мінімальну психологічну чи політологічну освіту, а тепер таких не мало, побачить у міміці і поведінці те, що людина не знає про що говорить - її просто навчили гарних політ технологічно правильних фраз. Куліш, повітряні кулі, газета і намети - це ще далеко не все, потрібне для суспільної підтримки - ці атрибути потрібні для введення в оману, але ж ніяк не для щирої розмови.

Пане Богдане, Вам іще не встановлювали психіатричних діагнозів? Ну, то приготуйтеся, незабаром почнеться. Типу "паранойя", "шизофренія", "біла гарячка", синдроми, різноманітні фобії і т.д. І що характерно: це роблять люди, ностальгуючі за неіснуючим вже, Радянським Союзом, а то і замасковані вороги України, що хочуть повернути "страну народу", без бажання на те, самого народу. Як у "золотому вересні 1939-го", чи взимку 1944-го. Коли одні окупанти проганяли інших.  Ви цілком під ці визначення, із вашою думаючою головою та європейським менталітетом, підходите. Але, не переймайтеся - "homo sovietikus", це п'ята колона Москви, її надія і опора на початку часів операції "по собіранію зємєль" для майбутнього оновленого Союзу, "митного", військового, "сирного" чи якогось іншого. Не піддавайтеся. Будьте самим собою. Все буде добре.

А знаєте, пане Богдане, де знаходиться у Нововолинську виборчий штаб Г.Чистякова? На бул.Шевченка, у кафе "Міраж". Щоби його збудувати, у свій час, вирізали сквер рідкісних дерев. А чи відаєте кому трьохповерхове кафе, біля Центрального ринку, належить?  Ну, то довідайтеся, будете шалено здивовані.

газета зареєстрована в Управлінні юстиції 03.08.2012, свідоцтво: ВЛ 457-190Р, Засновник Частяков Геннадій Геннадійович. Газета справді передвиборча, думаю після виборів припинить своє існування.

дещо про кандидатiв тут http://p-p.com.ua/articles/27219/

Зображення користувача BogdanPrystupa.

У статті наведена завідомо неправдива або не перевірена інформація про те, що я, буцімто, не заробив а ні гривні. Читайте уважно пункт 21 декларації.

Звернувся до керівників порталу із проханням про спростування, подивимося яку якість політичної культури сповідує портал під назвою "Під прицілом". Якось не влучно ціляться...

Цілком згідний, наскільки памятаю, то в декларації було задекларовано десь 20 тис. злотих.

Ви декларацii cкiльки гривень вказали? Хто ж тодi помиляеться?

Програма кандидата в народні депутати України Геннадія Частякова

Я, Геннадій Частяков, йду в народні депутати. Я йду у владу, щоб зробити її чесною і порядною. Моя мета – працювати на людей.

У Верховну Раду України мають прийти нові політики. Нового шансу на зміни в країні може не бути.

Я – патріот України. Я буду працювати на Україну.

За роки незалежності виросло покоління українців, які спроможні перетворити Україну на сильну європейську державу.

Я вважаю, що успіх нашої країни полягає у довгострокових соціально-економічних проектах. Адже забезпечений громадянин пишатиметься життям і роботою саме на своїй землі.

Мої законодавчі ініціативи будуть спрямовані на:

-          невідкладне оздоровлення економіки краю;

-          зниження рівня безробіття за рахунок державних інвестиційних проектів, створення сприятливих умов та гарантій на законодавчому рівні для інвестицій місцевого приватного та іноземного капіталу;

-          рівноправні умови для розвитку дрібнотоварного та великотоварного сільського господарства;

-          створення ринку землі, прийняття пакету земельного законодавства, зокрема законів «Про ринок землі», «Про державний земельний банк»;

-          захист та відновлення виробництва в країні;

-          спрощення адміністрування податків;

-          зменшення податкового навантаження з метою детінізації економіки;

-          запровадження інновацій в економіці;

-          створення конкурентного середовища в ЖКГ з метою підвищення якості послуг;

-          послідовна реформа системи охорони здоров’я та ефективний контроль за якістю лікування;

-          збереження і розвиток вугільної галузі краю.

Я за:

 - сильну президентську владу та дієвий механізм імпічменту;

- кардинальну реформу державного апарату;

- державну мову – українську;

- зменшення кількості регуляторних процедур;

- багатовекторну міжнародну політику засновану на рівноправному партнерстві;

- створення сильної професійної армії;

- ліквідацію несправедливості пенсійному забезпеченні.

Моя діяльність у Верховній Раді буде спрямована на:

-          освіту, яка має стати пріоритетним напрямом державної політики як запоруки соціально-економічного розвитку;

-          розвиток позашкільної освіти та виховання молоді на основі національних традицій;

-          покращення умов материнства і дитинства;

-          побудову громадянського суспільства в Україні;

-          посилення ролі місцевого самоврядування;

-          формування реально незалежного правосуддя;

-          захист національного інформаційного простору.

Я буду співпрацювати з представниками усіх політичних і позапартійних течій у вищому законодавчому органі України, якщо це буде на благо економічного розвитку, досягнення політичної стабільності, духовного та культурного збагачення українців.  Незалежно від національності та віросповідання, від місця народження і політичних поглядів – ми всі українці і Україна понад усе. 

Багато спiльного з Вашою програмою. Новi люди, культура, освiта, регуляторнi процедури та iн. Чому б не об`еднатись з однодумцем?

А то зразу вибори - вiйна

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Із програмою я знайомий із моменту реєстрації кандидата. Як ви уявляєте процедуру об'єднання? Окрім того до програми є запитання:

1. Невідкладне оздоровлення економіки краю - якими методами?

2. Послідовна реформа системи охорони здоров’я - які етапи?

3.  Збереження і розвиток вугільної галузі краю - загравання із виборцями. Шахти відпрацювали свій ресурс і треба реструктуризувати економіку в напрямку економіки знань а не говорити про міфічний "розвиток" залузі. Вугілля закінчується в усьому світі.

4. Сильну президентську владу та дієвий механізм імпічменту - якщо президент буде обраний за мерітократичним принципом, тоді можливо (!) так. Хоча я відстою надання максимальних повноважень органам місцевого самоврядування, а презедент повинен бути представницькою особо.

5. Багатовекторну міжнародну політику - якщо почую обгрунтування можливо погоджуся. Я не за вектори а за центризм - Україноцентризм.

6. Ліквідацію несправедливості пенсійному забезпеченні - які несправедливості і якими методами?

Запрошую усіх кандидатів зустрітися на дебатах за участю місцевих змі, можливо я почую відповіді.

 

 

Нажаль, запiзнився з подачею документiв в ЦВК та не встиг опублiкувати свою  програму.Тому роблю це на нвiпi

Програма кандидата в депутати Украiни maximum

1.Здiйснити висадку украiнського космонавта на Марсi.

2.Забезпечити повернення украiнського космонавта з Марсу на Землю.

3.Кiнець програми

Зображення користувача Сергій.

Хочете, я Вам доведу, що пан Частяков - банальний висуванець "славної" Партії Регіонів.

Ось ознаки цього:

1) Шалена піар-кампанія з білбордами, палатками, прапорами,  буклетами та газетами, інші кандидати на таке просто фінансово неспроможні.

2) Ця піар-кампанія настільки розрекламована, що навіть затіняє донедавна лідируючу піар-кампанію не бідного дядька, Пана Ковальчука.

3) Йде стрімка безконкурентна піар-кампанія Пана Частякова, всюди тільки й чутно: "Частяков та Частяков", інших кандидатів просто не чути, таке може дозволити собі лише діюча в країні влада.

4) Ця піар-кампанія "грає" на почуттях Волинян, використовуються символи українства калиновий (червоний) та чорний кольори, особливо обіцяють всіляку підтримку українській мові, знаючи, що за це голосуватимуть більшість волинян. Головне дорватися до корита наобіцявши багато-чого популярного, а далі хоч трава не рости.

5) Найголовніша ознака, це те, що пан Частяков родом з донецької області, хоч і проживає тут з дружиною з Володимира-Волинського, а почерк Партії Регіонів, зокрема нашого "проФфесора" всюди ставити "донецьких"...

Отож, пам'ятайте про вовків в овечій шкурі...

Зображення користувача BogdanPrystupa.

I Like It

По першому пункту - серед Ваших кандидатів немає організаторів, які вміють заробити гроші.
По другому пункту - Геннадій Частяков не пошкодував часу і сил, і зібрав команду гідних менеджерів, що пошкодував зробити пан Ковальчук, самовпевнено надіючись на адмін. ресурс
По третьому пункту – який є тавтологічним повторенням першого , це може собі дозволити любий талановитий організатор.
По четвертому пункту - на почуття людей спрямована люба піар - компанія, незалежно від походження кандидата. Різниця тільки у професіоналізмі. Серед ваших претендентів немае талановитого організатора предвиборчого марафону, тому такі самі нездалі вони будуть і в реальній політиці. А закид на рахунок «корита» не є доказ, а ваше припущення і яке можливо є Вашою проекцією шановний Сергій.
По п"ятому пункту - згідно Вашої шкутильгаючої логіки самовисуванець 19-ої дільниці Людмила Лазаренко можливо є протеже Павла Лазаренко, який зараз сидить за гратами у США, а якщо людина народилася у Дніпропетровській області, то вона є висуванцем Юлії Тимошенко, тобто партії «Батьківщина». За вашою логікою виходить, що люба людина, яка має гроші і розум є від "славної" Партії Регіонів і що без партії люди вже не заробляють і не живуть. Добре, ну а як що вона бідна і дурна, то чиім висуванцем тоді вона буде ?
З нетерпінням чекаю Вашої відповіді
З повагою Наталія

В мене цілком нормальна та зовсім не шкутильгаюча логіка. Більше того, виявляється Пан Частяков мешкає в Києві а у Володимирі лише має своє підприємство. Навіщо мені голосувати за київського дядька, який приїхав сюди лише для того, щоб зібрати голоси. Я краще голосуватиму за своїх, які вже багато чого зробили для нашого регіону, та роблять не лише перед виборами. Наприклад особисто я голосуватиму за Недищука Євгена. Я не закликаю людей голосувати саме за Недищука, я закликаю людей розкрити очі та голосувати саме за своїх людей, які вже щось зробили для нашого регіону.

А яке у нього в Володимирi пiдприемство?

В тому й справа, що ніякого всі його паливні підприємства в Києві чи Київській області, отже нічого його з нашою землею не пов"язує... Хай київські люди його й вибирають :) Але для киян я думаю в нього форси не хватить.

Сторінки