Частяков регіонал?

Про незаконну розклейку реклами у місті вже неодноразово писали на цьому порталі, не буду повторюватися. Але, останнім часом, звертаючи увагу на ці рекламувки, розклеєні по всьому місту я почав помічати певні закономірності..

А саме:

1. Серед всієї реклами найбільше її від Ковальчува та Частякова

2. Рекламу цих кандидатів можна зустріти у одних і тих самих місцях, навіть на одних і тих самих стовпах

3. Рекламні плакати обох кандидатів акуратно приклеєні один під другим. 

4. Вроді конкуренти, а ніхто не заклеює рекламу іншого.

Складається враження, що їх клеїли одні і ті самі люди.

 

Хто такий Ковальчук? Людина, яка ніколи не заперечувала своєї прихильності до Партії Регіонів. Про це добре знають жителі міста Володимир-Волинського, ось що про Ковальчука пише одне волинське інтернет видання

Адже на президентських виборах 2004 року він на офісі свого підприємства у Володимирі-Волинському розмістив величезний плакат із написом: «Одинадцятитисячний колектив – за Партію регіонів». А 27 березня 2010 року в інтерв’ю газеті «Волинь-нова» Сергій Ковальчук відверто висловив своє задоволення приходом до влади в Україні Януковича та Партії регіонів. «Я п’ять разів на двох останніх президентських виборах голосував за Віктора Януковича. Це мій Президент, моя влада, яку я буду підтримувати», – заявив цей бізнес-магнат, який тепер вбрався в шкуру «незалежного» кандидата у народні депутати

Сьогодні я звернув увагу на один стовп по вулиці Святого Володимира. Побачив на ньому вже звичну картину - 2 реклами Частякова та Ковальчука акуратно приклеєні одна під другою. Але мою увагу привернула одна дрібничка - придивившись, я помітив, що обидва плакати до стовпа приклеєні одним куском скотча! (див. фото 2 та 3) Тобто їх дійсно клеять одні і ті самі люди. Про що це говорить? Мабуть про те, що у регіонала Ковальчува є домовленості із Частяковим. Для чого Частякову, на кожному плакаті якого написано "Народна опозиція" домовлятися про щось із регіоналом?.. Чи не тому, що Частяков такий самий регіонал? 

 

Сьогодні на порталі з’явився цікавий коментар, автор якого, мабуть добре обізнаний із роботою штабів Частякова та Ковальчука (як можна бути обізнаним із роботою двох конкуруючих штабів, ще один доказ того, що ці штаби пов’язані між собою), процитую: 

Та буде вам відомо , що штаби Ковальчука та Частякова (про інші штаби мені невідомо) заключили договори аренди із власниками опор зовнішнього освітлення (УЖКГ - Бутинець В.С.)

Хто такий Бутинець? Директор УЖКГ та депутат від Партії Регіонів. Для чого регіоналу Бутинцю підтримувати разом з іншим регіоналом Ковальчуком також і Частякова? Чи, часом не тому, що Частяков такий самий регіонал? 

 

Доречі, пан Бутинець не тільки регіонал та директор УЖКГ, але і власник таких закладів, як клуб Донбас, тренажерний зал Доніно, готель Донкіхот, бару Добряк (я перечислив тільки ті, що знаходяться у районі 4-ї шахти) Навпроти цих закладів біля дороги стоїть конструкція для розміщення 2-х великих білболрдів, розміщена вона на огороженій території цих закладів і, скоріше за все, належить вона також пану Бутинцю. Про це свідчить також і те, що на цих білбордах раніше висіла реклама цих закладів. Але не зараз. З однієї сторони там зараз висить великий банер Частякова. А з іншої реклама Партії Регіонів про будвництво дороги на вулиці Некрасова (банери про будівництво дороги вже висять більше місяця, а дорогу ще й не почали будувати.. не факт що і взагалі почнуть). Див. фото 4,5,6. Тобто регіонал Бутинець підтримує "народного опозиціонера" Частякова. Для чого регіоналу підтримувати представника опозиції? Чи не тому, що Частяков такий самий регіонал? 

 

Якщо все так, і Частяков регіонал то для чого йому так приховувати це? Тут все зрозуміло - якби він сказав про це відкрито, то, враховуючи "любов" наших людей до Партії Регіонів, шансів у нього виграти ці вибори не було б взагалі ніяких. Набагато простіше назвати себе представником "народної опозиції", трохи покритикувати існуючу владу, не афішувати те, що він родом із Донецька і для людей він вже ніякий не регіонал, а представник опозиції! Людям же ж байдуже якої саме..

 

Я правий? У кого які думки чи докази є на рахунок цього?

 

Володимир Стасюк, root

 

П.С. Коментарі користувачів порталу:

 

[quote=hellbeerdrinker] ну так бо від "удару" є кандидат, по нашому окрузі, від опозиції є, а от від ригіонів нема, або такий, про якого я нечув, що також підозріло... а тут звідки не візьмися Гєна взявся, з Донецьку... і грошей купу має на стільки агіток і такий весь "народний опозиціонер" і за мову і за українців... от сукупність цих факторів і дала мені підставуу так вважати [/quote]

 

[quote=Cергій] Хочете, я Вам доведу, що пан Частяков - банальний висуванець "славної" Партії Регіонів.

Ось ознаки цього:

1) Шалена піар-кампанія з білбордами, палатками, прапорами,  буклетами та газетами, інші кандидати на таке просто фінансово неспроможні.

2) Ця піар-кампанія настільки розрекламована, що навіть затіняє донедавна лідируючу піар-кампанію не бідного дядька, Пана Ковальчука.

3) Йде стрімка безконкурентна піар-кампанія Пана Частякова, всюди тільки й чутно: "Частяков та Частяков", інших кандидатів просто не чути, таке може дозволити собі лише діюча в країні влада.

4) Ця піар-кампанія "грає" на почуттях Волинян, використовуються символи українства калиновий (червоний) та чорний кольори, особливо обіцяють всіляку підтримку українській мові, знаючи, що за це голосуватимуть більшість волинян. Головне дорватися до корита наобіцявши багато-чого популярного, а далі хоч трава не рости.

5) Найголовніша ознака, це те, що пан Частяков родом з донецької області, хоч і проживає тут з дружиною з Володимира-Волинського, а почерк Партії Регіонів, зокрема нашого "проФфесора" всюди ставити "донецьких"...

Отож, пам'ятайте про вовків в овечій шкурі... [/quote]

 

Коментарі

Коментарі

35
Зображення користувача hellbeerdrinker.

я також думаю, що Гєна то ригіонал...

Зображення користувача root.

Чому ви так думаєте?

Зображення користувача hellbeerdrinker.

ну так бо від "удару" є кандидат, по нашому окрузі, від опозиції є, а от від ригіонів нема, або такий, про якого я нечув, що також підозріло... а тут звідки не візьмися Гєна взявся, з Донецьку... і грошей купу має на стільки агіток і такий весь "народний опозиціонер" і за мову і за українців... от сукупність цих факторів і дала мені підставуу так вважати

Ви не один, хто так думає. Шкода що більшість людей зовсім не замислюються над тим, за кого потрібно голосувати. В результаті чого Частяков тупою більшістю переможе. Мені сумно про це говорити але скрізь та зпоконвіку на нашій планеті, думка більшості - не є правильною.

Зображення користувача Сотник ВУС.

  Більшість формується у виборчих комісіях.

Все вірно. Результат цих виборів більше залежатиме не від того, за кого проголосують, а від того, як порахують. Останнім часом спостерігається тенденція нашої влади копіювати дії російської влади. Не виключено, що на цих виборах влада знов примінить російську кальку. Буде смішно і водночас захочеться плакати як виявиться що за партію регіонів проголосувало 130% виборців... Тому всіх виборців я закликаю не просто прийти на виборчі дільниці й проголосувати, а й залишитись ввечері стояти під дільницями, щоб в тих хто буде всередині не піднялась рука робити якісь "мутки".

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Мене от цікавить одне! Те, що голоси в боротьбі партій рахуватимуть на користь ПР - це зрозуміло, а от на чию користь рахуватимуть у нашому окрузі мажоритарні голоси: Ковальчука, Діброви, Частякова? Ці троє представників великого капіталу, бачу, вже домовились і ведуть свою кампанію так, як ніби інших кандидатів не існує. Мої рекламні плакати зриваються або заклеюються не поровисівши і години. На тумбах можна побачити тільки їх обличчя, рівненько розташовані у 3 ряди без взаємного поборювання. Цікаво чи про переможці вони вже домовилися? А може рацію мав Борис Карпус, який іще на День Незалежності висловився: "Подивимося як ти заспіваєш коли Діброва знову стане депутатом. Ти на марне викинув свої кошти". Можливо він вже тоді знав більше ніж ми усі?

Біда українців у майже повній відсутності рішучих і сміливих людей. "Грошові мішки" про це знають і користаються по повній. Вибори сфальсифікують. Більшість, знову промовчить. Терпітиме і далі, оплакуючи на кухнях і дачах свою нещасну доленьку. Заливаючи свій страх, нерішучість і залишки совісті горілкою і пивом та заїдаючи наркотиками - єдине, котре у необмежених кількостях дозволяється феодалами: це саме те, що їм і потрібно. Права, свободи і достойне людське життя - для сміливих і порядних. Не для нас. П'яні і наркотичнно одурманені люди завжди були дуже запотребувані багатіями та тиранами всіх часів і народів, починаючи від Понтія Пилата.  Іще ніколи наші люди так не пили, як нині. О 10-й ранку у барах вже гуде, як у вуликах. Люди! Що ви робите?  Ніхто із вас не прийде контролювати правильність підрахунку голосів, перед ранком 28 жовтня - будете відсипатися після "бодуна". А олігархи потиратимуть долоні. За народ обідно і за державу. Соромно перед іноземцями. Що ми за народ такий?

Богдане, повторюсь, голосуватиму за Тебе але змушений Тебе трішки покритикувати, не для Того, щоб Ти образився на мене, а щоб Ти переміг! Отже: замов в друкарні побільше агіт-листівок в отворами для чіпляння на дверні ручки, подбай про те, аби в цих листівках, коротко, а можливо і в повному обсязі був викладений твій посил до народу, опиши це приблизно так, як Ти розповів про це на відео у своїй інтернет-сторінці. В кінці цього посилу зроби напис, типу: "Докладніше на <адреса Твого сайту>". Не полінуйся порозвішуй ці листівки на дверях у людей. Не уповай лише на один інтернет, дійсно багато людей користуються інтернетом, але в більшості мешканців Нововолинська інтернету немає. Не ображайся на мене, я дійсно щиро хочу, щоб Ти переміг, саме тому даю Тобі пораду...

З повагою,

Сергій

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Сергію, цілком з Вами згоден і техніка "на дверні ручки" мені також знайома. Якщо Ви були на моєму сайті, то бачили, що я не веду лише інтернет-агітації. Я щоденно проводжу час у селах, в місцях великого скупчення людей, у найбільших містах округу, де особисто спілкуюся із людьми, не через пафосні "зустрічі", а за допомогою простого спілкування на вулиці, у дворі, на ринку. Цікаво, де ви живете? Адже Нововолинськ моїми агітаторами і мною особисто був "пророблений" повністю й листівки потрапили в поштові скриньки або безпосередньо в двері. Якщо є бажання і сили бодай у своєму будинку чи районі можете мені допомогти. Агітпродукції іще море!

Живу на 15-му мыкрорайоні, якщо потрібно роздати, розклеїти агітацію на 15-му - охоче допоможу: пишіть: manualll80@gmail.com

Проводьте більше зустрічей в районі 15-го 5-го та 6-го мікрорайонів, повірте в цьому районі мешкає чи не половина Нововолинська. На скільки мені відомо, цей район Вами слабо охоплений...

Карпус знає, на чийому полі грає. Продався вкотре, але не дешево. Демократ, хіба ж ні?

"Кому война - а кому мать родна!" - казав мій дід. Слід додати: а кому вибори, як засіб збагачення. Дехто використовує всі можливості, щоб заробити грошей. І дуже вміло цим користається. Таким чином, продавання самого себе перетворюється у безперервний процес і викликає залежність, як наркотик. Засоби і методика цього явища набувають ознак непорядності та політичної проституції, а у окремих випадках - кримінального забарвлення. Людина, яка торгує собою у такий спосіб, деформує свою психіку і свідомість, а сам цей процес набуває ознак фобії, що є душевною  хворобою - це підтвердить вам будь-який лікар. Мало того, така особа починає страждати на функціональну неграмотність, що теж потребує довготривалого і дорогого лікування. 

Та буде вам відомо , що штаби Ковальчука та Частякова (про інші штаби мені невідомо) заключили договори аренди із власниками опор зовнішнього освітлення (УЖКГ - Бутинець В.С.)

Я просто маю відношення до УЖКГ ! До жодного із штабів я відношення не маю.

А як щодо плакатів Мельника , про які ви соромязливо промовчали.

Зображення користувача root.

Якщо ви працівник УЖКГ то назвіться, скажіть своє прізвище, посаду та предоставте копію договору. Але у любому випадку це не міняє того факту, що дозвіл надав Бутинець, депутат від Партії Регіонів. 

На вулиці Святого Володимира я бачив тільки плакати Ковальчука та Частякова, акуратно приклеєні одним скотчем до стовпів. Жодного плаката Мельника я там не бачив. Та і білбордів Мельника на територіях, що належать комусь із представників Партії Регіонів я також не бачив. 

То пройди по проспекту Перемоги

Зображення користувача root.

Не потрібно писати коментарі під різними іменами, це заборонено правилами. 

Я написав що маю відношення до УЖКГ , а не працюю там. З Бутинцем мало кому вдається зпрацюватися.

Що тут не зрозумілого, Хто ще може стільки бабла вбухати на виборчу компанія як не регіонал. А не признається тому, що в нас у місті не сильно шанують партію регіонів.

або одна й та сма людин пыдроюляэ у 2-х кандидатыв..

Зображення користувача root.

Тобто Чаястков, який вклав не один мільйон у свою передвиборчу компанію економить кілька сотень гривень на зарплаті розклейщика і наймає розклейщика конкурента щоб той клеїв одразу 2 оголошення?.. щось мені дууже мало віриться. 

Особисто задавала це запитання Частякову,на що не отримала ні заперечувальної на ствердної відповіді.На запитання моєї мами,чи належить він до регіоналів,Частяков відповів,що буде створювати свою політичну силу.Цікаво...

Регіонал щастяков згідно законодавству змушений вказати місце народження.Абіда в наших:недищуках,киричуках....заберуть же голоси в МЕЛЬНИКА !!!!!!

Як стало відомо із надійних джерел, освітлювальні та інші опори, на використання котрих, місцевою владою укладаються угоди для прикріплення на них агітаційних матеріалів у вигляді листівок, банерів тощо, працівниками виборчих штабів кандидатів у депутати ВР, на балансі у комунальних організаціях... не числяться. Якщо це так, то вони юридично не існуть і не можуть здаватися у оренду. Так само, як не можна, згідно діючого законодавства України, орендувати повітря, сонячне проміння чи вітер. У такому випадку, як вбачається, треба віддавати у оренду, під цю мету, землю у якій вони закріплені. Прошу міського голову В.Сапожнікова, заступника А.Сторонського та начальника ВУКГ В.Бутинця терміново підтвердити чи спростувати цю інформацію.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Для цього, здається, не потрібно "надійних джерел" - як на мене стовпи це власність Волиньобленерго, а не комунальна власність міста.

н-да, понавидумували тут багато. А я от не бачу різниці між скотчами. Бо скотч є для всіх один. І продається він для всіх однаково. А чомусь нововолинці забулися що місто будували саме шахтарі і  от саме частина їх була із Донецька. А що Донецьк не та сама Україна.  То скільки саме Ви, панове будете розділяти Україну на Правобережну і Лівобережну, Австро-Угорщину і Російську імперію, на бандерівців і Данєцкіх. Задурманеним розумом думаємо...

А от Ковальчук і Частяков це речі не сумісні лише по тій причині, що Ковальчуку зелена  дорога скрізь, а Частякову ні. Я тут не буду розписувати ситуацію, але поцікавтесь що робиться у Іваничах і у Володимирі-Волинському. А то сидим тут у своєму місті такі всі грамотні а те що робиться в інших районах, знати не знаємо. Жаль...

Зображення користувача root.

Ви або не зрозуміли того, що написано або робите вигляд. Я написав про те, що  2 рекламних плакати були приклеєні 1 (одним) куском скотчу. Не 2 однакових (бо скотч дійсно майже однаковий), а 1 куском було приклеєно до одного стовпа 2 плакати - один від Часяткова, а інший від Ковальчука. Тобто їх 100% клеїли одні і ті самі люди. Так що не розповідайте тут що Ковальчук та Частяков це не сумісіні речі.. дуже навіть непогано вони між собою суміщаються :) 

А обирати потрібно своїх, і тільки своїх! Бо тільки той, хто тут виріс, у кого тут рідні, друзі та знайомі буде в подальшому переживати за це місто. А не той, хто народився у Донецьку, а сюди приїхав на кілька місяців.. для такого ми всі чужі, як би він гарно цього не заперечував. 

Ми не розділяємо. Нас розділяють. Скажімо, Рюриковичі - царська московська династія (закінчилася на цареві Івані Грозному), є нащадками київських князів. Романови - наступний за Рюриковичами московський царський рід - від нашого волинського князя Романа, предка Данила Галицького. Та спробуйте щось доведіть сучасним росіянам! Так, що поділ не із нашої ініціативи.

Шановні Волиняни,ми настільки "зомбіровані",та просочені цією політінформацією,що забуваємо,-що ми по при все - люди.Скільки б ми не обговорювали наших вельми шановних політиків,вони всеодно піклуються про свої інтереси,а не про нас простих смертних.А от цими плітками хто є хто,ви свій добробут та сімейний устій не зробите кращим.Хто не прийде до влади той всерівно буде "гребсти"у свої кишені.Залишайтесь кожен при своїй думці та не нав"язуйте її іншим.

А те що плакати наклеєні Ковальчука та Честякова поруч - це просто наші студенти хочуть заробити собі декілька копійок на усії цих виборчих перегонах.Невже ви вважаєте,що наші політики настільки "тупі".Якби вони йшли від однієї партії,чи вішали б вони свої "агітки поруч".Не робіть "бучі" невідомо з чого.Мисліть трішки своїм інтелектом,а не беріть у взайми у когось...

 

Зображення користувача root.

ні, вони не тупі, вони надіяться на тупість виборця, який все сприймає за правду.. і напис "народна опозиція" і власну газету з "тільки достовірною інформацією" і плакати на балконах людей, якомби повішених ними самим, і не причетність до регіоналів.. 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Панове, не забуваймо тільки про одне, мусуючи тут Частякова ми по-перше робимо йому піар, а поганого піару не буває. По-друге відволікаємося від інших кандидатів і можливо цим самим підігруємо Частякову в його головному завдянні - відволіканні уваги від потенційного преможця. По-третє не помічаємо як закономірно, на тлі "чужинця" Частякова та "скомпрометованого СДПУ(о)ушника" Ковальчува, росте рейтинг господарника-пайовика Діброви. Чи не таке завдання ставила перед собою ПР?

Люди добрі, ну що ж ми робимо навіщо риємо яму своїм же дітям? Я розумію що всі їдять хліб але не всім він дістається одинаково. Щось треба робити для майбутнього наших нащадків, але що? Як зупинити цей непотріб який нам дивиться у вічі з передвиборчих бігбордів і нещадно бреше живучи за наші кошти і обкрадаючи наших стареньких та дітей... Де ті кому насправді треба Україна, хтоб зробив дороги прийняв нормальні людські закони , не кричав перед виборами - ми все зробимо- а зробив це все. 

Частяков - це ЗЛО , яке прийшло в наше місто і забруднює його макулатурою і брехнею... Давайте якось виганяти панове? Ми ж його не запрошували до себе в гості, а непроханого гостя хороший пес з двору швидко виганяє...

Шановні! Може вже хватить ритись в "грязній білизні"...особисто познайомився на зустрічі з Частяковим і зрозумів, що мужик він нормальний..молодий...і що головне не боїться відповідати за свої слова і вчинки. Всі інші словоблуди.

 

Сторінки