Шоста школа тріщить по швах

"Шоста школа на п'ятому мікрорайоні скоро розвалиться! Вчора водив дитину в школу, а там... тріщина на всю стіну - від стелі до фундаменту!" - так нам розповів батько одного з учнів школи.

Діти нам радо показали стіну, де вже працювала бригада робітників з технікою. Великі тріщини - ззовні і всередині, в класах - вказували на те, що проблема не нова.

"Захвилювалися через тріщини ще в травні, тоді ж і написав доповідну начальнику відділу освіти, - каже директор школи Іван Пукля. - Експерти-будівельники оцінили пошкодження, влітку з бюджету виділили півмільйона гривень на роботи, але через бюрократичні процедури роботи розпочали тільки декілька днів тому".

Залізні стяжки замовляли аж у Львові, виконує роботи "Нова аркада".

Звісно, за кілька місяців тріщини збільшились, а ремонтні роботи заважають навчальному процесу.

Щодо причин цієї ситуації, то на думку працівників школи, це - побудова школи нашвидкоруч. Стіни школи - у численних тріщинах, вкрай нерівну кладку цегли видно неозброєним оком. "Дуже слабкий цементний розчин; очевидно, робітники продавали цемент "за пляшку", - кажуть.

Скільки ще сотень тисяч витратять через недбальство будівельників?

Коментарі

Коментарі

2

Така "робота" терміну давності не має. Можна притягувати до відповідальості посадових осіб, хоч завтра.

Я Вам більше скажу!!!якщо копнути глибше,то можна взнати скільки грошей виділили,скільки піде на матеріали та скільки наші "можновладці" вже розділили між собою.Раджу перевірити документи та накладні і Ви будете вражені.А може і не будете....Ну і відповідно опублікувати,для звітності!!!Мешканці міста хочуть знати-куди і скільки витрачають державний бюджет!!!!

Сторінки