Щебінь дрібної фракції та емульсія: незмінні традиції ямкового ремонту доріг у місті

Це відео із 2014 року, де НВІПу вперше вдалось зафільмувати ефективний (на думку мерії) ямковий ремонт у Нововолинську на проспекті Перемоги:


2015. Минув рік... Дорогу знову ремонтують, фірма та ж, але на цей раз «ефективно кладуть» нове покриття:
"На вулиці Героїв Упа ми робили експеримент: таке покриття служить вже четвертий рік. Ми вибрали дві найгірших ділянки дорожнього полотна: ямковий ремонт там неефективний, постійно з'являються тріщини. Тому цього року фірма "Унідор" робить там нове покриття: спеціальна емульсія, щебінь факції 5х8, укатка, емульсія і щебінь дрібнішої фракції", - коментар ремонту дороги по проспекту Перемоги у 2015 році першого на той час заступника міського голови Володимира Рожелюка.
Фото 2015 року:


2017. Пройшло 2 роки... Із статті НВІПУ:
"Вже стало традицією у нашому місті ремонтувати дороги супер сучасними технологіями 21 століття, якими володіє підприємство із Луцька «Унідор». Водії та мешканці міста, будьте обережними на дорогах і тротуарах! Щебінь дрібної фракції має властивість вилітати з-під колес автомобіля і нищити його покраску, а ще може поцілити в очі пішоходам. Дівчата на підборах, бережіть ноги, їх можна запросто вивихнути, а то й зламати. Також оминайте спеціальну емульсію поки вона свіжо розлита і ніким не прибрана."
Фото 2017:


28 квітня 2020 року. У Фейсбук додають нові фото із ремонту дороги по проспекту Перемоги і питають спільноту соцмережі як це назвати одним словом?

Коментарі