Як підвищити ефективніть ваших оголошень на Нововолинському порталі

Ви хочете розмістити оголошення на Нововолинському порталі?

Пропонуємо вам ознайомитися з простими рекомендаціями як добавити оголошення так, щоб отримати від нього максимальну віддачу.

 1. Добавляйте оголошення від зареєстрованого користувача (перед цим зареєструйтеся, якщо ви ще цього не зробили). Це дасть змогу редагувати оголошення в майбутньому, виправляти помилки, змінювати інформацію.
 2. Добавте до оголошення фото. Це відразу виділить ваше оголошення з маси інших. Також оголошення з фото показуються на головній сторінці порталу та у блоці схожі оголошення і його зможе побачити набагато більше людей. 
 3. Знизу під оголошенням є кнопка "Поділитися", за допомогою якої за 2 кліки можна розмістити оголошення у популярних соціальних мережах: Однокласниках, Вконтакті, Фейсбуці та Твіттері. Таким чином ваше оголошення зможуть побачити тисячі користувачів соціальних мереж. Обов’язково скористайтеся даною можливістю.
 4. Кнопка +1 від google, чим більше плюсів буде у вашого оголошення тим вище воно буде знаходитися у результатах пошуку від google.  
 5. Постійно піднімайте ваше оголошення. Так воно завжди буде зверху. Для цього достатньо відредагувати оголошення (це доступно при умові, що оголошення ви додали від зареєстрованого користувача, гості не можуть редагувати оголошення)
 6. Частіше заходьте на сторінку свого оголошення, тому що інші користувачі часто у коментарях до нього задають різні питання.

Заборонено:

 1. Розміщувати оголошення, які суперечать чинному законодавству. 
 2. Вказувати у оголошеннях недостовірну інформацію.
 3. Друкувати оголошення ПРОПИСНИМИ літерами.
 4. Вказувати у заголовку оголошення інші дані, наприклад контактні телефони, опис і т.д.
 5. Дублювати оголошення (спамити).
 6. Розміщувати комерційно-рекламні оголошення. Не стосується осіб, які сплатили за публікацію, а також фірм та організацій, які додані в рекламний список Електронного інтернет Каталога Організацій Нововолинська ЕіКОН. Про рекламні послуги порталу можна почитати тут.

Якщо у вас є запитання стосовно роботи розділу "оголошення Нововолинська" (або інших розділів) задавайте їх у коментарях або скористайтеся формою зворотнього зв’язку

Коментарі

Коментарі

12

Я додав оголошення не зареєструвавшись як можна його видалити.Напишіть будь ласка.

Зображення користувача admin.

Видалили.

я подала сьогодні зранку оголошення про загубленого кота не зарегеструвавшись: Допоможіть будь ласка знайти кота за винагороду! ПРопав 26/09 вечором, живем в районі центрального ринку, звати Хотабич- відзиваеться на Тяба. Порода донский сфінкс очі жовті на шиї збоку світліші плями. звонити по телефону 0979008578 або 0956862285 Ольга.

Контактна особа: 

 Ольга

Телефон: 

 0979008578

  ДУже дякую!!!!! кіт вже вдома! Зніміть будь ласка оголошення! Я Вам дуже вдячна!!!!!

Кіт породистий, не надійтесь знайти.

У мене пропав шотландський страйт, з нашийником на якому був номер телефону і адреса. 

Точно живий, бачили через певний час у сусідів ))) але доказати, що наш не можемо, адже він не чіпований. От така історія. А сталось це у дуже важкий для сім'ї час, і їм було начхати, що у сім'ї маленька дитина...  

А, і ще... Коли я розмістила оголошення, з проханням повернути за винагороду, мені передзвонив рус. мовний громадянин нашого міста і сказав що кіт у нього ))) Домовились зустрітись, я прийшла на місце зустрічі, а він мені телефонує і каже: "я вам продиктую номер картки, ви мені перекиньте гроші і я лише тоді віддам вашого кота..., а ні, то не бачити вам його живим". В результаті, як виявилось, мене елементарно хотіли "розвести" на гроші. Ось така історія.

 

Подскажите,пожалуйст,как нужно зарегистрироваться,чтобы дать обьявление

Зображення користувача admin.

Натисніть на «реєстрація» у верхньому правому кутку сайту.

а от тут ви помилились. бо кіт направді знайшовся (читайте уважніше), при тому абсолютно випадково. 

і не лише кіт. 

Будь ласка видаліть і моє оголошення.  Якщо можливо.  

"Продам ліжко терміново. 500гр.  Подане 23 жовтня 18:19"

Ато купа дзвінків. А воно вже продане. 

Дякую.  

Зображення користувача admin.

Дайте посилання на оголошення, не можу знайти.

http://nvip.com.ua/оголошення-Нововолинська/продам-ліжко-терміново

Удалить будь ласка оголошення про втрату портмоне техпаспорт руокис виталий.  дякую

Чому коли я пишу оголошення як гісьть то воно не з'являється???

Сторінки