Ігор Гузь: У 2015 році вдалося залучити 5,2 млн грн на соціальні об’єкти мого виборчого округу

«У 2015 році вдалося залучити 5,2 млн грн з Державного бюджету на соціально-значимі об’єкти мого виборчого округу №19. Кошти з державної казни розподіляли відповідно до пропозицій сільських голів, керівників держустанов та організацій, - розповів народний депутат України Ігор Гузь, звітуючи перед громадами в установах виборчого округу, під сесій районних та міських рад, на зустрічі з журналістами».

Зокрема, учора Ігор Гузь на зустрічі у редакції Володимир-Волинської міськрайонної газети «Слово правди» з представниками засобів масової інформації округу також прозвітував за рік своєї депутатської діяльності.

«Для розвитку Любомльського району спрямували 2,4 мільйонів гривень. За ці кошти оновили Будинок культури у селі Головне. відремонтували дорогу в селі Машів, замінили систему опалення дошкільному закладі в села Олеськ, а у Головне відновили дитячий садочок.

В Іваничівському районі субвенцію розподілили між п’ятьма селами: Риковичі, Переславичі, Луковичі, Бужковичі, Орищі. Значна частина коштів спрямована на провадження енергозберігаючих заходів у соціальних закладах.

В Устилузі Володимир-Волинського району спрямували 670 тисяч гривень на заміну покрівлі та утеплення підвального приміщення. Також відбулась реконструкція вуличного водопроводу в селі Дігтів. Інвестували державні ресурси і у капремонт інфекційного відділення ТМО княжого міста», - розповів політик.

Щодо підтримки Нововолинська, то тут значна роль приділялась шахтарському питанню: народний обранець зумів про лобіювати 200 млн грн з держбюджету на добудову шахти №10 «Нововолинська».

Народний депутат додав, що днями подав в область свої пропозиції з переліком соціально-значимих об’єктів округу вже на 2016 рік. «Буду відстоювати спрямування в мій округ майже 20 мільйонів гривень. Сподіваюся переконати урядовців та Прем’єр-міністра підтримати мою пропозицію. Якщо усе вдасться, то зможемо відновити набагато більше соціальних об’єктів, ніж торік. І цього разу приділимо більше уваги Нововолинську», - зазначив Ігор Гузь.

Політик акцентував увагу на постійні підтримці його команди бійцям 51 бригади, а нині – 14 ОМРБ. Завдяки фінансовій допомозі місцевих бізнесменів відправили в АТО два позашляховики, відремонтували бензовоз, закупили рації, передали англійську форму «буржуйки», бойлери, паяльні лампи, запчастини до автомобілів, засоби гігієни, продукти харчування. За зібрані на патріотичному фестивалі «Бандерштат» 50 тис. грн, організатором якого вже 9 років є Ігор Гузь, закупили для військових тепловізор.

Народний депутат постійно з парламентської трибуни стає на захист відомої в Україні героїчної 51 бригади. 56 дітей учасників АТО оздоровили в пансіонаті «Шацькі озера». Це вдалося зробити завдяки меценатській підтримці місцевих підприємців, які є в команді народного депутата. Під час благодійної акції вдалося вручити солодкі подарунки близько 1000 дітей військовослужбовців.

Не оминає Ігор Гузь увагою і молодіжні починання. Він розуміє, що юній зміні необхідна підтримка. Рік тому з його ініціативи у Нововолинську створили Молодіжний ресурсний центр «Нові крила». У приміщенні, наданому народним депутатом, юнаки та дівчата мають можливість розвиватися творчо, проводити різні заходи. Окрім того, політик започаткував ще й низку інших громадських ініціатив та добрих справ.

«За рік часу, на мою думку, вдалося зробити чимало. Я намагався працювати так, аби люди знали про свого депутата не лише з екрана телевізора чи з газет, але завдяки добрим справам і під час особистого спілкування. Однак оцінку моїй роботі давати громаді», - наголошує народний депутат України.

До квітня команда Ігоря Гузя планує обійти та прозвітувати перед громадами багатьох населених пунктів Іваничівського, Любомльського, Володимир-Волинського районів та міст Нововолинськ та Володимир-Волинський.

Прес-служба народного депутата України

Коментарі