"Ігор прийде - порядок наведе?" - спілкування депутата з виборцем

Дана стаття написана з метою показати вам, як наші "народні обранці" ставляться до своїх виборців. Як-то кажуть, що обрали - те і маємо. Але невже ви настільки сліпі, що не бачили, кого обирали до влади? У нас хто більшу собі рекламу зробить - той і виграв. А хіба ви не знаєте, які кошти йдуть на ту рекламу і звідки людина їх може взяти? І раз людина вкладає в щось велику суму грошей – значить, планує отримати набагато більше.

Перейду до суті. Вже кілька місяців не можу ні від кого добитись правди стосовно проведення мобілізації в нашій країні. Журналісти «НВІПу» порадили звернутися до Ігоря Гузя на його сторінці «Вконтакті»,так як він депутат від нашого округу й повинен вирішувати проблеми та давати відповіді громаді. На жаль, сторінка в пана Ігоря була закрита, а тому, щоб написати депутатові, я долучився до нього в друзі. Спитав щодо мобілізації, навів на підтвердження незаконності проведення мобілізації статті законів, а натомість отримав посилання на чиюсь статтю, яка нібито підтверджує законність цього дійства. Дану статтю я не сприйняв і сказав, що вона не має жодного відношення до мого звернення, яке адресовано депутатові та що відповідь хотів би почути саме з його уст. Проте, депутат відповів просто: "Все законно! Так не вважаєте? Звертайтесь до суду". Гідна відповідь "справжнього" депутата.

Почав слідкувати за діяльністю цього горе-депутата. Що ж він зробив для народу за час його перебування на посаді? Чи вирішив питання шахтарів Нововолинська, яким давав обіцянки? Чи навів "порядок", про який так галасував перед виборами? На своїй стіні «Вк» цей діяч говорить то про майбутні вибори до місцевої влади, то про поїздку на пункт пропуску «Устилуг», що прикордонники підпорядковуються Львову, а не Луцьку. Ось найважливіші проблеми, вирішення яких стоїть перед паном Ігорем. А створення робочих місць, реставрування доріг, допомога малозабезпеченим верствам населення та багато іншого його не цікавлять. Бо ж допомога біднякам не принесе такого доходу, як митниця. Схожий текст я й написав під його дописом про вирішення питання: "кому ж, Львову чи Луцьку піде бабло від нашої митниці?" І ясновельможний пан зробив гідний вчинок справедливого, чесного та демократичного депутата - видалив мене з друзів і заблокував доступ до своєї сторінки :) Як дитина :)

Допік я йому:) Значить, дійсно "правда очі коле". До речі, звідки в цієї людини такі гроші взялися? Хто спонсор виборів? Тепер потрібно тому спонсору віддавати вкладені кошти? Чи просто представляти інтереси спонсора у ВРУ? Поставте ці питання пану Гузю – і ви обов’язково станете для нього "заблокованими" виборцями.

Тарас Сватко

Коментарі

Коментарі

11

Стаття ні про що.

Хоч Гузя не підтримую, але, на мою думку, відповів правильно.

Суд! Такі питання в суді можна вирішити і більше ніде.

Так і справді ні про що - про Гузя:))))

[quote=Юра UA.]

Стаття ні про що.

Хоч Гузя не підтримую, але, на мою думку, відповів правильно.

Суд! Такі питання в суді можна вирішити і більше ніде.

[/quote]

Про якій Ви суд пишите? Там скрізь корупція. Вкого більше грошей той і правий. Хіба Ви мали на увазі Небесний суд тодія я згоден.

на сайті НВІП є записана розмова з Гузем можете переглянути, знайдете деякі відповіді на питання

А ще пан Гузь не вперше підтримує ДЕТЕК у своїх виступах, може сепари його спонсори?!

Якби жив на одну мінімалку, то мабуть тоді б згадав за людей!

молодець Топорівськии!!!!! про Гузя правду потрібно було  писати з самого початку як він появився в м.Нововолинську. Ви його в нашому місті підняли до небес, разом з *** Бадзюньом Богданом і його прибічниками, незрозумівши яка це є людина. Ще він себе покаже

 

Зображення користувача honor.

стаття не моя, там автор є і навіть посилання

"Ви його в місті підняли до небес"? Серйозно? Ми публікували політичну рекламу згідно з укладеними договорами, всі без вийнятку матеріали супроводжувались реченням жирним шрифтом: "Цей матеріал - політична реклама". На сайті купа критичного матеріалу, який стосується Гузя, ми намагаємося подавати інформацію об"єктивно.

Вибачте, але, напевно, ви плутаєте нас із іншими виданнями, які відкрито працюють на нардепа.

Та хто б не прийшов до влади, вони зацікавлені тільки у власній вигоді...не згідна що стаття ні про що. А таких, як Гузь, ціла Верховна Рада...і житиме Україна в злиднях ой ще як довго і нудно...бо таких "народних" обранців з тої Ради не викоріниш, певно, ніяк.

Та хто б не прийшов до влади, вони зацікавлені тільки у власній вигоді.. 100000 % згідний вони порядок тікі в свому кармані наведуть. Путлер прийде той то наведе.

Гузь завжди всім розказує що він відкритий для всіх і т д. То реально непорядно було з його боку блокувати за якусь критику (тим більше довгий час спостерігаю на фейзбуці в коментарях його хамські дитячі випади), це негідна поведінка як для депутата Верховної ради.

Але щодо мобілізації він не може коментувати ситуацію, ну хіба що має відповідати за нові поправки за які він і проголосував сам.

Сторінки