Із Києва... (нові фото!)

Такий вигляд має вхід до Нововолинського палацу культури у ці дні. (10 жовтня 2012 року)

На моє запитання звідки щепи яблунь, груш і слив відповідь була такою: «Из Києва». А ціна? 45 – 50 грн. за шт. Із невеликим натягом, ці окультурені фруктові деревця теж можна віднести до царства української культури. Проте, якщо немає грошей на українську культуру у місті, яке обрало міського голову на цю посаду, цебто довірило цілком і повністю віжки керівництва, повіривши передвиборчій програмі «довгограючого мера», то таки потрібно писати заяву про добровільну відставку і йти із царства. А ще зовсім недавно, у ЦДЮТі, цигани барахлом торгували…

upd. 11.10.2012 17:35

У Палаці Культури, виявляється ще і мед, біжутерію та лахи продають. У фойє. Я почав фотографувати, а працівники ПК влаштували дикий скандал. Закривали об’єктив, грозилися відібрати камеру. Електрик пан А.Жура верещав, аж мені шкода його стало.

А.Бідзюра, Нововолинськ.

Коментарі

Коментарі

4
Зображення користувача Віталій.

   Не палац культури а прохідний двір!У міськраді теж багато місця хай там торгують... з мером на пару!А я ще колись у ДК на вистави та кіно ходив і на автомати...А зараз як не цигани так дерева...тьху!!!

Так це ж Палац Культури! Знаєте,це все,що відбувається у місті,відображає саму сутність нікчемного правління міського голови. Головне,що все це він робить з вусатою посмішкою,та у білій сорочці. Так сказать,-"главное,что б костюмчик хорошо сидел!"(с)

Зображення користувача root.

Ага, анекдот згадався:

- ало, це прачечная?

- х**чечная! це міністерство культури!

Як можна любити Україну,що люди вкладають у ці слова? Здається це просто пафос.Можна тільки пожаліти таку країну,як жаліють хворого,покритого коростою,зараженого вошами жебрака. Бо зараз ця країна,навіть не держава,схожа на такого зубожілого,обдертого жебрака. ЇЇ так само,як того жебрака,хочуть використати,заробляючи навіть на каліцтві,спритні ділки від влади.

Сторінки