“Спільна думка” закликає владу працювати системно, а не для галочки

Виконавчу владу Нововолинська закликали працювати системно, а не для галочки. Про це заявили учасники депутатської групи «Спільна думка» на черговому засіданні сесії Нововолинської міської ради, що відбулася 30 серпня.

Насамперед народні обранці висловили обурення формальним звітом про соціально-економічний розвиток міста, а також внесли ряд конкретних пропозицій. Знову підіймали і питання фінансування дитячого садка №9, у якому протікає покрівля, а кошти на її ремонт досі не виділені, хоча відповідний запит був озвучений Борисом Карпусом ще на минулому засіданні. Натомість депутати «Спільної думки» були вражені тим фактом, що на так званий дитсадок №15, більш відомий нововолинцям як Міжшкільний навчально-виробничий комбінат, уже скеровано 150 тисяч гривень. Зазначимо, що в цій установі діти не навчаються і сьогодні вона пустує. Владці кажуть, ніби таким чином намагаються зберегти приміщення від остаточно занепаду. Мовляв, якщо не дамо грошей, то за зиму будівля узагалі завалиться. Депутати «Спільної думки» такого підходу не поділяють, а вважають за доцільніше виділяти кошти туди, де діти потерпають від невідповідних умов навчання уже сьогодні.

Одним із найбільш резонансних на засіданні сесії було питання передачі в комунальну власність державного пакету акцій ВАТ «Оснастка», знаного у народі як «Завод сто». Міський голова Віктор Сапожніков висловив побоювання, що акціонери цього підприємства усі свої багаторічні претензії віднині нестимуть йому в кабінет і запропонував відмовити у безкоштовному прийнятті акцій. Спільнодумківці закликали можновладців не квапитися із такою скороспішною відмовою, а створити відповідну комісію для аналізу ситуації та пошуку рішення, яке було б найбільш корисним для нововолинців.

Розглядали на засіданні сесії і питання підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Русланом Влодарчиком була озвучена пропозиція збільшити частку співфінансування ОСББ міською владою із нинішнього принципу 50 на 50 відсотків, на новий – 80 на 20. Такий підхід створив би необхідні сприятливі умови для розвитку комунальної галузі у Нововолинську.

Загалом, сесія минула у енергійному обговоренні кричущих проблем Нововолинська та пропозицій стосовно їхнього вирішення. Як заявили учасники депутатської групи «Спільна думка» вони і досі незадоволені якістю роботи виконавчої влади міста. Андрій Самков вніс пропозицію, аби на наступне засідання сесії заслухати звіти про роботу заступників міського голови та голів постійних комісій міської ради.

Коментарі

Коментарі

28

Висновок один - кінець скоро. Докерувалить "вражі діти" до повного занепаду. На словах - усі за людей, а на ділі - тих людей бачать десь далеко- далеко. Дати гроші на садок, у якому нікого і нічого нема, для чого? Відповідь очевидна: щоб прикрити чиновницьку безгосподарність, внаслідок якої маємо цю руїну. А ще, щоб підготувати даний садок для прихватизації. Діти - наше майбутнє, наше все - це на словах, а насправді - хай дихають грибковими випарами, хай граються та сплять у развалених кімнатах, хай їдять усяку погань. Утримувати трутнів-чиновників у ЖКО є за що, а забезпечити дітей необхідним - нема грошей. Та це цинізм вищого гатунку. І сидять ці баби-жаби по чотири-п'ять скликань у міській раді і вершать свої чорні справи. Дійсно більшість депутатів - це трутні, які живуть за наш рахунок, обіймають високі посади у чиновницьких кабінетах і п'ють нашу кров.

 Так чи має право ЖКО "проїдати" гроші від оренди, чи потрібне мешканцям Нововолинська ЖКО, яка від нього користь?

Чайка, Соколова, Бєльська, Буткевич - "досвідчені депутати" які працюють на " благо нашого міста" - махаючи рукою по команді Сапога!
Позор таким депутатам!!!!!

Все в місті залежить від Сапожнікова, як і ЖКО ( два на всю Україну), як і водоканал,як і теплокомуненерго,як і наші "нещасні" ЖКП, як і усе,чим мали б користуватись городяни і бути вдячними міській владі за турботу....На жаль-дякувати нема за що,хіба що за красномовні промови-піари діючих провладних керівників. Меле мер по ТТІ,видимість роботи нам показує-правда шуму і "пилі",себто-пилюки,багацько,а ми бовтаємось в загниваючій комунальній багнюці!
Я припускаю,що людина,навіть,можливо декілька людей і знайшлось би ,які мали б і бажання,інатхнення,і знання щодо розрулювання цієї ситуації,вони просто не можуть бути допущені до керування, бо "господарник" просто приріс до крісла!на жаль!

Ті, від кого залежить будь-яке рішення-мер і його міськвиконкоміська команда та майже усі народні обранці-депутати від БЮТ, приймають рішення,котрі суперечать здоровому глузду,а саме-коли можна отримати більше коштів до міського бюджету,а продаж відбувається за передчасно спланованими заниженими цінами,коли у дитсадки записують новонароджених,стаючи в чергу-місць катастрофічно не вистачає!

Зображення користувача honor.

Коментарі від "небайдужий",  "маю думку ", "трутень", гість", "нововолинеці", тобто всі коментарі під матеріалом написані з однієї ІР-адреси.

Шановні адміністратори,особа,що під різними ніками дала тут декілька коментарів,у двох із них вставила скопійовані,написані мною слова в коментарях до іншого матеріалу сайту...Це якийсь диверсант і це суперечить Правилам сайту.!

Зображення користувача honor.

напишіть, що саме

Мене тошнить від керівництва міста, мера!

було б це не страшно, але ж нищить місто!

Зображення користувача Сотник ВУС.

А як голосувала  думка по приміщенню сдочка выдданого прокуратурі? Невже проти!

Сапожніков, Рожелюк, Чайка, Соколова і весь БЮТ одноголосно голосували за передачу садочка

Вся "Спільна думка" голосувала "За", окрім Б.Карпуса, який не голосував взагалі. Дивно, правда? Навіщо їм було безоплатно віддавати майно виборців, що їх обрали? Таких повноважень міська громада їм не делегувала. Навпаки. Очевидно, всі вони на "гачку" у прокуратури та міського голови.

Получається що всі проголосували за передачу садочка по команді Сапожнікова

Зображення користувача Сотник ВУС.

Осьт тобі і спільна думка! З ким спільна?  А взагалі нічого дивного нема , своя рубаха завжди ....ну ви знаєте.

Кожного разу,відкриваючи "Останні коментарі",назва теми: "Спільна думка” закликає владу працювати системно, а не для галочки" ,а у зв'язку з останніми "святковими" подіями та коштовними "дарунками" прокуратурі,дана тема дивно кояжиться у моїй уяві. Сірі клітинки мого мозку продукують лише думки з приводу того,що заклики стосуються того,щоб саме систематизувати такі "дарунки" та "святкування. Я розумію,що життя можливо для декого дуже одноманітне і "розгулятись" ніде(об'єктів дарування не так багато і залишилось) та шановні,"дарителі" та "відбирателі", як ви будете відстоювати права тих діток, при цьому самі їх оббираєте?
Ця дика по-своєму цинізму ситуація схожа на стару казку, коли багач, позаздривши біднякові,який підібрав хворого буслю та вилікував його,бусля його винагородив, забажавши і собі ще більшого багатства, своїми маленькими мізками не дійшов до кращого,як просто ломакою перебив ноги буслі...щоб потім лікувати його.
Знаєте,що бусля і багача винагородив...його погризли бджоли.
Казки не просто так писалися і розповідалися.

Зверніть увагу як Спільна Думка знімає свої сюжети - на відео виключнорепліки представників СД, всі інші діалоги просто вирізані, хто що сказав у відповідь на ці репліки - все вирізано, складається враження, що на сесії міської ради говорять тільки представники Спільної Думки, що фактично представники СД і керують даною сесією, а а всі решта мовчки кивають головами.. Все що на відео це чистої води маніпуляція. І наша розпіарена Спільна Думка зрадістю використовує такі брудні прийому впливу. 

Коли дивишся повне відео з сесіїї - аж тошнить!

Дійсно, всі сидять та мовчать і махають руками по команді мера! Ні БЮТ, ні Чайка, ні Соколова, ні Буткевич і т.д. - слова не скажуть...

"Спільна думка" - виступає, протестує, пропонує і навіть вкзаує.... але один в полі не воїн...

Гість, Ви дещо лукавите. Бо якби Спільна думка протестувала та виступала,то садочок не подарували б прокуратурі.

Чи як кролик-впирається...та у пащу до удава лізе?

Ну,то місту "кролики" не потрібні їх і так намножилось. Місту "леви" потрібні.

Так я і прто те ікажу - що такі кролики-депутати мера (БЮТ) - місту не потрібні.

нажаль, але спільній думці покищо не вистачає трьох голосів для прийняття рішень

Ви так виправдовуєтесь,наче депутат зі СД. Мені не потрібні Ваші виправдовування. Вочевидь,нервуючись,Ви виставляєте себе в кумедному світлі.
З Ваших слів виходить щось на кшталт: спільній думці не вистачає три голоси,щоб проголосувати "проти"...то СД проголосувала "за".
Було б дуже смішно,якби не так сумно.

Так, ні Чайка,ні Соколова,ні Буткевич не створювали "союзів", щоб боротись проти безгосподарності та розбазарювання громадського майна та коштів.
То з них "взятки гладки", Чайка на мера не рветься, їй і у тому кутку тепло, де вона сидить.
А СД власне голосно заявила про себе,то тепер "голосно" збирає ТЕ, що "виростила".

Безідейні люди ніколи не пемагають. Тільки об'єднані спільною метою - ідеєю, і здатні переконати у її правоті та підняти на боротьбу інших людей, святкують перемоги. Без грошей та багатства, маєтків та рахунків у банках. На одному голому ентузіазмі, вірі та совісті. Без компромісів із ворогами та противниками. Без озирання назад. Як у психічних атаках, коли поруч падають товариші. Перед ними не встоїть ніхто! На жаль, ідейного спрямування у "СД", нема. То чи буде  перемога? Гроші справи не вирішують. На хитрих знаходяться іще хитріші. Пивом душу не обдуриш. )))

Зображення користувача Сотник ВУС.

Про які три гооси йде мова коли так звана  спільна думка голосує ,в повному складі , за рзолюцію мера?Ну чистої води клоунада.Невже вони думають шо люди не розуміють хто є хто.

Зображення користувача Persone.

Ви вже надоїли своєю "Спільною думкою"...
У вас немає цікавішого матеріалу для опублікування? 

Зображення користувача root.

Портал крім вас ще відвідуюють тисячі людей, якщо матеріал не цікавий для вас то просто не читайте його.. можливо він цікавий комусь іншому. 

Також портал має ціллю показувати події з різних сторін і кожна думка має право на існування, в тому числі СД та її матеріали.

Зображення користувача Persone.

Тисячі, тобто 342 перегляди???

Зображення користувача root.

Стаття була додана 10 вересня, зараз 13-те, тобто всього за 3 дні маємо 342 переглядів, тобто вже кільком сотням дана стаття цікава. Але стаття буде висіти на сайті і далі і не виключено, що через кілька місяців її переглянуть і тисячі. 

ПС плюс я писав про загальну відвідуваність сайту, а це більше тисячі кожен день. Цифри є тут

Сторінки