Неодимовий кубик рубик

Іграшка неокуб із магнітних кубиків встигла полюбитися дітям та дорослим. Купити неокуб в Україні можна у багатьох інтернет-магазинах. Ми пропонуємо вам придбати незвичайний неокуб, який складається з магнітних кубів зі стороною 5 мм, кількість їх 216. Інша назва такої моделі – тетракуб.
               Через відсутність порожнеч він буде значно важчим. Завдяки тому, що магнітні кубики по-іншому намагнічуються, цей вид головоломки поводиться інакше. По-перше, його значно простіше зібрати, це подужає навіть учень початкової школи або дитина старшого дошкільного віку. По-друге, він безпечніший і надійніший, кубики, на відміну від кульок, нікуди не покотяться.
Фігури з нього виходять різкішими, кубики довільно вишиковуються в прямі лінії. Браслет, або намисто з кубиків не вийде. Можна побудувати башти, піраміди, всілякі смужки, стіни, драбинки. Радимо взяти два види неокубів та змішати кульки з кубиками, тоді вийдуть чудові вироби. Сам змішаний куб дуже красиво виглядає, а браслети з різних видів магнітів, що чергуються, виглядають просто дивовижними.
Обов'язково дотримуйтесь правил безпеки під час роботи з магнітами, тримайте їх у недоступному для маленьких дітей місці!

Для замовлення пишіть на
вайбер, або телефонуйте за номером +380 73 200 00 01. Доставка по всій
території України. Є наложний платіж

Ім'я: 
Уляна
Телефон: 
+380732000001
Ціна: 
905

Коментарі