Готель Дон Кіхот

Запрошуємо Вас у країну вишуканого та романтичного відочинку – бутік-готель "Дон Кіхот".

Його затишні номери назавжди зачарують Вас гармонійним поєднанням елегантності,зручності та доступної ціни.Оснащені всім необхідним для спокійного і повноцінного відпочинку, вони залишать в Вашій памяті тривалі та приємні спогади.

Відвідайте фітнес-центр та скористайтесь сучасними тренажерами, сауною, солярієм. Вам завжди радо допоможуть професійний масажист та тренери.    
      
Поряд з готелем та кафе, з чудовою кавказькою кухнею, є велика автостоянка.
      
Готель"Дон Кіхот" чекає на Вас:

Адреса: 
Вул. Луцька 1, район шахти №4
Телефон: 
(03344) 4-01-97
Відділ: 
Розділи для організацій: 

Коментарі

Коментарі

4
Зображення користувача admin.

Було б непагано викласти фотографії:

- номерів,

- фітнес-центру,

- кафе, автостоянки.

Де можна переглянути фото з вечірок, а також фото номерів?

 

Зображення користувача root.

Зараз йде робота над їхнім сайтом. Він вже майже готовий.  Фотографії будуть на сайті.

Пишу з номера  власне готелю. Що можу сказати - бюджетно, в оплаті сніданок (завтра спробую;)  ), номер чистий, однозначно прибрано. В номері гарні меблі (швидше всього Гербор))), гарна випрана білизна. Холодильник. В мене робота постіно відрядна, і готелів я поміняв вже певне з 50, від Хотина до Шацька, від Житомира до Львова це єдиний готель де в 200 грн входить вже згаданий сніданок, одноразові банні речі. І ніхто пихато не заявляє що це номер-люкс. Просто номер з тим необхідним набором який повинен бути в кожному готелі. Однозначно рекомендую. І кажу точно це не реклама! Щось подібне є в Калуші. не пам"ятаю вже назви, в Чернівцях "Парус" - але 250 грн, в Луцьку - "Кедем", але новий корпус. Ага, ше ві-фі безкоштовно))) Єдиний помічений мінус - поганенький телевізор, і ще гірший сигнал. "Дон-Кіхот" - якшо ви це читаєте - поставте плз сателітки для номерів за 200грн)))) Підсумую - коли наступного разу буду в Нововолинську - першим ділом буду поселятися в готель, бо застати вільний номер таки проблема.