Магазин музичних інструментів звукового та світлового обладнання

Музичні інструменти та аксесуари

Магазин Муз.Біржа ПРОПУНУЄ: 

  • МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ ТА АКСЕСУАРИ 

Гітари, клавішні, барабани, струнні, духові.

  • ЗВУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ 

Підсилювачі, процесори. Акустичні системи. Студійне обладнання. Усе необхідне для музичних колективів. Обладнання для концертних залів, дискотек, кафе. 

  • СВІТЛО 

Сучасне світлове обладнання різного призначення.

Доставка і налаштування звукового, світлового, відео-обладнання. 

Ми пропонуємо повний спектр послуг по технічному налаштуванню приміщень. Інсталяція звукового, світлового и відео-обладнання для всіх типів розважальних приміщень, клубів, дискотек, торгово-розважальних центрів, церков, храмів. Встановлення фонового звуку в ресторанах, кафе, торгово-розважальних і спорт-комплексах, приміщеннях громадського харчування. Обладнання конференц-залів під ключ, з можливістю синхронного переводу і відео-конференції. Архітектурна підсвітка приміщень теплим і холодним світлом. Художня підсвітка фасадів приміщень за допомогою світлодіодних приборів. Встановлення плазмених панелів, проекторів. Рекламні світлові проекції логотипів на вулиці та в приміщені. 

Виїзд спеціаліста на обєкт (безкоштовно) Акустичний розрахунок і модулювання приміщення. Консультації по вибору обладнання. Доставка обладнання. Монтаж, проложення кабелів, звукоізоляція. Навчання персоналу. Гарантійне і після-гарантійне обслуговування. До нас Ви можете звернутись як за інсталяцією "під ключ", так і для проведеня будь-якого із перечислених пунктів. Працюємо по всій Україні без вихідних.

Надаємо послуги озвучення різноманітних мироприємств: Новорічних програм, весілля, концертів, презентацій, день народжень та шоу-програм.
Оренда звукового, відео та світлового обладнання Мікшерні пульти, акустичні системи, підсилювачі, відео-проектори, мікрофони, дим-машини, бубл-машини та багато іншого...

Адреса: 
проспект Дружби, 8, 2-й поверх
Телефон: 
+380979308853 - Viber, +380739308853
Розділи для організацій: 

Коментарі