Робота у відомій мережі магазинів та супермаркетів Бедронка. Польща

ОБОВ'ЯЗКИ працівника:

1) викладення товару на полиці супермаркету;

2) прибирання робочого місця та підсобних приміщень.

Робота у русі! Температура у магазинах 20-22 градусів тепла.

ГРАФІК роботи: ТІЛЬКИ НІЧНІ ЗМІНИ. В середньому працівники працюють від 210 до 260 годин на місяць, у період перед святами можливість брати багато надгодин. Кількість робочих годин на день: 8 – 10 годин. Кількість робочих днів на тиждень: до 6 днів.

СТАВКА: 14,00 zł netto на годину, сертифікат 15 злотих
На місяць заробітна плата 3000 - 3500 zł netto. Термін виплати заробітної плати: 15 числа наступного місяця за попередній місяць на банківський рахунок. Якщо 15 число припадає на вихідний день, агенція робить переказ у п'ятницю, але зарплата може прийти у понеділок, це залежить від банку. Можливість виплати авансу: одноразово 200 zł після 10 опрацьованих днів. Потрібно звернутися до координатора, вказати ім'я та прізвище, а також надіслати номер банківського рахунку. ЖИТЛО:Наше житло це квартири чи хостели, працівника поселять туди, де буде вільне місце.Оплачуються лише комунальні рахунки: 100 zł на місяць – віднімається із зарплати.Кількість людей у ​​кімнаті: 2 – 5,Пари не завжди можуть жити окремо, можливе поселення двох пар в одній кімнаті або пари та дівчата.Обладнання: загальна кухня, ванна кімната, пральна машинка, Інтернет. Якщо працівник матимете своє житло, агентство виплатить компенсацію у розмірі 250 zł на місяць.

ДОЇЗД:Залежно від локалізації: 1) користуватися необхідно громадським транспортом. АЛЕ агентство повертає повну вартість проїзду (за наявності квитків, проїзних) 2) житло в пішій доступності від роботи (до 30 хвилин пішки).

РОБОЧИЙ ОДЯГ: Працівнику видають у магазині безкоштовний робочий одяг ( футболку, фартух, штани) після закінчення роботи працівник зобов'язаний віддати комплект робочого одягу.

Звертайтесь за номером: +380676762889 Аліна або Ольга

Зарплата: 
0.00 грн.
КодЦЗ: 

Коментарі