Головна Без категорії Допити, мрії про дім і страх не повернутись з полону — дорога...

Допити, мрії про дім і страх не повернутись з полону — дорога додому захисника Маріуполя...

68
0

На початку січня з російського полону повернувся 27-річний прикордонник Сергій Макаревич. Військовий родом з Житомирської області. Повномасштабна війна застала Сергія у Маріуполі. Потім був вихід в полон, колонія в Оленівці та майже два роки в Росії.

За цей час мама Сергія отримала лише один телефонний дзвінок, хлопець повідомив, що живий. «Коли він був в Маріуполі, в них вже не було хліба. Він мені написав, що дуже хоче хліба і цукерок. Ми домовились, що я теж не їстиму цукерок допоки він не повернеться. 20 місяців його полону я справді не зʼїла жодної цукерки, стримала своє слово. І, коли вже приїхала в шпиталь, син дав мені снікерс і сказав: Ну що, мамо, починаємо?», — пригадує Валентина Макаревич.

Сергія повернули 3 січня 2024 року, під чай найбільшого за час повномасштабної війни обміну. Сьогодні, після реабілітації, він нарешті приїхав додому. Як це було – у репортажі Суспільне Новини.

Команда:
Дарʼя Кінша — авторка
Оксана Сенів — відеографка
Олена Дуняк — редакторка

#Cуспільне (tg://search_hashtag?hashtag=C%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5) #новини (tg://search_hashtag?hashtag=%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8) #Маріуполь (tg://search_hashtag?hashtag=%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C)

Підписуйтесь на наш канал та тисніть дзвіночок https://youtube.com/@SuspilneNewsреклама у Нововолинськ