Головна Без категорії Від кого чекати допомоги, заяви Шольца та смерть Навального — якою була...

Від кого чекати допомоги, заяви Шольца та смерть Навального — якою була Мюнхенська конференція (ВІДЕО)

98
0

Команда Суспільне Новини три дні працювала у німецькому Мюнхені на щорічній безпековій конференції.
На ній зібрались близько 50 лідерів держав та урядовців, аби обговорити роль Європи у міжнародній безпеці та обороні, війну в Україні та на Близькому Сході.

Цьогоріч конференція розпочалась на тлі критичної ситуації через затримки пакету військової допомоги Україні в Конгресі США. Одна з основних тем — американське лідерство, яке проходить випробування передвиборчою турбулентністю та безліччю конфліктів по всьому світу, в яких Штати мають підтримувати своїх союзників.

Мюнхенська безпекова конференція для України — нагода вкотре нагадати про потребу єдності союзників. Другого дня, саме тоді, коли президент Зеленський приїхав до Мюнхена, українське військове командування оголосило про вихід військ з Авдіївки. «Це був необхідний та правильний крок», наголосив президент, відповідаючи на перше питання після своєї промови.

Ще одна новина, що внесла зміни до порядку денного конференції: повідомлення про смерть російського опозиціонера Навального. Більшість лідерів у Мюнхені назвали його смерть черговою ілюстрацію злочинності Путінського режиму.

Події конференції та нові безпекові угоди України із союзниками — у репортажі Суспільне Новини з Мюнхена.

Команда:
Авторка – Олена Куренкова
Відеограф – Олександр Брамський
Монтаж – Анна Несевра
Редакторка – Олена Дуняк

#новини #Суспільне #Мюнхен #війна

Підписуйтесь на наш канал та тисніть дзвіночок https://youtube.com/@SuspilneNewsреклама у Нововолинськ