Головна Без категорії Смерть у Житомирському ТЦК: версія армійців і батька загиблого

Смерть у Житомирському ТЦК: версія армійців і батька загиблого

46
0

Джерело: www.radiosvoboda.org

  • Жителі Баранівки вимагають справедливого розслідування факту побиття у ТЦК

Після відвідин ТЦК у Житомирській області помер чоловік. Це трапилося у місті Баранівка. Обставини смерті з’ясовує слідство. Тим часом у ТЦК розповідають, що чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, а травми отримав нібито від епілептичного нападу. Рідні у пояснення ТЦК не вірять – у місті Баранівка пройшли акції протесту.

Кореспонденти Радіо Свобода поспілкувалися із рідними померлого. Порушення прав: що робити, якщо б’ють у ТЦК? Чи справді могли у ТЦК забити до смерті?

  • З аргументацією «протидія в роботі» Наєм пішов з посади

Голова Державного агентства відновлення Мустафа Найєм заявив про систематичні перешкоди у роботі з боку уряду, а тому – подав у відставку.

Це трапилося якраз напередодні міжнародної конференції з відновлення, що пройде у Берліні. Керівник уряду Шмигаль не підписав Найєму відрядження для участі в цій конференції – і це стало останньою краплею в рішенні.

«Команда Агентства стикається з постійною протидією, спротивом і створенням штучних перешкод із листопада 2023 року», –пояснює на сторінці у фейсбуці Мустафа Наєм.

Що відбувається в Агентстві відновлення? Як сприймають урядові ротації західні партнери? Наскільки впливає це на довіру?

  • Новий склад Європарламенту: три політичні групи-лідери залишаються незмінними

У Євросоюзі обрано новий Європарламент. Як і очікувалося, ультраправі та євроскептики поліпшили свій результат, але переконливу більшість зберігають традиційні центристські партії.

Про що свідчить падіння підтримки провідних партій?

Чи чекати на кардинальні зміни у зовнішній політиці ЄС?

Які висновки Україна має зробити із результатів виборів до ЄП?

Про це дивіться у програмі «Свобода Live» на @Радіо Свобода:    реклама у Нововолинськ