Головна Без категорії Бунт Пригожина вселив в еліти РФ невпевненість і може поховати путінський режим,...

Бунт Пригожина вселив в еліти РФ невпевненість і може поховати путінський режим, – Times

60
0

Джерело: www.unian.ua
Загибель Пригожина в авіакатастрофі стала першим випадком, коли Путін явно пішов проти взятих на себе зобов’язань.

Пригожин навіть після смерті продовжує розхитувати путінський режим / Колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, скріншот із відеоХоча глава ПВК “Вагнер” Євген Пригожин і мертвий, але його повстання, а потім швидка загибель показали всьому світу фундаментальну слабкість режиму Володимира Путіна, пише The Times.

Шанси на те, що після свого заколоту Пригожин проживе довге і щасливе життя були невеликі. Однак він уклав угоду з Путіним, отримав амністію, і, здавалося, виконував усі необхідні вказівки.

Однак, як зазначає Times, “навіть якщо метою заколоту Пригожина було змусити Путіна звільнити Шойгу, навіть якщо він і не думав брати владу у свої руки, його заколот був викликом Путіну і Кремлю. Поки він жив після цього, привид революції переслідував Росію”.

Тож, хоча Путін і заперечував свою причетність до авіакатастрофи літака Пригожина, однак, пише Times, майже напевно це була одна з багатьох його позасудових страт.

При цьому, хоча правитель РФ нейтралізував безпосередню загрозу, проте інцидент із Пригожиним вселив у російську еліту невпевненість у Путіні та показав світові фундаментальну слабкість путінського правління, зазначає видання.

“Путін може порушувати свої слова зі сторонніми людьми, навіть безтурботно ігнорувати міжнародне право, але авіакатастрофа стала першим випадком, коли він явно пішов проти взятих на себе зобов’язань. Еліта, зрозуміло, підкорилася. Зрештою, з їхнього погляду, старий просто вбив Пригожина. Але відчуття того, що Путін уже не той Путін колишніх років, який майстерно керує системою, було повсюдним – і, можливо, ще не раз переслідуватиме його”, – пише видання.

Тож бандит Пригожин ще може увійти в історію як “людина, яка штовхнула камінчик, що зрештою став каменепадом, який поховав путінський режим”, ідеться в статті.

Бунт і смерть Пригожина – що потрібно пам’ятатиУ ніч на 24 червня 2023 року очільник “вагнерівців” Євген Пригожин спробував організувати похід на Москву, щоб повалити міністра оборони Сергія Шойгу, з яким вони давно конфліктують.

Утім, Пригожин не дійшов до Москви, а зупинився за 200 кілометрів від столиці РФ. Ватажок ПВК пішов на переговори з Олександром Лукашенком, який на прохання Путіна, взяв на себе роль посередника в конфлікті. У результаті Пригожин втік до Білорусі, отримавши гарантію безпеки для свого життя.

23 серпня у Тверській області Росії розбився літак ватажка ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина. Ніхто не вижив.

Водночас західні ЗМІ писали, що ліквідацію Пригожина організував директор ФСБ і голова Радбезу Росії Микола Патрушев. Повідомляють, що під крило літака, в якому летіли ватажки ПВК “Вагнер”, заклали бомбу.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • У путінській Росії воєнного часу корупція в армії раптово стала табу, – The Washington Post
  • Німеччина не змушуватиме українських біженців повертатися додому
  • У Польщі прогримів вибух на збройовому заводі: стало відомо про жертву


реклама у Нововолинськ