Головна Без категорії Міністр оборони призначив командувача Сил безпілотних систем

Міністр оборони призначив командувача Сил безпілотних систем

44
0

Командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ став полковник Вадим Сухаревський. Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє у Фейсбуці. «Відповідно до наказу міністра оборони України від 10 червня 2024 року полковника Вадима Сухаревського призначено командувачем Сил безпілотних систем Збройних Сил України», – йдеться в дописі. Раніше президент Володимир Зеленський підписав указ, яким доручив Кабміну і Генштабу опрацювати питання”, — повідомляє: ua.news

Командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ став полковник Вадим Сухаревський.

Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє у Фейсбуці.

«Відповідно до наказу міністра оборони України від 10 червня 2024 року полковника Вадима Сухаревського призначено командувачем Сил безпілотних систем Збройних Сил України», – йдеться в дописі.

Раніше президент Володимир Зеленський підписав указ, яким доручив Кабміну і Генштабу опрацювати питання створення Сил безпілотних систем як окремого роду сил у структурі ЗСУ.

У Міноборони вважають, що створення Сил безпілотних систем масштабує виробництво БПЛА, сприятиме накопиченню та обміну досвідом, а також відкриє нові можливості у застосуванні безпілотників.

Раніше Зеленський назвав виробництво далекобійних дронів одним із ключових завдань для оборонно-промислового комплексу.

Також президент Володимир Зеленський обіцяв налагодити логістику та виробництво вітчизняних дронів.

Міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін заявив, що в Україні 2024 року планують виготовити 1 мільйон FPV дронів, понад 10 тисяч ударних дронів середньої дальності польоту та понад тисячу безпілотників із дальністю від 1 000 км.

⚡⚡⚡Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.реклама у Нововолинськ