Головна Без категорії На Волині перераховано майже 20 тисяч пенсій пенсіонерам, які працюють

На Волині перераховано майже 20 тисяч пенсій пенсіонерам, які працюють

30
0

Джерело: www.volynnews.com

Розмір пенсії залежить не лише від розміру заробітної плати, а й від страхового стажу (періоду, впродовж якого людина сплачує ЄСВ). Оскільки з часом, коли людина працює, страховий стаж збільшується, то і розмір пенсії має також збільшуватися. Тому з 1 квітня 2024 року в Україні здійснюють автоматичний перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, за стаж, набутий за останні два роки.

«Ми самостійно здійснили такий перерахунок у травні, оскільки в квітні не було даних про страховий стаж за перший квартал 2024 року. Отже, перерахунок провели зараз, і люди отримають доплати за квітень і травень у червні», – зазначила начальниця управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг ГУ Пенсійного фонду України у Волинській області Людмила Андросюк під час брифінгу у Волинській ОДА.

Вона поінформувала, що на Волині перераховано від страхового стажу 19,8 тисячі пенсій, а від стажу та заробітної плати – 4912.

Читати ще: Пенсії в Україні підвищили з червня: у кого зросли виплати і на скільки

«Перерахунок пенсії завжди означає підвищення. Середній її розмір від страхового стажу зріс на 89 гривень. Середнє підвищення від проведення перерахунку від стажу і заробітку – 190 гривень», – сказала фахівчиня.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світуреклама у Нововолинськ