Головна Без категорії На Волині поліція прийшла з обшуками у Підгайцівську сільську раду

На Волині поліція прийшла з обшуками у Підгайцівську сільську раду

34
0

Джерело: sylapravdy.com

У Підгайцівській сільській раді провели обшуки. Слідчі дії здійснював Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України. Під час обшуків у сільраді вилучили низку документів. 

Поліція провела обшуки у сільській раді 28 травня 2024 року. Як стало відомо «Силі правди», обшукували кабінет сільського голови Підгайцівської сільської ради Юрія Семенюка та бухгалтерію. Під час слідчих дій у сільській раді вилучили документи.

«Сила правди» звернулася за коментарем до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Натомість там поінформували, що справа стосується ймовірних зловживань з бюджетними коштами.

«Проводиться низка процесуальних заходів в межах кримінального провадження, що розслідується за фактом розкрадання коштів. Це вся інформація, яку на даний час ми можемо озвучити», – прокоментувала керівниця сектору комунікації Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Наталія Калиновська.

Безпосередньо сільський голова Юрій Семенюк каже, що, певно, приїхали вчергове перевіряти підряди з ремонту доріг.

«СБУ, прокуратура, міліція… Обласна, районна, українська… Якби щось знаходили – я би тут не стояв. Що ж там шукати. Бухгалтерія і сільрада працює в правовому полі і все йде через казначейство. Всі витрати, всі роботи видно. Що там шукати? Подали рахунок – його оплатили. Всі бачать, хто заплатив і за що. 

По всій Україні йде перевірка масово. Де проходять гроші – перевіряють. Я як сільський голова підписую з підприємцем договір на виконання робіт, робиться кошторис, робота, потім приймаємо, розраховуємось. Ці роботи всі зроблені. Це ж не перший раз і я думаю, не останній. Що зробиш», – спокійно розповів голова Підгайцівської громади.

Юрій Семенюк також каже, що до обшуків вже звик. За час його роботи таких обшуків було принаймні шість. Цього року обшуки у Підгайцівській сільраді здійснювали вперше.

Раніше «Сила правди» повідомляла, що у квітні цього року колишня чиновниця Підгайцівської сільради потрапила під суд через проплату за проєкт укриття авансом. Також «Сила правди» писала, що Юрій Семенюк отримує одну з найвищих зарплат серед очільників громад на Волині.реклама у Нововолинськ