Головна Без категорії Німеччина не буде примушувати українських біженців повертатися додому

Німеччина не буде примушувати українських біженців повертатися додому

36
0

Джерело: www.volynnews.com

Німеччина не буде примушувати українських біженців повертатися додому

Німеччина не планує тиснути на українських біженців, щоб вони поверталися додому, і вони можуть самі вирішувати, коли їхати назад в Україну.

Як пише Spiegel, про це заявила міністр розвитку країни Свенья Шульце, інформує УНІАН.

«Рішення про те, чи хочуть вони повернутися на батьківщину і коли, залишається за українцями, які знайшли у нас притулок. Німеччина не чинить жодного тиску і не виплачує жодних премій за повернення», – сказала Шульце.

Водночас Шульце зазначила, що в Україні відчувається брак кваліфікованої робочої сили. За її словами, українці, які шукають захисту в Німеччині, Польщі чи інших країнах, можуть зробити свій внесок у вирішення цієї проблеми. Однак нюанс полягає в тому, що «професійна кваліфікація, яку вони отримують у Німеччині або інших країнах ЄС, ще не визнається автоматично в Україні», – зазначила вона, закликавши Україну якнайшвидше вирішити це питання.

Читати ще: Працевлаштування українських біженців у Німеччині потребує 10 років інтеграції, – дослідження

У Чехії запустили пілотний проєкт добровільного повернення українців додому. Він передбачає, що Прага оплатить біженцям квитки на автобус. Причому хворим українцям навіть оплатять транспортування в машині швидкої допомоги.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світуреклама у Нововолинськ