Головна Unian Маск погрожує заборонити співробітникам користуватися iPhone: яка причина

Маск погрожує заборонити співробітникам користуватися iPhone: яка причина

38
0

Джерело: www.unian.ua
Ілону Маску не подобається, що компанія Apple може інтегрувати штучний інтелект OpenAI у свою операційну систему.

Заява Маска вказує на потенційний конфлікт між двома технологічними гігантами / колаж УНІАН / фото скриншот, REUTERSВласник SpaceX Ілон Маск погрожує своїм працівникам заборонити користуватися iPhone, якщо Apple інтегрує штучний інтелект OpenAI у свою операційну систему з міркувань безпеки. Таку заяву він зробив у своєму Х (раніше Twitter). 

“Якщо Apple інтегрує OpenAI на рівні ОС, то пристрої Apple будуть заборонені в моїх компаніях. Це неприйнятне порушення безпеки”, – написав Маск. 

Водночас видання AXIOS повідомляє, що напередодні компанія Apple розрекламувала захист конфіденційності та безпеки служб штучного інтелекту, які вона надаватиме сама, і продемонструвала помітне діалогове вікно, яке запитуватиме користувачів, чи хочуть вони, щоб запит був перенаправлений на ChatGPT. Це відверто не сподобалось Ілону Маску і він заявив, що хоче захистити персональні дані своїх співробітників.

“Маск давно ворогує з виробником iPhone. Остання боротьба почалася ще минулого року, коли Apple призупинила рекламу на X, що належить Маску, після того, як мільярдер схвалив антисемітський пост”, – йдеться у матеріалі. 

Останні новини про Ілона Маска – цікаво почитатиЯк раніше писав УНІАН, Маск може піти з Tesla, якщо йому не схвалять зарплату розміром 56 млрд доларів. Акціонери повинні вирішити це питання вже 13 червня, аби не втратити гендиректора компанії. 

“Ми всі знаємо, що Ілон – один з найбагатших людей на планеті, і він залишиться ним, навіть якщо Tesla відмовиться від зобов’язань, які ми взяли на себе у 2018 році”, – запевнила голова правління Tesla.

Також нещодавно стало відомо, що соціальна мережа X офіційно дозволила своїм користувачам публікувати порно. 

“Ми вважаємо, що користувачі повинні мати можливість створювати, поширювати і споживати матеріали, пов’язані з сексуальною тематикою, за умови, що вони створюються і поширюються за взаємною згодою. Сексуальне вираження, візуальне або письмове, може бути законною формою художнього самовираження”, – кажуть у X.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Європа веде переговори, щоб зберегти транзит газу через Україну, але є нюанс, – Bloomberg
  • Україна почне використовувати КАБи на фронті: росіяни налякані, – ЗМІ
  • В Україні запрацював перший цех світового оборонного гіганта з ремонту і виробництва техніки


реклама у Нововолинськ