Головна Без категорії Наступна зупинка Євро-2024. Збірна України знищила Молдову перед стартом чемпіонату Європи — відео

46
0

Наступна зупинка Євро-2024. Збірна України знищила Молдову перед стартом чемпіонату Європи — відео 11 червня, 20:53 Поділитися: Збірна України (Фото:УАФ) 11 червня в рамках товариського матчу національна збірна України впевнено перемогла Молдову з рахунком — 4:0. Читайте також: Заспівав дитячій акапельний хор. Зворушливе виконання гімну України перед матчем з Молдовою — відео Українці одразу взяли м’яч під свій контроль, і вже”, — повідомляє: ua.news

11 червня, 20:53

Збірна України (Фото:УАФ)

11 червня в рамках товариського матчу національна збірна України впевнено перемогла Молдову з рахунком — 4:0.

Українці одразу взяли м’яч під свій контроль, і вже на 2-й хвилині Роман Яремчук, який провів свій 50-й матч у футболці збірної, забив свій 15-й гол за Україну.

” target=”_blank” rel=”noreferrer nofollow”>

На 43-й хвилині Циганков подвоїв рахунок після успішної комбінаційної атаки нашої команди.

Відео дня

У другому таймі вийшов Артем Довбик і вже через декілька хвилин нападник забив свій 10-й гол у складі збірної України.

А на 55-й хвилині Георгій Судаков зробив рахунок розгромним.

Збірна Молдови — збірна Україна — 0:4

Голи: Яремчук, 2, Циганков, 43, Довбик, 50, Судаков, 55.

Зазначимо, що суперник не зміг нав’язати боротьбу нашій команді. Єдиний негативний момент у цьому матчі для українців — травма Віталія Миколенка перед стартом Євро-2024.

Нагадаємо, що в рамках підготовки до чемпіонату Європи-2024 раніше українці зіграли внічию з Німеччиною (0:0), а потім програли Польщі (1:3) в товариському матчі.

Додамо, що збірна України зіграє на Євро-2024 в групі проти Бельгії, Румунії та Словаччини. 17 червня наша команда в першому турі на ЧЄ-2024 проведе матч проти збірної Румунії. Гра розпочнеться о 16:00 за київським часом.

Раніше ми писали, що голкіпер збірної України висловився про шокуючу подію, через яку хотілося плакати

Редактор: Олександр Волочан