Головна Без категорії Нідерланди профінансують закупівлю бойових дронів для України

Нідерланди профінансують закупівлю бойових дронів для України

50
0

Нідерланди виділяють 60 мільйонів євро для «розвитку потенціалу наступальних безпілотників для України». Про це повідомила очільниця Міністерства оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен під час нещодавнього візиту до Києва, оголосило нідерландське Міноборони. З-поміж виділених Нідерландами 60 мільйонів третина – 20 мільйонів євро – підуть на закупівлю FPV-безпілотників через «коаліцію дронів», створену на початку року в межах Контактної”, — повідомляє: ua.news

Нідерланди виділяють 60 мільйонів євро для «розвитку потенціалу наступальних безпілотників для України».

Про це повідомила очільниця Міністерства оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен під час нещодавнього візиту до Києва, оголосило нідерландське Міноборони.

З-поміж виділених Нідерландами 60 мільйонів третина – 20 мільйонів євро – підуть на закупівлю FPV-безпілотників через «коаліцію дронів», створену на початку року в межах Контактної групи з питань оборони України.

Ще 17,5 мільйона євро призначені для закупівлі морських безпілотників, зокрема й на їхнє виробництво всередині України.

Решта коштів піде на двосторонні поставки дронів різних типів, і буде виділена на закупівлю у нідерландської промисловості.

Нагадаємо, керівниця міністерства оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен 10 червня прибула з неоголошеним візитом до Києва.

Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен оголосила, що Нідерланди вкладуть 400 мільйонів євро у шведський фонд з виробництва бойових машин піхоти для України.

Також Нідерланди збільшить військову і гуманітарну допомогу Україні на 4,4 мільярди євро. Гроші надходитимуть у 2024 – 2026 роках.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.реклама у Нововолинськ